Plaukų deivė Eva Diva – linkėjimai iš Čikagos

Eva diva

Ievos paskyra eva_divaaa turi beveik 66 000 sekėjų, moteris rašo tinklaraštį lietuviškai

Kai dėl viruso užsidarė šalys, didžiausią atskirtį pajuto lietuviai, gyvenantys Amerikoje (ir jų artimieji Lietuvoje). Nei aplankysi, nei sulauksi svečiuose. Lieka tik bendrauti virtualiai, o tai tikrai yra šių laikų stebuklas. Kaip ir šis mūsų pokalbis su lietuvaite Ieva Voveris, kuri jau 10 metų gyvena Čikagoje ir amerikiečiams yra žinoma kaip Eva Diva.

Instagramo žvaigždutė

Ievos paskyra eva_divaaa turi beveik 66 000 sekėjų, moteris rašo tinklaraštį lietuviškai. Užsukite ir nustebsite dėl vieno Ievos išskirtinumo – ilgų ir išpuoselėtų plaukų. Moteris plaukus pasirinko pagrindine savo tinklaraščio tema, netrukus pradės prekiauti savo sukurta plaukų priežiūros linija. Apie tai pakalbėsime vėliau, nes šį interviu darėme dėl kitos temos – Ieva laukiasi trečiojo vaikučio, ir buvo įdomu, kaip sekasi mamoms lietuvėms Amerikoje.

Kai siela nurimo, gimė vaikelis

Su būsimu vyru Andriumi Ieva susipažino Lietuvoje, nors abu tuo metu gyveno skirtingose šalyse – Andrius Anglijoje, o Ieva Monake. Po metų skraidymo vienas pas kitą nutarė, kad jau laikas pradėti bendrą gyvenimą. Ieva išsikraustė pas vyrą į Londoną, bet čia nesijautė laiminga. Jautė įtampą dėl per didelio tempo, per daug žmonių. Kadangi Andrius turėjo žaliąją kortą, Ieva jį prikalbino pradėti naują gyvenimą Amerikoje.

Ieva mano, kad įtampa, kurią jautė gyvendama Londone, buvo priežastis, dėl ko kurį laiką pora negalėjo susilaukti vaikų. Bet vos sužinojo, kad kelsis gyventi į Ameriką, Ieva pradėjo lauktis. „Pastojau būdama labai pakylėtos būsenos – dar būdama Londone, bet jau pakuodama daiktus ir belaukdama išvykimo. Iki to laiko nepavyko pastoti apie pusantrų metų. Manau, labai daug ką lemia vidinė savijauta ir organizmo nusiraminimas“, – sako Ieva.

Eva diva

Ieva laukiasi per karantiną ir sako, kad tai nėra didelis malonumas

Pametinukai ir pagrandukas

Tarp dukros Andželinos ir sūnaus Danieliaus vienerių metų vieno mėnesio ir vienos dienos skirtumas. Ievos planas buvo pametinukus paauginti tol, kol jie išeis į mokyklą, o tada susilaukti pagranduko. „Man visada buvo gražu dideles šeimos, ypač kai gyvename taip toli nuo Lietuvos, ir visos giminės gyvena ten“, – sako jauna mama.

Kaip praėjo du nėštumai Amerikoje? „Besilaukdama pirmąjį kartą nelabai supratau, kas vyksta – viskas buvo taip greitai. Juk tuomet atvažiavome į JAV, reikėjo kurtis, ieškoti gydytojo. Tvyrojo didžiulė nežinia, viskas labai nauja ir nerealu.

Užtat antrąjį nėštumą prisimenu kaip košmarišką gyvenimo etapą, nes juk pirmas vaikutis buvo dar visai kūdikėlis, keldavosi 6 kartus per naktį kas dvi valandas, o man taip norėjosi poilsio. Buvo labai sunku – nei šeimos nėra šalia, nei artimųjų, vyras labai daug dirbo. Dabar jau viskas kitaip – jie dideli, supranta, kad mamai reikia pailsėti“, – sako Ieva.

Tiesa, dabar Ieva laukiasi per karantiną ir sako, kad tai nėra didelis malonumas: „Vieni kitų bijo, laikosi atstumo. Tiesa, aptarnavimas per atstumą tobulas. Tuo man Amerika ir patinka – neapsakomai geru klientų aptarnavimu, nes manimi rūpinasi net tarp vizitų pas gydytoją, paskambina, ar tikrai viskas gerai“.

Kodėl plaukai

Savo tinklaraštį Ieva dvejus metus rašė angų kalba, bet paskui perėjo prie lietuvių kalbos. „Rašydama angliškai jaučiausi neįdomi, vis tiek nemokėjau išdėstyti, pateikti visko, pavartoti juokelių, pasidalinti linksmais išgyvenimais. Sekėjų aktyvumas nebuvo toks, kokio norėčiau. Tada nusprendžiau pabandyti rašyti lietuvių kalba, ir tai labai pasiteisino.

Tiesa, mano tinklaraščio pradžia nebuvo apie plaukus. Rašiau apie makiažą, paskui apie keliones, bet pastebėjau, kad nesvarbu, apie ką rašyčiau, vis tiek žmonės manęs klausdavo tik apie plaukus, ir tų klausimų būdavo labai daug. Pavyzdžiui, ar jūsų plaukai tikri, ar priauginti? Mano plaukai yra visiškai tikri, dažnai tai demonstruoju savo vaizdo įrašuose. Dažau juos tik vieną kartą per metus, dėl to mokau moteris, kad be galo svarbu pasirinkti tinkamą spalvą, nes tada nereikės gadinti plaukų kas mėnesį“, – pasakoja Ieva.

Eva diva

Ieva tikina, kad ne visada vaikšto palaidais plaukais, namie jie dažniausiai surišti į kuodelį ar supinti į kasą

Mūsų pirmasis klausimas Ievai buvo – ar tokie ilgi plaukai suderinami su mažų vaikų auginimu, juk jie trukdo, vaikutis į juos gali įsivelti pirščiukais. Ieva tikina, kad ne visada vaikšto palaidais plaukais, namie jie dažniausiai surišti į kuodelį ar supinti į kasą. Čia tas pats, kaip ir su makiažu.

Paklausėme, kiek Ieva sugaišta laiko puoselėdama savo plaukus. Ieva juokiasi: „Svarbiausia būna plaukų plovimo diena. Jeigu noriu gražių garbanų ar ypatingesnės šukuosenos, tai 4–6 valandas užtrunku, kad atrodyčiau wow. Kiekvieną dieną plaukams skiriu apie 30 min. Priemonių tikrai turiu daug ir įvairiausių, vis eksperimentuoju, atrandu kažką naujo. Tik maža detalė – mano plaukai tokie ilgi, kad tos priemonės labai greitai pasibaigia.

Motinystė ir grožis

Ievos nuomone, mama ne tik gali, bet ir privalo būti graži. Prisižiūrėti save, mylėti save reikia, kad ir kiek vaikų neturėtum. „Jeigu tu nemylėsi savęs, nemylės ir kiti. Nežinau, kaip man seksis po šio nėštumo, nes nors dar tik pati laukimosi pradžia, o jau priaugau 8 kg. Svoris neateina iš oro, o aš šiuo metu valgau vien miltinius produktus, nuo kurių svoris kaip ant mielių auga“, – sako Ieva. Kadangi Ieva gyveno Lietuvoje, Anglijoje, o dabar Amerikoje, gali palyginti, kaip moterys save puoselėja skirtingose šalyse. Ir ką gi – lietuvaitėms Ieva skiria daugiausiai taškų: „Bent jau gyvenančios Amerikoje lietuvės yra labai žavios, pasitempusios, visada susitvarkiusios. Na, o mano pagrindinė grožio paslaptis – tai geras miegas.

Jeigu niekur neinu, nenaudoju jokio makiažo, oda lai ilsisi – jai irgi reikia išeiginių.  Vakarais bent kartą per savaitę naudoju drėkinančią veido kaukę, su ja einu miegoti. Po dušo stengiuosi gerai pridrėkinti odą ir ją prikaitinti, ypač dabar, per šaltąjį sezoną. Nakčiai, kai tik nepamirštu, užsidedu naktines rankų bei lūpų kaukes, kurios suteikia ypatingos drėgmės visai ateinančiai dienai“.

Nuotraukos Pictures by GG

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


9 − devyni =

Kitos temos: