Žurnalo prenumerata – tinkamiausia dovana? Net neabejokite

Iš žurnalų gauname labai naudingos ir įdomios informacijos, kurią vėliau galime panaudoti įvairiose srityse

Pasinėrę į išmaniuosius ekranus, vis dažniau pamirštame, kokį malonumą teikia tarp pirštų verčiami popieriaus lapai, spaustuvės dažų kvapas, o kur dar pats skaitymo procesas. Juk neretai iš žurnalų gauname labai naudingos ir įdomios informacijos, kurią vėliau galime panaudoti įvairiose srityse. Dėl šios priežasties, žurnalo prenumerata išties gera dovana ne tik sau, bet ir artimiesiems.

Žurnalų merginoms ir moterims prenumerata

Nesuklysime teigdami, jog didžioji dalis žurnalų Lietuvoje yra skirti moterims. Tačiau, iš tiesų, juk jos kur kas dažniau nei vyrai randa laiko prie kavos puodelio paskaityti įdomias rubrikas. Tad jei ieškote dovanos moteriai, bene universaliausi pasirinkimai yra žurnalai „Prie kavos“, „Žmonės“, „Moteris“, „Moters savaitgalis“, „Laimė“, „Happy365“… Šiuose turininguose leidiniuose moterys ras grožio, stiliaus, sveikatingumo patarimų, straipsnių įvairiomis moteriškomis temomis, susipažins su sėkmingų žmonių istorijomis, naujovėmis, kelionių įspūdžiais, ras receptų ir kitos naudingos informacijos. Beje, jei norite dovanoti šią dovaną gaminti mėgstančiai moteriai, verta pasvarstyti apie žurnalus „Virtuvė. Nuo… Iki…“ arba „Moters savaitgalio virtuvė“. Na, o jei tai būsima ar šviežiai iškepta mamytė, puikiausia dovana leidinių „Tavo vaikas“ arba „Mažylis“ prenumerata. Šiuose žurnaluose gausu vertingos informacijos apie vaikų ugdymą, mitybą, psichologiją, patarimų tėvams. O štai jaunoms merginoms, paauglėms patiks „Panelė“ ir „Cosmopolitan“.

Žurnalų vyrams prenumerata

Kalbant apie vyrus ir vaikinus, juos kur kas labiau domina rimtesni, specializuoti žurnalai apie automobilius, statybas, žvejybą, medžioklę, IT ir t. t. Taigi, galite rinktis patį paprasčiausią, universalų leidinį „Tik vyrams“ arba rimtesnį „A-ZET“, kuriame galima rasti visapusiškos informacijos susijusios su karjera, verslu, sveikata, santykiais, sportu, pramogomis, IT, automobiliais ir pan.

Jei vyras itin domisi automobiliais galite rinktis „TopGear Lietuva“ ar „Keturi ratai“ žurnalo prenumeratą, o galbūt jei statotės namą Jums pravers žurnalai „Statyk!“ ir „Statyba ir architektūra“, kuriuose aptariamos naujos statybų ir dizaino tendencijos, pateikiami įvairūs projektų pavyzdžiai, geriausios medžiagos, įrenginiai ir t. t.

Žurnalų vaikams prenumerata

Jei norite, kad mažasis šeimos narys kuo daugiau skaitytų, kad nereikėtų kiekvieną mėnesį ieškoti, kur nupirkti jo mėgstamą žurnaliuką, pasirūpinkite jo prenumerata iš anksto!

Vaikai vis daugiau laiko praleidžia prie kompiuterių ir televizorių ekranų. Jei norite, kad mažasis šeimos narys kuo daugiau skaitytų, kad nereikėtų kiekvieną mėnesį ieškoti, kur nupirkti jo mėgstamą žurnaliuką, pasirūpinkite jo prenumerata iš anksto! Patiems mažiausiesiems – vos nuo 2 m. vaikučiams – skirtas spalvingas, didelėmis ir ryškiomis iliustracijomis praturtintas žurnaliukas „Kutis“. 3–7 m. vaikams leidžiamas žurnaliukas „Penki“. Pradinukai skaitymo įgūdžius lavins ir turiningai laiką leis spręsdami užduotėles žurnaluose „Naminukas“,„Smegenūzai“,„Flintasir kt.

Žurnalai pagal pomėgius

Dovanos gavėjas itin domisi kažkokia sritimi? Padovanokite jam specializuoto žurnalo prenumeratą 2019 metams!

  • Besidomintiems mada skirtas žurnalas „L’Officiel Lithuania“, kuriame pristatomos karščiausios mados tendencijos ir naujausios mados industrijos naujienos.
  • Intelektualams, kuriems nesvetimos ir verslo bei mokslo temos, galima dovanoti žurnalų „IQ“, „Iliustruotasis mokslas“, „Verslo klasė“, „Ar žinai, kad?“prenumeratą.
  • Mėgstantiems leisti laiką gamtos apsuptyje skirti žurnalai „Miškai“arba „Žvejys ir žuvis“.
  • Besidomintiems statybos ir interjero naujovėmis žmonėms galima padovanoti žurnalų „Mano namai“, „Namas ir aš” ar „Statyba“ prenumeratą. Šie leidiniai subalansuoti architektams, dirbantiems statybų sektoriuje, planuojantiems statyti savo namus bei tiesiog norintiems susikurti jaukų bei šiuolaikišką interjerą.

Žurnalo prenumerata – universalus dovanos pasirinkimas, nes galima rinktis  1, 3, 6 mėnesių ar net visų metų prenumeratą. Leidinių prenumeratos kaina – vos nuo 2,99 iki 29 eurų, tad reikiamą pasiūlymą išsirinks tiek ieškantys nebrangios dovanos, tiek tie, kurie mėgstamais žurnalais mylimus žmones norės džiuginti visus metus. Na, o pačios populiariausios žurnalų prenumeratos išlieka „Žmonės“ ir „Iliustruotasis mokslas“, tad jei neišsirenkate, dovanokite tai kas puošia Top‘us.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


aštuoni + 9 =

Kitos temos: