Mėgaukimės vasaros pabaiga, bet švelniai ruoškimės rudeniui

Redaktorė Neila su dukryte Marcele ir anūke Adel

Redaktorė Neila su anūke Adele ir dukryte Marcele

Mielos skaitytojos!

Jeigu užsuktumėte į mūsų redakcijos „virtuvę“, nustebtumėte, kad jau skaptuojame Helovino moliūgus ir plakame glajų Kalėdų meduoliams.

Darbas žurnale yra išankstinis – visus įvykius mes turime išjausti (o prieš tai į juos įsijausti) prieš keletą mėnesių.

O kiek kuriozų dėl to įvyksta, ypač jeigu nutariame „išjausti“ gamtos kaprizus! Pavyzdžiui, parengiame birželio numerį, kurį pavadiname „Saulė smūgiuoja“, o birželis pasitaiko šaltas, kaip niekad. Pila lietus, visi su striukėmis, vaikų lūpos mėlynuoja, o ant mūsų viršelio deginasi nuogas kūdikis. Atvirkštinis nutikimas, kai „pusnimis, rogutėmis ir besmegeniais“ prikemšame žieminius numerius, o tą žiemą neiškrenta jokio sniego.

Tiesa, su esminiais metų atskaitos taškais – Kalėdomis, Velykomis ir Rugsėjo Pirmąja – neįmanoma apsirikti. Šios datos ateina bet kokiu oru. Rugsėjo Pirmąją ne šiaip sau parašėme didžiosiomis raidėmis. Mums, tėvams, ji svarbesnė už visas kitas datas kartu sudėjus. Net jeigu vaikutis dar kūdikis, rugsėjo mėnesį jo vis tiek laukia naujas startas. Galbūt tai užsiėmimai baseine? Ar vis dėlto kūdikių mokyklėlėje? Gal tai „auklės etapas“, nes mama grįžta į darbą? O gal žemę tėvams iš po kojų išmušanti lopšelio pradžia?

Mes rugsėjo nuotaikomis gyvename nuo vasaros pradžios, o jus bandysime jomis užkrėsti dabar, nors dar eina pats saldžiausias ir skaniausias vasaros mėnuo. Tikrai negražiai elgiamės, gadiname atostogas, tarsi priekaištą siūlome skaityti straipsnius apie sveikatos tikrinimus, akinius, kuprinės svorį ir ašaras darželio rūbinėje. Bet jeigu šią informaciją gausite rugsėjo numeryje, ji jau bus pasenusi. Vaikiškų prekių gamintojai jums pasakys, kad būtent rugpjūtis jiems yra antrosios Kalėdos, nes tėvai staiga pamato: drabužėliai ir batukai išaugti, stalas ir kėdė per maži, net gertuvė per maža! Argi atidėsite visus pirkinius rudeniui? O ko verti bus patarimai apie adaptaciją, jeigu rugsėjo viduryje perskaitysite: „Bent dvi savaites iki darželio vaikutį migdykite ir valgydinkite darželio grafiku“.

Mėgaukitės vasaros pabaiga ir švelniai ruoškitės rudeniui, o mes tuo metu persijungsime į žiemos režimą.

Su meile – „mamos“

Studijos „G foto“ nuotraukos

Fotografuota šeimos laisvalaikio erdvėje „Uostas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos:

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


šeši + 4 =

Kitos temos: