Velykų pranašai – triušiukai, viščiukai ir… jūrų kiaulytės

Redaktorė Neila, jos dukrytė Marcelė (5 m.) ir jūrių kiauliukas Bynas

Mielos mamos!

Nuo tradicijų nepabėgsime (o kodėl turėtume?). Artėjant Velykoms, mūsų bičiulės fotografės, kaip ir kiekvienais metais, prisiuntė fantastiškiausių nuotraukų, kuriose – kūdikėliai+viščiukai arba maži vaikeliai+triušiukai. Kasmet tuo pačiu metu dekoratyviniai triušiai tampa geidžiamais modeliais, o jeigu dar pavyksta iš kur nors gauti ką tik išsiritusių viščiukų! Fotosesijos sėkmė garantuota. Jeigu neskaičiuosime prakaito ir adrenalino, nes fotografuoti mažus vaikus – iššūkis, gyvūnus – dar didesnis, bet fotografuoti vaikus ir gyvūnus vienu metu – tai jau beveik raketų mokslas.

Prieš fotografes, kurios imasi tokio užmojo, lenkiame galvas. Puikiai prisimename, kaip vienai velykinei fotosesijai įsigijome viščiukų iš Vilniaus paukštyno, kaip šie gailiai cypsėjo kartoninėje dėžėje, kaip spurdėjo ir nagais kapstė modelio – 10 mėnesių mergaitės – galvytę, nes fotografei kilo mintis vieną viščiuką uždėti būtent ant galvos. O po fotosesijos viščiukai iškeliavo pas bendradarbės tėvus į Kaliekių kaimą.

Daug metų redakcijos velykinių sveikinimų herojus buvo redaktorės Neilos triušis Viktoras. Pūkuotas, pasišiaušusiomis žandenomis ir klaikiai bijantis būti ant rankų bei pozuoti (brangino savo sielą, kurią galėjo pavogti fotoobjektyvas, todėl išgyveno triušio 9 metus – o tai prilygtų 90 žmogaus metų). Tuos pozavimus su Viktoru ilgai primindavo subraižytos rankos ir iš baimės „apsysiotas“ fotografavimo fonas.

Kad ir kokios ekstremalios būtų fotosesijos su gyvūnais, jos prigamina galybę laimės hormonų. Šį kartą neturime viščiukų, taip pat ir triušio.

Bet auginame tikrai nemažą zooparkelį. Redaktorė Ginta „sūpuoja“ 3 metų jūrų kiaulytę Leopoldą. Redaktorė Rasa prie širdies glaudžia 8 metų rusų toyterjerą Kivį bei 12 metų beveislį katiną Reksą (vokiečių aviganė Tera, papūgos Kieša ir Pupa neseniai iškeliavo į šunų ir papūgų rojų).

Redaktorė Neila šiuo metu lavina ir ugdo dar metų neturintį jūrų kiauliuką Byną. Visi šie herojai Velykoms nelabai tiko, bet jūs mus suprasite – svarbiausia geri norai. Tad priimkite sveikinimus iš dekoratyviniu triušiu apsimetusio jūrų kiauliuko ir, žinoma, mūsų komandos. Smagaus jums pavasario!

Redakcija

Fotosesija su Bynu:

 

 

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


devyni − = 2

Kitos temos: