„Ilgai grojanti“ dovana sau ir draugei už 20 eurų – „Mamos žurnalo“ prenumerata

Prenumeruokite mūsų žurnalą, pažadame, kad 2021 metais jis bus įdomus, kaip ir pats mūsų gyvenimas

Mielos mamos!

Ryt-poryt į prekybą iškeliaus paskutinis 2020 metų numeris, o metai – sutikite – buvo unikalūs.

Štai metų pradžioje redakcijos žodyje rašėme: „Šiandien yra kovo 17-oji, antra diena šalyje karantinas. Į darbą atvykome ne viešuoju transportu (kas pėsčiomis, kas automobiliais), dideliame biurų pastate esame beveik vienos. Šios dienos susirgimų COVID-19 statistika Lietuvoje: 18 susirgusių, 1 iš jų pasveikęs“.

Ką gi – nuo tos dienos jau spėjome pabūti karantine, iš jo „išeiti“, simboliškai paatostogauti ir įžengti į antrąjį karantiną. Šios dienos statistika (kai rašome, yra lapkričio 11-oji): per dieną susirgusių žmonių skaičius 1433 (iš viso patvirtinti 28 262 infekcijos atvejai, izoliuotis turi 78 306 žmonės). Nors užsikrėtusiųjų tūkstančiai, mūsų pastate verda gyvenimas, veikia valgykla (maistą parsinešame į kabinetą). Nepalyginsi su ta apokaliptine tyla, tuštuma ir baime, kokia tvyrojo per pirmąjį karantiną. Išvados?

Matyt, kariamo šuns sindromas ar pripratimo-antro prigimimo dėsnis.

Vis dėlto prie kai kurių dalykų priprasti neįmanoma. Ar sutinkate „priprasti“ prie Kalėdų karantine? Pagalvojus šiaušiasi plaukai:

Ar bus daželiuose ir mokyklose karnavalai?

Ar siūsime vaikams snieguolių/nykštukų ir voveryčių/zuikių kostiumus?

Ar rinksimės su artimaisiais keistis dovanėlėmis?

Ar 12 Kūčių patiekalų ragausime tik „2 šeimos ūkiai“?

Ar Kalėdų Senis bus su medicinine kauke? Ar jis išvis ateis, juk yra rizikos grupėje (vyresnio amžiaus ir, tikėtina, turi lėtinių ligų)?

Viską aptarsime jau kitų metų redakcijos žodžiuose. O jie tikrai bus – toliau leisime mamų mylimą žurnalą, kuriam sausio mėnesį sukaks jau 20 metų! Mes savo straipsniais palaikysime jus, o jūs palaikykite mus – užsiprenumeruokite mūsų leidinį metams. Tai labai paprasta, tiesiog googlo paieškos laukelyje įveskite tris žodžius: mamos žurnalo prenumerata. Kaina metams draugiška – 20 eurų. Kaip tyčia, šiandien sužinojome, kad tiek kainuoja įsiūti užtrauktuką į vaikišką striukę (Vilniuje).

Gražios šventės linkėdamos – žurnalo „mamos“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− vienas = 2

Kitos temos: