„Maži pirščiukai“ šventė Spalvų pievoje

Tiek dalyvių sunku ir vieną kadrą sutalpinti

Liepos 23-čią dieną, tinklaraščio „Maži pirščiukai“ autorė Jurgita mamas ir jų vaikučius kvietė į Spalvų pievą, kartu atšvęsti jubiliejinio, 10-tojo renginio.

Jurgita pasakoja:

Atrodo pradėjau visai nesenai, tinklaraštis dienos šviesą išvydo lapkričio pabaigoje, o į pirmąjį renginį mamas kviečiau jau Gruodį. Pačiai sunku patikėti, kad tiek toli nuėjau, tiek daug renginių ir susitikimų suorganizavau. Stengiuosi, kad kiekvienas renginys būtų kitoks, kažkuo ypatingas ir įsimintinas. Taip pat didelį dėmesį skiriu kokybei, o ne kiekybei. Į renginius kviečiu tokį skaičių žmonių, kad spėčiau kiekvieną mamą pakalbinti, susipažinti su jos mažyliu. Į renginį jos tam ir ateina – susipažinti su manimi, o mano tikslas padovanoti ne tik smagų laiką, bet ir dalelę savęs.

Noriu nuoširdžiai padėkoti visiems partneriams, kurie prisidėjo prie šio jubiliejinio renginio.

Pirmiausia didelį ačiū tariu Spalvų pievai, tai labai graži ir didelė vaikų žaidimų erdvė.  Joje rasite daugybę išskirtinių žaidimų bei užsiėmimų tinkančių tiek mažiesiems, tiek jų tėveliams.

Už gausų ir spalvingą vaišių stalą didelį ačiū tariu Seduja komandai. Ten dirba profesionalai, nes visi skanėstai atrodo kaip iš paveikslėlio. Už gėrimus dėkoju Akvilės vandeniui ir HiPP.

Šventės vietą balionais papuošė KVADRATU komanda.

Pramogų tikrai netrūko,  vienaragė iš Linksmalinksma kvietė mamas ir mažylius šokti, po to buvo puošiami mažyliu veideliai.

Šauniosios organizatorės

O kiek vėliau atvyko BURBULŲ DĖDĖ, kuris surengė nepamirštamą šou ir  visą sodybą papuošė milžiniškais muilo burbulais. Po pasirodymo visi renginio dalyviai buvo kviečiami pabūti Burbulų dėdės vietoje ir surengti savo mini pasirodymą.

Atsisveikinant su mamomis, kiekvienai iš jų įteikiau rėmėjų dovanų maišelį, kurio turinys buvo tikrai įspūdingas. Burbulų dėdė kiekvienam vaikučiui padovanojo burbulų miltelių iš kurių galima pasigaminti net 10l burbulų skysčio, Gentle Day kaip visada pasirūpino  moteriškąja mamų puse,  Aromama prisidėjo eterinių aliejų gaminių rinkiniais, Delona pradžiuginio arbatų ir prieskonių maišeliais, Juara kosmetika pasirūpino grožio priemonių mėginėliais, Maped padovanojo nuotaikingus pieštukų drožtukus. Valentis kaip visada rūpinasi tiek mažylių, tiek mamų sveikata, o Mamos žurnalas pasirūpino, kad kiekviena mama rastų laiko sau ir padovanojo naujausią žurnalą. HIPP  kiekvienam mažyliui padovanojo spaudžiamų tyrelių, taip pat pasirūpino sveikais mažylių užkandžiais renginio metu.

Taip pat, renginio pabaigoje buvo apdovanotos aktyviausios mamos, kurios laimėjo įsteigtus Juara kosmetikos, Zuikės palėpės ir Gentle Day prizus.

O patį didžiausią ačiū tariu savo bendražygei, fotografei – Gretai Minkevičienei (Greta Mi photography). Jos akys mato ir įamžina  kur kas daugiau, negu visų renginyje dalyvaujančių.

Mamos, Jūs esate mano varikliukas ir motyvacija. Nebūtų Jūsų, nebūtų ir manęs! Mes esame komanda.

 

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ aštuoni = 13

Kitos temos: