„Mantinga mamyčių klubas“ mokėsi miego paslapčių

šafranauskė

Dovilė Šafranauskė

Praeitą savaitę rinkosi „Mantingos“ mamytės kartu su savo mažyliais, mat įvyko antrasis „Mantinga mamyčių“ klubo susitikimas. Mamos klausėsi lektorės Dovilės Šafranauskės paskaitos apie mažųjų miego ypatumus. 

Dovilė – miego konsultantė, tinklalpių www.miegopelytes.lt bei www.pagarbitevyste.lt įkūrėja ir, žinoma, dviejų mergyčių mama. Mama, kuri kažkada manė, jog jau niekada daugiau nepavyks išsimiegoti ir būtų nedvejodama visas metų šventes iškeitusi į ramų vaikų miegą.

„Išsekimas, nusivylimas, įtampa „ir vėl nemiega!“ – konsultacijose mamos neturi manęs tuo įtikinėti. Jaučiu, apie ką jos kalba, ir galiu lengvai jas suprasti” – pasakojo miego konsultantė Dovilė.

D.Šafranauskė paskaitos metu su mamomis pasidalino svarbiausiais dalykais apie vaikų miego ypatumus, žingsniais į ramų kūdikių miegą, supažindino, kiek skirtingo amžiaus kūdikiui reikia miego, kodėl kūdikis nubunda anksti ir kodėl rekomenduojama anksti guldyti nakties miegui, kodėl jis prabunda naktį ir kas gali padėti.

Miego konsultantė supažindino su ankstyvaisiais kūdikių nuovargio ženklais, papasakojo apie tinkamą miego aplinką, ritualus ir kaip reaguoti kūdikiui pabudus. Supažindino su kūdikio dienotvarke bei jos svarba. Taip pat buvo analizuojami individualūs mamų atvejai – miego specialistė patarė kaip elgtis mamoms vienose ar kitose situacijose.

mantingos mamytės

„Mantingos“ mamytės

„Nors dar tik antras susitikimas, tačiau jau matau, jog šis, „Mantinga mamyčių klubas“, išties puikus projektas. Iš pradžių maniau, jog tai bus tiesiog įprasti mamų susitikimai su vaikas, proga pasižmomėti. Dabar matau, jog klubo veikloje numatyta tikrai įdomių ir naudingų veiklų“, – mintimis dalinosi viena iš mamų.

Ir iš tikrųjų klube numatyta daug smagių užsiėmimų – nuo paprastų piknikų iki specialistų konsultacijos. Už poros savaičių turėsime susitikimą su žinoma mama Erika Valiukaite, kuri atvirai papasakos apie savo motinystės kelią.

„Tai puiki iniciatyva ir išties, nesu girdėjusi, kad kitos įmonės skirtų lėšas vaiko auginimo atostogose esančioms mamoms bei skatintų jas burtis. Ačiū „Mantingai“, nes tokių iniciatyvų dėka jautiesi įmonės dalimi net ir už įmonės ribų“, – kalbėjo viena iš mamų, o jai antrino ir kitos.

Kaip visuomet, dėkojame mūsų partneriui „Mamos žurnalui“, kuris pasirūpina, kad mūsų mamos turėtų ką paskaityti prie rytinio kavos puodelio!

Iki sekančių susitikimų!

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


6 + = dvylika

Kitos temos: