Kur smagiai atšvęsti vaiko gimtadienį?

Čiauškutės  Evelina ir Erika

Čiauškutės Evelina ir Erika

Sostinėje netrūksta vietų, kur atšvęsti vaiko gimtadienį, tačiau kaip atsispirti naujam pavadinimui „Čiauškutės“? Jame slepiasi pažadas, kad vaikams bus tikrai linksma.

Kalbiname dvi žavias jaunas moteris – Eriką ir Eveliną, kurios įkūrė vaikų žaidimų kambarį „Čiauškutės“. Abi  juokauja, kad jas pažįstantiems nekyla klausimų, kodėl buvo pasirinktas šis pavadinimas: esant kompanijoje su šiom dviem damom įsiterpti į pokalbį praktiškai neįmanoma. 

Kaip kilo idėja atidaryti vaikų žaidimų kambarį?

Erika: Kadangi pati auginu trejų metų dukrytę, nuolatos tenka dalyvauti jos bendraamžių gimtadiniuose. Taip pat ir pačiai organizuoti savo mažosios gimtadienius, tačiau didžiuosiuose prekybos centruose įsikūrę vaikų žaidimų kambariai nesukuria šeimyniškos atmosferos. Taip kilo idėja patobulinti vaikų gimtadienių šventimo koncepciją, sukurianti tokią vietą, kur vaikai kartu būtų neįprastoje aplinkoje, galėtų šėlti žaidimų aikštelėje, bet kartu išlaikant šventę išskirtinai privačią ir tik šeimos nariams skirtą šventę.

Evelina: Aš prisimenu, kaip būdami maži su savo jaunesniuoju broliu švęsdavome gimtadienius namuose ir kiek darbo tai kainuodavo mamai, manau ji tikrai būtų buvusi laiminga, jei kas nors būtų galėjęs pasiūlyti tokią paslaugą- perimti jos rūpesčius.

ciauskutes

„Čiauškutėse“ vaiko gimtadienis gali trukti… net 8 valandas!

Kaip sekėsi vystyti tokią idėją ir kiek laiko užtruko ją įgyvendinti?

Erika: Visų pirma vien idėjos atidaryti nuosavam verslui neužtenka – reikalingas finansavimas bei daug motyvacijos ir pastangų reikalaujantis darbas. Labai džiaugiamės, kad šiai idėjai įgyvendinti parašėme projektą Vilniaus teritorinėje darbo biržoje ir gavome finansavimą pirmąjam verslui pradėti. Kita vertus finansavimas dar ne viskas, reikalingas palaikymas ir sunkus darbas’.

Evelina: Taip, teisingai, čia tikriausiai aš ir prisidėjau, kaip sakoma vienas lauke- ne karys. Stengiausi kuo galėdama padėti Erikai, taip ir tapome partnerėmis. Pati dirbu gan įtemtą ir disciplinuotą darbą – esu finansų analitikė vienoje užsienio kapitalo bendrovių, todėl prisidėti prie tokio verslo vystymo, kai turime įnoringiausius klientus – mažuosius, buvo ir savotiškas iššūkis ir atgaiva po monotoniškos darbo dienos.’

Kaip Jums sekasi šiandien, kokie ateities planai?

Erika: Kiekvieną mėnesį susilaukiame vis daugiau klientų, mus jau pastebėjo ir teko dalyvauti jaunimo užimtumo konferencijoje LR seime, kur pristatėme savo sėkmės istoriją, todėl būdami dar visai jauni ir maži džiaugiamės esančiais rezultatais ir laimingais klientais!

Evelina: Būtent laimingas klientas mūsų svarbiausias tikslas. Ateityje stengsimės pasiūlyti ir kuo daugiau naujų paslaugų, planuose net internetinė parduotuvė mažiesiems, taip pat dienos auklės paslaugos, jau dabar papildomai siūlome animatorių, konditerių paslaugas, rūpinamės švenčių dekoracijomis ir atsižvelgiame į visus klientų pageidavimus’.

Kokių išskirtinių pageidavimų sulaukiate?

Erika: Na, viena mažoji klientė pageidavo vaikiškos virtuvės, todėl pasiūlėme ją nupirkti, kad jos šventė būtų būtent tokia, kokios pageidauja.“ Evelina: “Aš, kaip tik paminėčiau klientę, kuriai žaislų net buvo per daug! Bet ne bėda: pagal jos pageidavimus, jos gimtadienio šventėje liko tik vienas žaislas – automobilis.

Apie ČIAUŠKUČIŲ žaidimų kambarį

Jaukaus žaidimų kambario Savanorių pr. Vilniuje nuoma. Linksmą ir žaismingą vaiko gimtadienio šventę žaidimų kambaryje surengti padės ČIAUŠKUTĖS! Jos su malonumu organizuoja gimtadienius, krikštynas ir uždaras šeimos šventes, kurių metu netrūksta geros nuotaikos, o už smagias ir nekaltas vaikų išdaigas niekas nepyksta… Žaidimų kambaryje tėveliai atsipalaiduoja ir bendrauja, o vaikučiai nevaržomai pramogauja spalvingoje aplinkoje!

Mažasis jubiliatas ir jo svečiai gali šėlti šokinėdami ant batuto, čiuožinėdami nuo čiuožyklos ir maudydamiesi kamuoliukų baseine, o tėveliai gali patogiai įsitaisyti jiems skirtoje atskiroje erdvėje prie jiems skirtų didelių stalų ir vaišintis atsineštais skanėstais ar gėrimais!

Papildoma informacija susidomėjusiems:

Jums priklausys visas žaidimų kambarys – šventė bus uždara (be pašalinių asmenų);

kliento pageidavimu gali būti užsakytos paildomos paslaugos (žiūrėti “Papildomos paslaugos”)

žaidimų kambario komanda padės padekoruoti stalus;

                    žaidimų kambaryje telpa iki 20 vaikų (1–6 m.) ir panašiai suaugusiųjų;

leidžiama atvykti 20 min. anksčiau – spėsite pasiruošti šventei;

Šventės trukmė: nuo 2 iki 8 val.

Pasistenkite, kad ilgai lauktas atžalos gimtadienis būtų smagus ir įsimintinas, – suplanuokite šventę žaidimų kambaryje ČIAUŠKUTĖS ir patirti įspūdžiai nepasimirš iki kito tortadienio!

Mūsų vieta:

Savanorių pr. 176, Vilnius (PC „Norfos bazė“ teritorijoje), vaikų žaidimų kambarys ČIAUŠKUTĖS, tel. 8 655 50592, chekutis@gmail.com, I–VII 11.00–22.00).

Paslaugų kainos

Kainos 2 val. 3 val.
Savaitgaliais (penktadienį-sekmadienį) 70 EUR 90 EUR
Darbo dienomis 60 EUR 80 EUR

Papildomas laikas laikas 30 min. 10 EUR.

Vykdant užsakymą imamas 30 eurų avanso mokestis*

Avanso mokestis nėra grąžinamas

Papildomos paslaugos:

Paslauga Trumpas aprašymas Kaina
El pakvietimai, tortinė, peilis, virdulys ir servėtėlės Mūsų žaidimo kambaryje svečiai gali naudotis tortine, virduliu, servėtėlėmis, taip pat turime peilį tortui pjaustyti, kliento pageidavimu išsiunčiame el.kvietimus svečiams. Nemokamai
Vienkartiniai indai Klientų pageidavimu galima įsigyti vienkartinių indų komplektą (medinė šakutė, lėkštelė tortui ir stiklinė). 12 tokių rinkinių 4 EUR.
Tortai Jūsų pageidavimu galime užsakyti tortą. 1 kg 16 EUR
Picos Bendradarbiaujama su šalia esančia picerija. Meniu rasite: http://www.picairkava.lt Priklauso nuo pasirinktų patiekalų
Animatoriaus paslaugos Esant pageidavimui užsakome animatorių. Išsirinkti animatorių galite puslapyje: http://www.personazaivaikams.lt

Animatorius žaidžia žaidimus, nupiešia veidukus vaikučiams.

1 val. kaina 40-45 EUR.
Fotografė Šventei įamžinti galite užsisakyti fotografę Fotografės 1 val kaina nuo 25 EUR
mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


9 + = aštuoniolika

Kitos temos: