Ko reikia, kad vaiko šventė pavyktų? Pirmiausia, savo linksmybėms pasirinkti „Uogienės dieną“

Vaikų svetainė „Uogienės diena“ vadovė Neringa

Vaikų svetainė „Uogienės diena“ duris atvėrė dar visai neseniai, bet jau spėjo pradžiuginti ne vieną sukaktuvininką ir maloniai nustebinti net pačius reikliausius tėvelius.

Mūsų šviesios, neperkrautos erdvės puikiai pritaikytos ir dideliems susibūrimams ir jaukioms šeimyninėms šventėms. Vaikų žaidimų zona – netradicinė, skatinanti vaikus kurti, fantazuoti ir žaisti. Pas mus puikiai jaučiasi ir metinukai, ir dvylikamečiai. O dar geriau jaučiasi jų tėveliai, nes mato laimingus savo atžalų veidus.

Tad, ko reikia, kad šventė pavyktų? Pirmiausia, savo linksmybėms pasirinkti „Uogienės dieną“ ir pasinaudoti šiais gerais patarimais.

Kada rezervuoti šventės vietą. Pirmiausia, savo linksmybėms pasirinkti „Uogienės dieną“. Geriausia tai padaryti likus 3-4 savaitėms iki pageidaujamos datos.

Pakvietimai? Geriau elektroniniai. Viską suderinus, jau galima siųsti kvietimus svečiams. Mes už aplinkos tausojimą, tad savo klientams rekomenduojame pasinaudoti  elektroniniu kvietimo šablonu, kuriame nurodoma, kas ką kviečia, šventės vieta, laikas ir kiti svarbūs dalykai. Tokį kvietimą visada galima pakartoti, t.y., išsiųsti dar kartą, kaip priminimą.

Pas mus erdvu, tad telpa visi

Kiek vaikų kviesti. Dažniausiai gimtadienio šventėje dalyvauja 10–20 vaikų. Būna, kad švenčia visa darželio grupė – 26 ir daugiau. Tačiau mūsų patarimas – 15 pačių geriausių ir artimiausių vaiko draugų. Kuriuos jis pats nori matyti savo šventėje, su kuriais jam smagiausia.

O kiek tėvelių? Suaugusių skaičius svetainėje neribojamas. Pas mus erdvu, tad telpa visi. Pastebime, jog pačių jauniausių sukaktuvininkų gimtadieniuose suaugusieji sudaro didelę svečių dalį. O, tarkime, septynmečių šventėje tėvelių jau būna mažuma. Taip yra todėl, kad vyresnius vaikus tėvai dažnai tik palydi į šventę,bet patys joje nedalyvauja.

Vaišės, arba – mama be prijuostės. Labai stengėmės tėveliams sumažinti dalį rūpesčių. Vaikų svetainėje įrengėme tikrai didelę ir jaukią virtuvę. Skatiname gaminti vietoje: turime reikiamą buitinę techniką. Jei nėra tokio noro, tai yra visos salygos atsinešti namie gamintą maistą ir užkandžius. Labiausiai užimtiems, visada pasiūlysime išbandytus maisto tiekėjus. Taip pat pasirūpinome šventės indais ir įrankiais, todėl „Uogienės dienoje“ jums neprireiks vienkartinių lėkščių. O pats šauniausias dalykas, kuris šventę pas mus padaro tikra švente, kad čia po linksmybių nieko nereikia tvarkytis.

Veikla vaikams. Kaip jau minėjome, išgryninta ir daiktais neperkrauta svetainės aplinka palieka daug vietos vaikų vaizduotei, kūrybai ir saviraiškai. Įvairūs žaislai, personažų kostiumai, minkšti kamuoliai, stalo žaidimai – priemonės, kurios padeda skleistis beribei vaikų fantazijai. Trys valandos pas mus jiems prabėga labai greitai. Be to, galime pasiūlyti teminius gimtadienius – pagal kiekvieno norus ir pageidavimus.

Trys valandos pas mus jiems prabėga labai greitai

Teminiai gimtadieniai. Jau turime patirties rengiant kareivišką, interaktyvų, kulinarinį, mokslinį, teatrinį ar muzikinį gimtadienį. Bendradarbiaujame su profesionaliais animatoriais, dekoratoriais ir fotografais. Turime ir specialiai „Uogienės dienai“ sukurtą šventinę programėlę, kurią pamatyti galima tik pas mus. Ar esate kada matę tikrą Teatro Pelę?

Naktinis gimtadienis – to dar nebuvo! Vyresniems (10-12 m.) vaikams siūlome pas mus švęsti Naktinį gimtadienį. Toks gimtadienis išties įspūdingas: organizuojame protmūšį, filmo peržiūrą, šaradas, diskoteką ir pan. Nueiti miegoti būna tikrai sunku. Naktiniame gimtadienyje tėvai nedalyvauja, vaikus jie pasiima ryte po pusryčių.

Mūsų dažnai klausia, kodėl svetainė? Kodėl ne kambarys, ne studija? Svetainė – tai dažniausiai didžiausias ir gražiausias namų kambarys, suburiantis šeimos narius smagiems pasisėdėjimams ar jaukiems pokalbiams. Svetainė skirta šventėms ir svečių priėmimui. Štai, kodėl svetainė. „Uogienės diena“ sukurta šventei – pačia tikriausia šio žodžio prasme. Mūsų didžiausias noras, kad kiekvienas čia jaustųsi ypatingai, kur galėtų susikurti savo nuosavą šventę, nepanašią į jokią kitą.

Sužinoti detalesnę informaciją ir pasižvalgyti po svetainę galite mūsų Facebook paskyroje:

uogienesdienavaikams

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


9 + = aštuoniolika

Kitos temos: