Mamų flešmobas Vingio parke – gal tai idėja jūsų flešmobui ateityje?

Mus sujungė mūsų vaikai, pasibeldę į pasaulį prieš kiek daugiau nei metus

Dalinamės aktyvių mamų patirtimi. Laukiame laiškų apie jūsų idėjas!

***

Mus sujungė mūsų vaikai, pasibeldę į pasaulį prieš kiek daugiau nei metus. Tie pirmieji metai, kupini begalinio džiaugsmo, o neretai ir iššūkių, yra išties ypatingi kiekvienos mamos gyvenime.

Taip susiklostė, jog mūsų vaikai gimė labai neramiu metu, per pandemiją. Besitęsiantis karantinas sustabdė gyvus mūsų susitikimus ir perkėlė juos į virtualią erdvę. Ten dalinomės džiaugsmais ir vargais, o artėjant pirmajam vaikučių gimtadieniui vis nekantriau laukėme galimybių susitikti, pabėgti nuo užsitęsusios žiemos ir rutinos.

Likus keliems mėnesiams pradėjome nerimauti, ar pavyks sukurti įsimintiną ir išskirtinę šventę savo vaikams. Supratome, jog tik pasitelkusios fantaziją, galėsime visi drauge saugiai ir smagiai paminėti vaikučių gimtadienį. Tad pradėjome idėjų paieškas, ir neilgai trukus mūsų grupės mamytė, nuostabioji šokėja Ieva, pasiūlė sudrebinti Vilnių mamų flešmobu (žaibišku sambūriu)!

Ir tai buvo TAI – tikrai išskirtinis mūsų mažųjų šokėjų gimtadienis. Iki tol dirbusi daugiausia su vaikais, Ieva tapo ir mūsų trenere. Prieš metus gimus Adomui ji troško ir toliau tęsti profesionalią veiklą, tad vieną vakarą, su vaikeliu nešyklėje, pradėjo linguoti pagal muziką ir suprato, jog šokis kartu su vaiku yra ne tik puiki treniruotė ir pramoga abiems, bet taip stiprinamas ir ryšys tarp mamos ir vaikučio.

Taip gimė „Šokiai su Ieva ir Adomu“. Mamoms be galo patiko Ievos pasiūlymas, tad ilgai nesvarsčiusios ryžomės išbandyti savo lankstumą. Ieva sukūrė choreografiją, parinko kūrinį, o mes nieko nelaukdamos pradėjome repeticijas. Tarp mūsų profesionalių šokėjų nebuvo, tačiau Ieva parinko tokius judesius, kurie leido jaustis patogiai tiek mamai, tiek vaikui ir smagiai kartu leisti laiką sukantis šokio žingsneliu. Išmokusios žingsnelius, susitikdavome repetuoti, nes tai tapo ne tik iniciatyva sukurti savo vaikams ypatingą prisiminimą, bet virto ir nuostabia tradicija, peraugusia į mamų draugystę. Šis bendrystės jausmas išsklaidė bet kokius karantino debesis. O mes tiek įsijautėme, jog šokome net per lietų!

Kadangi repetavome Vingio parke, sulaukėme daug susidomėjusių praeivių žvilgsnių, šypsenų, net plojimų. Buvo labai gera, tačiau kartu ir šiek tiek liūdna, kad ši maloni veikla tuoj baigsis. Tad sušokusios finalinį mūsų šokį, neketiname sustoti ir jau pradėjome ieškoti idėjų, kitiems bendriems projektams.

Birželinukų 2020 vardu – Indrė Kuliešienė

Nuotraukose: Mamų flešmobo akimirkos

Žymos: , , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ keturi = 9

Kitos temos: