Kai ruduo toks gražus, mamai ir vaikui viskas lengva

Mielos skaitytojos!

Kaskart sėdant rašyti redakcijos žodžio, idėją padiktuoja kokia nors kasdienybės detalė. Kartais pakanka pažiūrėti pro langą, ir mintis jau yra. Tačiau atminkite, kad per langą mes žiūrime, likus geroms 2 savaitėms iki tos dienos, kai žurnalas patenka į jūsų rankas. Tad atleiskite už gamtinius neatitikimus, jeigu tą dieną, kai skaitysite, per jūsų langą bus matyti standartinis lapkritis – šlapias, šaltas ir niūrus.

Užtat šiandien, redakcijos žodžio dieną, kaip ir visas 8 šio rudens savaites, už lango nuostabus, spalvotas, saulėtas ruduo. Šiemet būtų gėda dejuoti, koks ruduo nepalankus mamai ir vaikui, kaip sunku ryte keltis, išsiruošti į lauką ar darželį. O juk tai darėme kasmet kiekvieną lapkričio mėnesį – iš redakcijos žodžių sklido prakeiksmai šiam atšiauriam metui.

Kai ruduo toks gražus, mamai ir vaikui viskas lengva. Apie tai mums parodote savo atsiųstose nuotraukose, kurias visą mėnesį kėlėme į feisbuką, grupuodami po keletą, nes tiesiog fiziškai būtų neįmanoma pasidalinti tokiu kiekiu rudeninio grožio: vaikai lapuose, moliūguose, cukinijose, obuoliuose. Žurnale irgi rasite keletą ryškiausių kadrų – tiesiog negalėjome jais nepasidalinti. Tikriausiai, gamta mums kompensuoja nepatogumus, kuriuos patiriame dėl pandemijos ir kitų krizių.

Ar tai saulėto rudens užtaisas, ar paaugliškas noras priešgyniauti nusistovėjusiai tvarkai, bet šis numeris išėjo labai linksmas, pradedant Arno šypsena ant viršelio, baigiant padūkėle Eglina ant stulpo. Jei netikite, perverskite žurnalą, žiūrėdami tik į nuotraukas, ir tikrai anksčiau ar vėliau nusišypsosite.

Nepamirškite, kad lapkritis yra kitų metų prenumeratos mėnuo. Nors mūsų leidinį galima užsiprenumeruoti nuo bet kokio mėnesio, bet labai gražiai skamba „metinė 2022 metų prenumerata“. Tikime, kad užsiprenumeruosite ir sau, ir draugei dovanų. Geresnės kalėdinės dovanos tikrai nesugalvosite.

Su meile „mamos“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos:

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


6 − vienas =

Kitos temos: