Gimtadienio „Mažųjų Karalystėje“ vaikas niekada neužmirš

Žaidimų kambario „Mažųjų Karalystė“ vadovė Rasa Masteikienė

Vaikai į gimtadienius nori pakviesti daug draugų, šiuos paprastai atlydi tėveliai, tad žaidimų kambariai, kuriuose galima švęsti gimtadienius, – ideali išeitis. Apie tai kalbamės su vaikų žaidimų kambario „Mažųjų Karalystė“ vadove Rasa Masteikiene.

Kodėl tokie populiarūs gimtadieniai žaidimų kambariuose?

Suburti daugumą jubiliato draugų ir surengti gražią šventę namuose, kai vaikų 10 ir daugiau, tėveliams tampa iššūkiu. Nors tikrai įmanoma! Tačiau, ateiti į erdvę, kuri pritaikyta būtent gimtadieniams, šeimos šventėms, jaukiems pasisėdėjimams, vaikučių energijos iškrovai ir neišdildomiems įspūdžiams, ateiti ten, kur viskas paruošta „nuo iki“, kur patys galite jausti šventę be jokių rūpesčių, vargo, ruošimosi ir tvarkymosi, – yra kažkas nuostabaus!

Tiek namie, tiek žaidimų erdvėje gimtadieniai yra gėris! Tačiau gimtadieniai žaidimų kambariuose labiau įsimena, nes čia specialiai pritaikyta žaidimų erdvė, vaikams viskas nauja, viskas ne taip, kaip kasdieną.

Pavyzdžiui, mūsų „Mažųjų Karalystėje“ yra batutas, net trys čiuožyklos, lindimo tunelis, voro bokštas (labai mėgstamas įvairiausio amžiaus vaikų), nuostabi virtuvėlė, kuri pritraukia stebėtinai dažnai ne tik mergaites, bet ir berniukus, gausybė konstruktorių, lego, įvairių žaidimų, mašinų, paspirtukų, o svarbiausia – didelis, ilgas kamuoliukų baseinas, į kurį nusileidžiama iš suktos kaskados! Net pati išbandžiau – nuostabu! Taigi šventė „Mažųjų Karalystėje“ virsta pasakiška, linksma, surengta be jokio vargo.

Žinoma, mes organizuojame ir išvažiuojamuosius gimtadienius – galime pasirūpinti švente net ir namie ar visiškai neįprastoje vietoje! Labai mėgstame staigmenas ir netikėtai nudžiuginti mūsų klientus.

Puikus vaiko gimtadienis, koks jis turėtų būti?

DSC_0012

Kartu su vaiku aptarkite draugų sąrašą, šventės temą, tortą, personažą, norimas spalvas ir dekoracijas

Svarbiausi puikiaus vaiko gimtadienio „ingridientai“ yra jį supantys ir mylintys žmonės, linksma ir žaisminga aplinka, staigmenos, o visa kita – labai individualu.

Neabejotinai vaikams reikia leisti dūkti, žaisti, būti kartu. Tačiau, jeigu šventės trukmė yra ilgesnė negu 2 val., rekomenduojame įtraukti kokią nors sudominančią vaikučius veiklą: personažą, šaržistą, magijos ar mokslininkų pasirodymus, šokių pamokas, įvairius kitokius kūrybinius užsiėmimus, o jų yra galybė.

Ar vaikus kviesti kartu su tėveliais, ar vienus?

Labai priklauso nuo ryšio su kitais tėveliais ir nuo to, kokie svečiai pakviesti. Jeigu tai daželio ar mokyklos draugų šventė, – dažniausiai vaikučius tėveliai palieka, kol šventė pasibaigs, o patys leidžia savo laisvalaikį, kurio taip trūksta. Jeigu tai artimų draugų vaikučių šventė, – žinoma, kad dalyvauja visa šeimyna. Mūsų patarimas – svarbiausia žiūrėti, kad jubiliatui būtų linksma ir įsimintina diena, o pažįstami tėveliai ar draugai tikrai supras bet kokį scenarijų, juk svarbiausia yra laimingi vaikai, o suaugusieji tikrai prisitaikys.

Ar vaikui leisti dalyvauti pačiame planavimo procese?

Jeigu vaikas dar labai mažas, – žinoma jo dalyvavimas planuojant bus nelabai efektyvus, tačiau kiek paaugus, rekomenduojame leisti prisiliesti prie gimtadienio planavimo. Kartu su vaiku aptarkite draugų sąrašą, šventės temą, tortą, personažą, norimas spalvas ir dekoracijas. Labai svarbu išgirsti, ką vaikas sako bei ko nori, taip ugdome pasitikėjimo jausmą, skatiname saviraišką ir galų gale galime kartu pasidžiaugti gimtadienio rezultatu. Ar tai nėra puiku!

DSC_0532

Gimtadieniai žaidimų kambariuose labiau įsimena, nes čia specialiai pritaikyta žaidimų erdvė, vaikams viskas nauja, viskas ne taip, kaip kasdieną

Kokie gimtadienių personažai dabar „ant bangos“?

Teminiai gimtadieniai labai populiarūs ir mūsų žaidimų „Mažųjų Karalystėje“. Išpildytos ir iki smulkmenų apgalvotos temos puikiai nuteikia šiek tiek vyresnius vaikučius. Šiuo metu ,,ant bangos“ Frozen tema, Kakė Makė, Pimpačkiukai, Star Wars, Monster High, Maša ir Lokys, Žmogus Voras.

Dažnai gimtadienio šventimas nukeliamas savaitgaliui. Ar kažkaip pažymėti tokiu atveju pačią gimtadienio datą?

Pastebėjome, kad populiarėja gimtadienių šventimas būtent tą pačią dieną, kurią ir gimė vaikas, nepriklausomai nuo to, ar tai yra savaitės vidurys, tačiau išlieka ir tendencija, kad gimtadieniai nukeliami savaitgaliui, nes atvyksta svečių iš kitų miestų, nereikia niekur skubėti. Jeigu gimtadienis nukeliamas, vis tiek tikrąją gimimo dieną ne tik kad reikia, bet būtina pažymėti – juk ji ypatinga, kitokia nei visos. Padainuokime vaikui „Su gimimo diena“, užpūskime žvakutę. Ir nebūtinai ant torto, o galime ir ant vieno naminio keksiuko, svarbiausia, kad pasidžiaugtume kartu su vaikučiu!

Mazuju_karalyste_logotipas_spalvotaswww.facebook.com/mazujukaralyste

Upės g. 9, VCUP (5 aukštas), Vilnius

Tel. +370 620 74094

www.mazujukaralyste.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos:

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− 6 = du

Kitos temos: