Dovanos vaikams mokslo metų baigimo proga

Graži tradicija – apdovanoti vaiką mokslo metų baigimo proga

Vaikai – brangiausias mūsų turtas, o matyti jų pasiekimus, verčia tėvelius ir artimuosius didžiuotis taip, tarsi tai būtų jų asmeniniai laimėjimai. O galbūt taip ir yra? Juk ir artimieji dažnai prisideda prie mažųjų šeimos narių pasiekimų.

Mokslo metų baigimo šventė, yra išties svarbi diena. Juk tai įrodymas, kad Jūsų atžala baigė dar vieną klasę, kuri leidžia toliau tobulėti, mokytis ir pažinti pasaulį. Tad šia gražia proga, nudžiuginkite vaiką dovana, kuri leis pradėti džiaugtis vasara!

Vandens pramogos

Vandens batutų parkai Water Inn įsikūrę 4-iuose populiariuose ir patogiai pasiekiamuose Lietuvos vandens telkiniuose Vilniuje, Kaune, Trakuose ir Zarasuose, kviečia vaikus išbandyti siūlomas pramogas. Batutai ant vandens, tai pramoga, kuri tiks tiek adrenalino mėgėjams, tiek mėgstantiems iššūkius vandenyje. Čia sesijos prasideda kas valandą ir tęsiasi 50 min. Visi vandens batutų parko lankytojai aprūpinami gelbėjimosi liemenėmis – jos yra privalomos. Vandens batutų parke nuolat budi gelbėtojas, kuris užtikrina lankytojų saugumą ir bendrą tvarką.

Taip pat siūlome dovanoti dovanas šeimai, pavyzdžiui, apsilankymą vandens pramogų parke. Druskininkų vandens parke galima skrieti net 6 uždarais ir atvirais nusileidimo kalneliais, kurių bendras ilgis – daugiau kaip 650 metrų! Mažiesiems lankytojams – išskirtinė erdvė, kur pliuškenimosi vandenyje ir smėlio pyragaičių sezonas trunka ištisus metus. Čia mažieji smalsučiai tyrinėja paslaptingus urvus, karstosi beždžionių tiltais, maudosi kalnų upelyje ir kituose baseinuose, kuriuose – mineralinis vanduo. O po visų nuotykių galima atsikvėpti specialiai vaikams įrengtoje garinėje pirtyje.

Pirmasis alpakų veislynas „Alpakos Trakai“, Trakų rajone, kviečia susipažinti su mielaisiais gyvūnais

Pažintinės pramogos

Pirmasis alpakų veislynas „Alpakos Trakai“, Trakų rajone, kviečia susipažinti su mielaisiais gyvūnais. Ekskursijos metu atvykusieji sužinos, iš kur kilo ir kaip į Lietuvą atvyko pirmosios alpakos, kuo jos minta, kaip tarpusavyje bendrauja ir kuo ypatingi šie gyvūnai. Taip pat galės alpakas paglostyti, pavedžioti už pavadėlio, su jomis nusifotografuoti, pamaitinti iš savo rankų atsivežtais obuoliais, morkomis arba veislyno turimu maisteliu. Dovanokite naujas patirtis ir pažintis!

Bene kiekvienas iš mūsų bent kartą svajojo praskleisti Visatos paslapties šydą… Lietuvos Etnokosmologijos muziejus kviečia atrasti mažiausias Visatos daleles bei stebėti žvaigždžių išsidėstymą joje! Naktinis žvaigždžių stebėjimas prasidės 1–1,5 val. po saulėlydžio. Žvaigždžių gidas supažindins su naktinio dangaus objektais – mėnuliu, planetomis, žvaigždėmis ir jų poromis, spiečiais, ūkais bei galaktikomis. Visus šiuos dangaus kūnus atvykusieji išvys pro vieną galingiausių Europoje teleskopų.

Leidinių prenumeratos – žingeidiems vaikams

Ne paslaptis, jog net pasibaigus mokslo metams, yra vaikų, kurie noriai skaito ir domisi įvairiais dalykais, net kai to nereikalauja mokytojai. Tokiems vaikams geriausia dovana – leidinių prenumerata.

Modernaus ir intriguojančio dvimėnesinio žurnalo „Ar žinai, kad?“ 12 mėnesių (6 numerių) arba 6 mėnesių (3 numerių) prenumerata – puiki dovana visiems žingeidiems žmonėms. Šis žurnalas – tai naujausias gidas po technologijų, mokslo, kosmoso, gyvūnijos ir istorijos pasaulius. Kiekviename žurnalo numeryje skaitytojai ras ne tik kasdienių reiškinių paaiškinimų, bet ir sužinos, kokią įtaką žmogui daro, rodos, labai labai toli visatoje vykstantys procesai.

Ir pasibaigus mokslo metams vaikai noriai skaito ir domisi įvairiais dalykais

Mažiesiems skaitytojams puikiai tiks žurnalo „Smegenūzai“ prenumerata. „Smegenūzai“ – tai linksmas galvosūkių ir užduočių žurnalas, skirtas 7–10 metų vaikams. Žurnalas ne tik suteiks galimybę skatinti vaiko mąstymą, bet ir padės tai daryti linksmai! Žurnale užduotys yra pateiktos pagal sudėtingumą: nuo lengvesnių žurnalo pradžioje iki sudėtingesnių pabaigoje. Užduočių sudėtingumo lygį parodo spalvos, ikonos ir charakteringi personažai.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Vienas atsiliepimas kategorijoje “Dovanos vaikams mokslo metų baigimo proga”

  1. Joana
    2021/09/27 at 22:40 #

    Nepaminėjote puikios dovanos – kamuoliukų baseino – https://www.funnybubbles.lt/collections/kamuoliukai prieš mėnesį padovanojau vaikui gimtadienio proga, žaidžia kasdien 🙂

Palikite atsiliepimą


5 − vienas =

Kitos temos: