Susipažinkite – naujas redakcijos kūdikis Tautvydas

giedrė

2017 gruodžio 7 dieną gimė Tautvydas. Šeimoje auga ir 6 metų Arvydas

Skaitytojos seniai užsiminė, kad laikas vėl auginti redakcijos kūdikį.

Tačiau mes turėjome savo planą – laukėme, kol vaikučio susilauks žurnalo konsultantė, kūdikių priežiūros specialistė Giedrė Veličkienė. Ir štai – turime! 2017 gruodžio 7 dieną gimė Tautvydas. Šeimoje auga ir 6 metų Arvydas.

Kodėl Giedrė? Ši jauna moteris (Giedrei vos 27, o ji jau 2 berniukų mama), dalindama patarimus žurnalui, stebino savo išmintimi, žiniomis, naujovišku požiūriu į kūdikių priežiūrą. Giedrė su kolegėmis veda mokymus mokyklėlėje „Sąmoningos mamos“, domisi aromaterapija, studijuoja vaikų miego subtilumus. Būtent į Giedrę Veličkienę kreipiasi mamos iš visos Lietuvos, kai reikia sudaryti kūdikio miego ritmą, išmokyti miegoti naktimis.

Tad esame garantuoti, kad pasakodama apie savo vaikučio augimą, Giedrė duos labai daug gerų patarimų ir kitoms mamoms.

O dabar žodis ką tik sūnelio susilaukusiai mamytei:

Esu nepaprastai laiminga. Tautvydas atnešė daug džiaugsmo į mūsų šeimą. Atrodo, kaip galėjom tiek laiko gyventi be jo? Antras vaikelis – mažiau baimių, daugiau vietos džiaugsmui. Vienareikšmiškai.

Mažylis gimė 3885 g, buvo planinė CP operacija dėl sėdyninės pirmeigos.

Operacija praėjo sklandžiai, vyras visą laiką buvo kartu, tai labai labai įdomus potyris jam, daug emocijų… Paskui vis dėkojo ir dėkojo, sakė –niekaip negalės atsilyginti ir išsimokėti man už vaikučius ir viską, ką turėjau patirti, kad jie išvystų pasaulį.

Po operacijos atsigavau labai greitai, dar greičiau nei pirmąjį kartą, stojaus ant kojų jau po 6 valandų. Pienelis irgi atsirado kur kas anksčiau, nei gimus Arvydukui, bet, aišku, dėjau daug pastangų – žadinau mažiuką (nes jis norėjo nuolatos miegoti), dėjau prie krūties, nešiojau, visaip stengiausi aktyvuoti reikiamus hormonus. Ir pavyko.

Bėdų dėl spenelių šį kartą neturėjau visai. Ruošiausi tam iš anksto – grūdinau krūtinę, tepiau natūraliais aliejais, sviestmedžių ir simondsijų aliejumi dar prieš gimdymą ir vualia – jokių bėdų. Žodžiu, kaip sako „Žinių radijas“, – žinojimas keičia.

Tautvydas ramus, daug ramesnis, nei tik gimęs buvo jo brolis, bet ir aš pati daug ramesnė.

Jau „dirbame“ dienotvarkės klausimu, ir turiu pasakyti, kad puikiai sekasi. Nakčiai užmiega 19 val., miega iki 7 ryto, tris kartus atsibunda pavalgyti. Atsibudimai reguliarūs, tai mane džiugina. Dienos metu irgi ieškome tvarkos – leidžiu miegoti ne ilgiau, kaip tris valandas ir po to skatinu būdrauti 1,5 valandos. Tada vėl miegame. Būdravimo metu aktyvų mažiuką padeda išlaikyti nuogas užpakaliukas: nuimu sauskelnes, vėdinu, darau masažiuką, kalbamės.

Aromaterapiją taikome visu pajėgumu, nes, tik mums grįžus iš gimdymo namų, atsitiko blogiausia, kas galėjo atsitikti, –  enterovirusu susirgo Arvydas… 39,7ºC temperatūra, gerklė, vangumas… Buvo labai baisu dėl leliuko, bet dėjome daug pastangų, ir panašu, kad baisybių pavyko išvengti. Arvydas paprastai neserga (paskutinį kartą sirgo daugiau nei prieš 12 mėn.), tad siejame dabartinę ligą su patirtu stresu.

Didysis brolis leliuką pasitiko džiugiai, bet matau, kad širdelėje yra nerimo ir sumaišties. Stengiamės kuo daugiau būti kartu, žaisti, kalbėtis, išlaikyti savo ritualus. Vakare, kai mažylis užmiega, dar turime dvi valandas laiko tik mudviems – tai labai gelbsti situaciją. Galiu didįjį pamasažuoti, pamyluoti, pažiūrėti kartu filmuką ar pažaisti kortomis.

Nuostabu būti 2 vaikų mama.

Iki susitikimo kitą mėnesį.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

 

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ 6 = keturiolika

Kitos temos: