GoMama – nauja platforma verslioms mamoms

Dovilė Sinkė

Kai per karantiną ar augindama vaiką esi namie – tai puikus laikas keisti savo gyvenimą, susikurti naują pajamų šaltinį ir realizuoti savo ambicijas. Taip mano 8 mėnesių dukrą
auginanti Dovilė Sinkė.

Palikusi prestižinį darbą daugelio išsvajotoje Šveicarijoje lietuvė grįžo į gimtinę ir sukūrė platformą verslioms mamoms. Įgijusi verslo vadybos ir ekonomikos magistrą Švedijoje, Dovilė 8 metus dirbo Šveicarijoje verslo konsultante ir projektų vadove Fortune 500 kompanijose bei per karjerą prisidėjo prie multimilijoninių projektų sėkmės didžiausiose pasaulio bankuose.

Supratusi, jog darbas didelėse korporacijose labai sekina ir neleidžia būti su šeima, prestižinę vietą verslo konsultacijų įmonėje Ciuriche Dovilė iškeitė į nuosavą veiklą. Ir galop, po daugiau nei 14 metų emigracijos su šeima grįžo į Lietuvą. Dabar Dovilė startuoja su nauju projektu verslioms mamoms – platforma, kuri, kaip tikisi jos kūrėja, įkvėps ir sujungs mamas naudingoms žinioms, saugiai bendrystei ir atsiveriančioms galimybėms.

Iš patirties Dovilė žino, kad nemažai mamų pasibaigus motinystės atostogoms svajoja apie naują pradžią. Apie naują veiklą, kuri leistų dirbti lankstesniu grafiku, realizuoti save, derinti šeimą su profesinėmis ambicijomis. O kitos, tiesiog negali grįžti į seną darbą dėl darbo pobūdžio ir sąlygų.

Tačiau dažnai mamos jaučiasi vienišos, nesuprastos, pasimetusios ir nežino, kaip sėkmingai įgyvendinti savo idėjas. Tad Dovilė tiki, kad GoMama platforma padės mamoms neprarasti kompetencijų, tobulinti žinias, bendrauti ir galop – pasiryžti naujai pradžiai. Ji taip pat suteiks postūmį ir žinias toms, kurios nori perkelti jau turimus verslus į aukštesnį lygį, kuris generuotų stabilias pajamas, leidžiančias hobį paversti darbu.

Apie GoMamą bendruomenę

GoMama yra bendruomenė, jungianti veiklias mamas, kurios arba turi nuosavus verslus, arba trokšta realizuoti save kurdamos sėkmingus projektus.

Mūsų tikslas duoti reikalingų žinių, įgalinti ir paremti visuose verslo kūrimo ir vystymo etapuose. GoMama platformoje kiekvieną mėnesį bus įkeliamas vis naujas kursas su savo srities ekspertais ir organizuojami susitikimai su įspūdingą patirtį turinčiomis mamomis, kurios dalinsis praktiniais patarimais, tam, kad mamos galėtų augti ir tobulėti.

Jeigu ieškai sprendimų – juos randi.

Gomama startuoja jau gruodžio 9 dieną.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , ,

Rekomenduojami video

Vienas atsiliepimas kategorijoje “GoMama – nauja platforma verslioms mamoms”

  1. 2020/12/08 at 18:48 #

    Taip! Super žinios ir šaunuolė mano žmona 🙂

Palikite atsiliepimą


− 6 = du

Kitos temos: