Mantinga mamytės atviroje diskusijoje su Erika Valiukaite

Mantinga mamytės su mažyliais skubėjo į trečiajį susitikimą

Pirmadienio popietę Mantinga mamytės su mažyliais skubėjo į trečiajį susitikimą. Susitikimo metu mamos dalyvavo atviroje diskusijoje su visuomenėje gerai žinoma mama Erika Valiukaite. Diskusijos tema – „Motinystė: atvirai su Erika Valiukaite“.

Erika mamoms gerai žinoma iš Instagram socialinio tinklo. Kaip ji pati sako, jos viešumo kelias prasidėjo dar gerokai prieš nėštumą. Visko pradžia – gebėjimas daryti gražias nuotraukas.

Šiandien Erikos fanų skaičius Instagram platformoje siekia apie 20.000. Tuo tarpu pati Erika anaiptol savęs nelaiko jokia žvaigžde. Maža to ji net negalvoja, jog yra žinoma. Ji save laiko visiškai paprasta mama, kuri dalinasi savo patirtimi su kitomis mamomis. Dalinasi viskuo – ir džiugiomis akimirkomis ir sunkiais momentais. Nieko nepagražina ir neiškreipia.

Tikriausiai tuo ir patraukia savo fanus – tikrumu.

Kviesdama Mantingos mamas į susitikimą Erika sakė – esu paprasta, žemiška mama, kuri per pietus geria rytinę atšalusią kavą, kuri amžinai yra neišsimiegojusi, kuri nuolatos laksto paskui mažą nenuoramą vardu Manuelis. Erika kvietė diskutuoti apie šiuolaikinius motinystės standartus ir kaip juose nepasimesti, kuo iš tikrųjų vadovautis.

Ir tikrai, susitikus gyvai, tarp mamų užvirė begalo graži diskusija, kurios metu mamos dalinosi savo patirtimis nuo laukimosi etapo iki vaikučių auginimo klausimų. Atmosfera buvo lyg būtų susirinkę senai pažystamos draugės prie puodelio kavos, kurios kaip visuomet, turi apie ką pakalbėti. Ir tos kalbos galėtų būti be pabaigos. Erika pasidalino savo įspūdžiais laukiantis Manuelio, pasakojo su kokiais gajausiais mitais ir pamokymais teko susidurti, kokias neigiamas nuomones ar komentarus atremti. Vienos mamos pritarė, kitos papasakojo ką joms teko išgyventi auginant savo vaikučius. Temos keitėsi žaibišku greičiu, visos turėjo ką pasakyti ir ko paklausti.

Labai dėkojame Erikai už tokią smagią diskusiją ir linkime sėkmės auginant nuostabų sūnų Manuelį.

Taip pat dar kartą dėkojame savo įmonei Mantinga, už suteiktą galimybę bendrauti ir dalintis savo patirtimi su kolegėmis.

Didelį ačiū tariame ir mūsų nuolatiniams rėmėjams:
Juara kosmetika
Marmaluzi
Newcrush
Aromama
Mamos žurnalas
Gentleday

Iki kitų susitikimų!
Klubo vadovė Viktorija 🤱

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


3 − vienas =

Kitos temos: