Leiskite pasveikinti jus su tėvelių Naujaisiais metais

tinklaraštis

Paskutinės atostogų dienelės su Adele ir Marcele Rygos zoologijos sode – redaktorė Neila šiemet turi ir pirmokę, ir antrokę

Mielos skaitytojos! Leiskite pasveikinti jus su tėvelių Naujaisiais metais.

Ne kartą dalinomės įžvalga, kad rugsėjis šeimoms, auginančioms vaikus, yra net svarbesnis už tikruosius Naujuosius metus. Visiems mums rugsėjo 1-oji būna atskaitos taškas kažkam naujam pradėti – keisti darbą, butą ar užsirašyti pas odontologą.

Tačiau, jeigu turite vaiką, naujosios pradžios nuotaikos kur kas stipresnės. Ir nesvarbu, kad kūdikis dar žinduklis. Nuo rugsėjo 1-osios jūs užsibrėžiate:

Grįžti į darbą po motinystės atostogų.

Susirasti auklę.

Užsirašyti į kūdikių lavinimo mokyklėlę ar sporto klubą, kuriame priimamos mamos su vaikučiais.

Pradėti mesti po gimdymo likusį svorį.

Ir t.t.

Jeigu šeimoje – sociumo ištroškęs lopšelinukas ar darželinukas, rugsėjo įtampa auga. Net jeigu visuomenės narys išeis į ugdymo įstaigą segėdamas sauskelnes, juo turėsite pasirūpinti kaip moksleiviu – bus tėvų susirinkimas, rinkliava, aptarsite, kuo ugdytinis avės grupėje, kaip bus švenčiami gimtadieniai (su tortu ar su šakočiu).

Vis dėlto rugsėjo įtampos varžybose laimi pradinukų tėvai. Kaip dėl antrosios bangos? Ar mokymas bus nuotolinis? Jei taip, reikia kompiuterio. Taip pat ir uniformos. Be to – visos pėdkelnės, batai ir striukės išaugti. O kur dar šaliko ilgio kanceliarinių prekių sąrašas + kuprinė + sportinė apranga? Reikia apgalvoti, kur mažiukas dėsis po pamokų, kurios baisis 12.30 val. (jei nesinori pailgintos grupės). Gal vėl samdyti auklę? O kada nustatyti žadintuvą? Juk miestas užsikimš, vos tik nuskambės pirmasis skambutis. Per kiek minučių nuvyksime iki mokyklos? Rugsėjis pirmokų tėvams tikrai gali sukelti dirgliosios žarnos sindromą.

Šiame numeryje stengėmės atliepti jūsų dabartines nuotaikas. Rasite gerų patarimų, kaip nesusargdinti vaiko vos išleidus į kolektyvą, kaip mokyti jį savarankiškumo ir sudominti skaitymu, kuo užimti lietingais savaitgaliais. Na, o baigiant – puikus tekstų blokas mamytėms, kaip šiuo įtemtu laiku išsimiegoti, gerai maitintis ir duoti atkirtį ligoms, kurias sukelia per didelis nerimas.

Atlaikykime rugsėjį kartu.

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


šeši − = 4

Kitos temos: