Gomama kviečia – moterys, į rudenį žengkite stiprios

Dovilė Sinkė, „Back to Business“ programos iniciatorė ir Gomama bendruomenės įkūrėja

Gomama – veiklių mamų bendruomenė, jungianti mamas, kurios siekia realizuoti save, tobulėti bei auginti nuosavą verslą – imasi iniciatyvos skatinti moterų verslumą Lietuvoje ir kviečia visas moteris dalyvauti „Back to Business“ programoje.

Kad šis rugsėjis būtų drąsių pokyčių pradžia, Gomama kartu su pagrindiniu rėmėju Hostinger, pristato „Back to Business“ renginių ciklą didžiausiuose Lietuvos miestuose. Rugsėjo mėnesį Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje organizuojamuose renginiuose sėkmingus verslus vystančios moterys pasidalins savo patirtimi, nueitu keliu, patirtais sunkumais bei praktiniais patarimais kaip pradėti savo verslą turint minimalius resursus.

Programos pabaigoje, net trys Lietuvos moterys laimės stipendiją savo verslo vystymui – metinę Gomama narystę su ekspertų kursais įvairiausiomis verslo vystymo ir asmeninio tobulėjimo temomis, mentorystę, verslo vystymo ekspertų konsultacijas, pagrindinio rėmėjo Hostinger įsteigtą metinį hostingo planą verslo svetainei talpinti bei kitas programos partnerių įsteigtas dovanas.

Aplikuoti gali visos Lietuvos moterys, užpildžiusios anketą projekto tinklapyje https://gomama.lt/backtobusiness

„Rugsėjis yra puikus metas pagaliau imtis savo tikslų – grįžtame iš atostogų, vaikus išleidžiame į darželius ar mokyklas, ir pagaliau galime skirti daugiau laiko savo svajonėms!“ – teigia Dovilė Sinkė, „Back to Business“ programos iniciatorė ir Gomama bendruomenės įkūrėja. Lietuvoje tik 28% įmonių yra įkurta moterų, o skaičiuojama, kad vos kas ketvirtas startuolis yra įkurtas moterų (Versli Lietuva ir SEB Lietuva duomenys). Tikimasi, kad programa įkvėps šimtus Lietuvos moterų keisti šią tendenciją.

Pirmasis „Back to Business“ renginys įvyks jau rugsėjo 9 d. 18 val. Vilniuje, Workland bendradarbystės erdvėje. Čia moterų lauks diskusija su socialinių tinklų marketingo konsultante Indre Širkiene bei Urte Mikelevičiūte, „Dervynas“ blogo autorė ir „Urtė consulting“ įmonės įkūrėja, meilę vynui pavertusią sėkmingu verslu. Kiti renginiai vyks Kaune rugsėjo 16d. ir Klaipėdoje rugsėjo 23d.

Pirmasis „Back to Business“ renginys įvyks jau rugsėjo 9 d. 18 val. Vilniuje

Ateikite, nes mes, moterys, įkvepiame ir skatiname viena kitą veikti!

Dėl daugiau informacijos kreiptis:

Dovilė Sinkė Tel: 8 648 42448 Email: dovile@gomama.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


penki − = 2

Kitos temos: