Prenumeruokite „Mamos žurnalą“ kitiems metams – tik 20 eurų už 12 malonumo dozių

Mielos skaitytojos,

sausio mėnesį mūsų žurnalui sukaks jau 20 metų!

Sunku patikėti, kiek nėštukių „išleidome“ į gimdymus, kiek „priėmėme“ kūdikių, kiek ligų „išgydėme“. Tai, kad žurnalas gyvas tiek laiko, rodo, kad jo mamoms reikia.

Kviečiame prenumeruoti mūsų žurnaliuką kitiems metams.

Mes savo straipsniais palaikysime jus, o jūs palaikykite mus – užsiprenumeruokite mūsų leidinį. Tai labai paprasta, tiesiog googlo paieškos laukelyje įveskite tris žodžius: mamos žurnalo prenumerata. Kaina metams draugiška – 20 eurų. Kaip tyčia, šiandien sužinojome, kad tiek kainuoja įsiūti užtrauktuką į vaikišką striukę (Vilniuje).

Žurnalo prenumerata yra labai išradinga dovana Kalėdoms. Mes jau daug metų pačios tai darome. Vienai mamai – dienraščio prenumerata, kitai – savaitinio žurnaliuko ar kryžiažodžių žurnalo, sūnėnui – užduotėlių žurnaliukas, krikšto dukrai – žurnalas jaunoms mergaitėms. Tiesa, pakuojant prenumeratos kvitą, dovana atyrodo kukli, reikia pridėti kokį šokoladinį besmegenį, bet užtat koks džiaugsmas gauti leidinuką visus metus! Puikiai žinome, kiek trumpai džiaugiamės Kalėdų niekučiais, po mėnesio jau ir nebeprisimename, nuo ko ką gavome. O kai užprenumeruosite draugei ar sesei „Mamos žurnalą“, džiaugsmo bus visiems metams.

„Mamos žurnalą“ galite užsiprenumeruoti:

Prenumeruoti dvigubai pigiau, nei pirkti. Per akcijas prenumerato kaina metams būna vos 20 eurų.

„Mamos žurnalo“ prenumerata – puiki kalėdinė, gimtadienio ar palankynų dovana artimai moteriai, kuri laukiasi ar augina vaikutį. Jūs prenumeratą padovanosite vieną kartą, o mylimas žmogus gaus net 12 dovanų – kas mėnesį po naują numerį. Draugaukime!

Kodėl verta pernumeruoti mūsų žurnalą, kuo jis skiriasi iš kitų?

Mūsų žurnalas yra tikras, „be konservantų“ – jį kuria labai savo darbą mylintis kolektyvas, kuris į kiekvieną numerį įdeda širdies, jausmų, šilumos. Kas perskaito ir palygina kelis panašaus pobūdžio leidinius, greitai supranta, kad „Mamos žurnalas“ yra unikalus. Esame sulaukę komplimentų, kad tai „rankų darbo gaminys“ – išjaustas kiekvienas žodis. Esame toli nuo masinės produkcijos, o kas pajunta kokybę, paskui nė nebesvarsto, kodėl reikia prenumeruoti būtent „Mamos žurnalą“. Kiekviena mama, kuri mums parašo, paskambina, ko nors paklausia, yra priimama kaip bičiulė. O auginant vaikutį juk smagu jausti palaikymą.

Prenumeruokite mūsų leidinį ir tikrai apsidžiaugsite!

Redakcijos mamos

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


septyni + 8 =

Kitos temos: