Žaislų dėžė pagal žvaigždes. Pasak astrologų, kiekvieno Zodiako ženklo vaikams reikia skirtingų žaislų

žaislai

Studijos „G foto“ nuotr. www.gfoto.eu

Kaip išrinkti žaislą, kuris ilgam prikaustytų vaikučio dėmesį? Galbūt padės ši atmintinė. Pasak astrologų, kiekvieno Zodiako ženklo vaikams reikia skirtingų žaislų.

Aviniukai. Kovo 20 – balandžio 20 

Šio ženklo vaikai jau nuo lopšio labai aktyvūs ir smalsūs. Jų verksmas kur kas garsesnis negu kitų vaikų, bet visada turintis konkretų siekį. Šie vaikai lyg negirdi draudimų, jiems greitai viskas nusibosta, jie nuolat ieško naujų įspūdžių.

Avinėliai dažnai išbando vos ne visas sporto šakas ir įvairiausius būrelius. Šio ženklo vaikai labiau mėgsta mechaninius, triukšmingus, ryškių spalvų žaislus – neverta net siūlyti blankių kamuolių ar žaisliukų. Avinukai mielai klausosi pasakų apie galiūnus, riterius, drąsuolius, nuotykių istorijų, nors patiems skaityti knygas nepatinka. Jeigu auginate berniuką – jo rankos sieks šautuvo ar kitų grėsmingų žaislų. Nuo mažens aiškinkite, kokia šio žaislo paskirtis, kokią žalą jis gali padaryti, ir malšinkite vaiko agresiją. Ir su bendraamžiais šie vaikai konfliktus linkę spręsti fizine jėga. Ugdykite gailesčio jausmą ir neleiskite mėgautis smurtu ekrane ar grubumu aplinkoje.

Šis judrus vaikas vargu ar apsidžiaugs ramiais stalo žaidimais. Ne pati geriausia dovana bus ir namų šeimininkavimo įrankiai. Kaip dovana netiks ir kasdienė, brangi ir reikalinga apranga, nors jums ji ir atrodo reikalinga.

Jautukai. Balandžio 21 – gegužės 20

Laukdamiesi Jautuko, paruoškite jam puošnų kraitelį. Jis turi ateiti į gražiai sutvarkytus namus ir būti paguldytas į patogią, išpuoselėtą lovytę. Nuo mažens šiems vaikams skirti daiktai turi būti ne tiktai praktiški, patogūs, bet ir patrauklūs akiai. Šiems vaikams patinka pastelinės spalvos. Į tai atsižvelkite pirkdami drabužėlius, patalynę, parinkdami kambario, kuriame augs mažylis, spalvas. Šiems vaikams norisi ramybės ir tylos. Kaip fonas retkarčiais gali groti tyli ir melodinga muzika. Jautukai – švelnūs vaikai. Jie net ir savo verksmu nenori įnešti disharmonijos. Pirmieji Jautukų žingsniai labai atsargūs, o patyrę nesėkmę ar skaudžiai užsigavę, jie ilgai ruošis naujam bandymui.

Šie vaikai viską daro lėtai, nuosekliai. Jų nereikėtų skubinti ar priekaištauti dėl lėtumo. Šie vaikai labai mėgsta viską kaupti, kolekcionuoti, todėl, kad ir kaip jūsų namuose truktų vietos – nesikėsinkite į tokią brangią Jautuko nuosavybę. Jautukams reikės ir taupyklės. Jaučio ženklo žmonėms gyvenime labai svarbu yra būti materialiai apsirūpinusiais.

Jautukai maloniai priims kaip dovaną drabužius. Tačiau vertins brangius geros kokybės daiktus ir vargu ar apsidžiaugs, jei padovanosite pigius džinsus ar striukę. Praktiškiems šio ženklo vaikams galima dovanoti pačius įvairiausius daiktus, kurie jiems pravers gyvenime, jiems visiškai nebūtina apsiversti vis naujais ir naujais žaislais. Jaučiams labai patinka keramika, jie neabejingi gražiems indams. Nedovanokite labai didelių arba mažų daiktų – Jaučiams patinka vidutinio dydžio daiktai. Nepamirškite, kad viskas, ką jiems dovanosite, turi būti gražiai įpakuota.

vetre

Vėtrės Antanavičiūtės nuotr.

Dvyniukai. Gegužės 21 – birželio 21

Po šiuo ženklu gimę vaikai yra labai judrūs ir imlūs įspūdžiams. Nuo mažens jie susidomėję seka, kas vyksta aplink, ir sunkiai užmiega girdėdami padrikus garsus. Dvynukai sunkiai susikaupia. Jų akys nuolat seka judančius daiktus. Šiems mažyliams galite labai anksti virš lovelės pakabinti barškučius, o į maudymosi vonelę įdėti vandenyje plaukiojančių žaisliukų.

Šie vaikai anksti susidomi knygelėmis ir anksčiau už kitus vaikus, nedėdami didelių pastangų, savarankiškai pradeda skaityti ir rašyti. Su šiais vaikai reikia labai daug bendrauti.

Jie nuo prigimties ieško savo „antrosios“ pusės ir tiesiog negali būti vieni. Stebėtinas šių vaikų išradingumas. Jie nemėgsta naudotis instrukcijomis, patarimų tik išklauso, o padaro savaip.

Geriausios dovanos Dvyniams – knygos, rašikliai, užrašų knygutės, dienoraščiai, žodynai, fotoalbumai, dėklai kasetėms, plokštelėms laikyti, vaizdo ir muzikos įrašai, kompiuteriniai žaidimai, lavinamosios programos. Svarbiausia, kad daiktas duotų peno kūrybinėms jūsų vaiko galioms. Po šiuo ženklu gimusiems vaikams patinka intelektualiniai žaidimai, žurnalai. Dvyniams tiks viskas, kas susiję su sportu ir aktyvia veikla – riedučiai, dviratis. Dvyniams svarbu ne daiktų kokybė ir brangumas, o kiekis ir įvairovė. Jie gali greitai pamiršti brangią lėlę arba didžiulį meškį, o ilgai žaisti su nieko nekainavusiais kankorėžiais.

Vėžiukai. Birželio 21/22 – liepos 23/24

Po Vėžio ženklu gimsta patys jautriausi ir prieraišiausi vaikai. Net ir būdami savarankiški, jie sunkiai atsiskiria nuo tėvų namų, praeities ir prisiminimų. Ugdykite Vėžiuko pasitikėjimą savimi, savitvardą, mokykite įveikti sunkumus. Vėžiukai iš prigimties nėra komunikabilūs, bet siaurame rate sugeba pabūti lyderiais. Vėžiukai ne tik miegui, bet žaidimui mėgsta išsirinkti saugų ir ramų kampelį, nemėgsta ryškių spalvų, bet džiaugiasi sidabrišku blizgesiu. Retai kurį Vėžiuką trauks triukšmingi žaislai, bet mechanika, konstravimas jiems patinka.

Kiekviena šeima sulaukia tos dienos, kai vaikas paprašo leisti auginti gyvūnėlį. Vėžio ženklą ryškiai atspindi katė. Tikėtina, kad ir vaikas geriausiai sutars su šiuo gyvūnu.

Vėžiukai – sentimentalūs. Berniukai nejaučia silpnybės kariniams žaidimams, ginklams, kareivėliams. Jiems susižavėjimo nekelia ir sportas, sportinė apranga, kamuoliai, pačiūžos ir dviračiai. Ir berniukai, ir mergaitės Vėžiai dievina minkštus žaisliukus. Mergaitėms ypač patinka žaidimų su lėlėmis interjeras, su malonumu pildys savo lėlių namelį mylimais naujais daiktais. Vėžiukams galima leisti žaisti ne tik su žaisliniais, bet ir su tikrais indais. Tiek berniukai, tiek mergaitės džiaugsis turėdami savo lėkštutes, puodukus, stiklines. Vėžiukai džiaugsis bet kokiais daikteliais, kurie puošia kambarį, daro jį jaukesnį.

Liūtukai. Liepos 24 – rugpjūčio 23

Didžiausią įtaką Liūtams daro Saulė – džiaugsmo, kūrybos ir optimizmo simbolis. Šio ženklo vaikai labai aktyvūs ir kūrybingi. Žaisdami su kitais vaikais, Liūtukai dažniausiai vadovauja ir pasirenka silpnesnius draugus. Kad ir ką jie darytų – visada siekia įvertinimo. Liūtukai labai mėgsta vaidinti, įvairias pramogas ir svečius, skaudžiai reaguoja į bet kokius apribojimus bei vienatvę.

Šio ženklo vaikams skirkite šviesų, saulėtą, geltonų atspalvių kambarį, jame turėtų būti kuo mažiau nereikalingų daiktų, pakankamai erdvės ir meno kūrinių ar gražių interjero detalių.

Išrinkti žaislą Liūtukui nelengva. Teks paploninti piniginę, juk dovana turi būti ne tik graži, bet ir brangi. Pirkdami žaislus, stenkitės pabrėžti vaiko individualumą. Liūtams nepatinka maži daiktai, jie dievina didelius minkštus žaislus, mašinas, lėles. Po šiuo ženklu gimusiems vaikams neverta dovanoti praktiškų daiktų. Praktiški žaislai gali patikti Jautukams, Vėžiukams arba Mergelėms, tačiau Liūtas gali net įsižeisti.

velykos12

Studijos „G foto“ nuotr.

Mergelės. Rugpjūčio 24 – rugsėjo 23

Po Mergelės ženklu gimsta gana ramūs, santūrūs ir vengiantys konfliktų vaikai. Į aplinką jie žvelgia analizuodami ją ir nori viską suprasti. Šie vaikai gali priblokšti logika ir pastabumu, jie anksti pradeda skaityti ir rašyti, yra labai pareigingi, kremtasi, jeigu kas nesiseka ar nespėja ko nors padaryti. Mergelės ženklo vaikai labai uždari, slepia emocijas ir nesiskundžia. Kartais jiems gali trūkti pasitikėjimo savimi, savo išvaizda, todėl reikėtų dažniau juos pagirti. Mergelės ženklo vaikams svarbu turėti savo darbo kampelį, kurį galėtų susitvarkyti pagal poreikius, kad niekas kitas neliestų jų daiktų.

Mergelės nuo vaikystės pasižymi domėjimusi žiniomis. Jos apsidžiaugs knyga, stalo žaidimais. Tačiau Mergelės ne itin didelės prasimanytų pasakojimų gerbėjos, jos nepatikliai žiūri į burtus, netiki raganų ir gerųjų fėjų egzistavimu. Labiausiai po šiuo ženklu gimusiems vaikams tinka šviečiamosios knygelės apie gamtą ir gyvūnus, mokslo atradimus, knygos apie rankdarbius ir meistravimą. Nebūtinai knyga turi būti brangi ir gražiai įpakuota. Mergeles labiau jaudina turinys, o ne forma. Būtinai nupirkite įvairių konstruktorių, kryžiažodžių rinkinių, įvairių galvosūkių.

Svarstyklės. Rugsėjo 24 – spalio 23

Svarstyklės – tai harmonija, tolerancija, teisingumas, estetikos ir grožio suvokimas. Auginant Svarstyklių vaiką jums teks pritildyti televizorių, o gal net jį išjungti, nebeklausyti triukšmingos muzikos ir pakeisti savo kalbos toną. Svarstykliukai – estetai, jie geriau miegos švelnių spalvų, gražių piešinėlių patalėliuose. Tai meniški vaikai, todėl ūgtelėjusius sudominkite piešimu ir muzika. Svarstyklės – partnerystės ženklas, todėl joms reikia draugų. Nereikėtų jų palikti vienų namuose ar bausti vienatve. Šie vaikai visada turi tikslą, bet dažnai svyruoja ir sunkiai apsisprendžia. Svarstyklių ženklo vaikai labai nemėgsta sporto pamokų. Norėdami, kad Svarstyklių vaikas fiziškai stiprėtų, leiskite jam lankyti gimnastiką, šokius.

Svarstyklėms patiks puošnūs žaislai, madingos lėlės, gražūs indai, papuošalai, meno darbai, madingi drabužiai, spalvingi žurnalai ir knygelės.

Svarstyklės moka džiaugtis bet kokia dovana, joms itin patinka pati šventės atmosfera, jos vertina dėmesingumą. Nebūtina pirkti brangių ir praktiškų daiktų, svarbiausia, kad jie būtų gražiai įpakuoti. Pageidautina, kad žaisliukai ir lėlės būtų papuoštos, šventinėje pakuotėje. Svarstykliukai neabejingi gražiems atvirukams, jiems patiems patinka rašyti šventinius sveikinimus, o dar labiau – juos gauti.

Skorpionukai. Spalio 24 – lapkričio 22

Skorpionas – vandens stichijos ženklas, kurį globoja Plutonas. Šiuo laiku gimusių vaikų žvilgsnis nevaikiškai valdingas ir skvarbus. Skorpionas laikomas pačiu stipriausiu ir ištvermingiausiu Zodiako ženklu. Ką nors sumanę Skorpionukai yra neperkalbami, labai valingi ir didžiausi užsispyrėliai ne tik blogąja prasme. Skorpiono ženklo vaikai anksčiau už kitus bendraamžius pradeda bręsti, todėl nenuostabu, kad anksčiau susidomi seksualine sritimi, žmogaus būtimi ir mirtimi. Tėvai iš anksto turėtų pasiruošti tokiems nevaikiškiems klausimams.

Kadangi Skorpionukai domisi viskuo, kas paslaptinga ir mįslinga, juos žavi knygos ir filmai įvairiausiomis mistinėmis temomis. Po šiuo ženklu gimusiems berniukams patiks kariniai žaislai, ginklai, kareivėliai, stalo ir ypač kompiuteriniai karo bei mistiniai žaidimai. Mergaitėms patiks moteriški aksesuarai – papuošalai, rankinės, pirštinės. Mergaitės Skorpionės bręsta greičiau nei bendraamžės ir anksčiau nebesidomi vaikiška apranga, žaidimais ir žaislais, lėlėmis, kaspinėliais.

Šauliukai. Lapkričio 23 – gruodžio 22

Šaulys – ugnies stichijos ženklas, kurį valdo Jupiteris dar vadinamas „Karalių žvaigžde“. Šiuo laiku gimstantys vaikai yra tvirtai sudėti, linksmi ir išradingi. Šauliukai nuo lopšio emocingai atsako į kiekvieno su bendraujančiojo prisilietimą. Jeigu ruošėte jaukų kampelį ir tikėjotės, kad apsuptas ramybe ir tyla laimingas augs Šauliukas – tikrai suklydote. Šių vaikų nereikia izoliuoti nuo įvairiapusės aplinkos ir patyliukais kalbėti tarpusavyje.

Būtent girdėdami garsus, jausdami kitų buvimą šalia Šauliukai bus ramesni ir be problemų atėjus laikui užmigs. Šių vaikų visapusiškas domėjimasis aplinka auga greičiau už juos pačius, bet labai didelė ir gausi spalvingų, judančių ir barškančių žaislų dėžė Šauliukams bus įdomi tik trumpam. Visai kas kita – aplinkoje esantys daiktai, kuriais naudojasi tėtis ir mama. Jeigu šio ženklo vaikas matys ką nors jus dirbančius – tą patį darys jis.

Šių vaikų nerekomenduojama apkrauti dideliu papildomų užsiėmimų kiekiu, nors paprastai Šauliukų noras viską išbandyti yra bene didžiausias pasaulyje… Jiems būtina derinti sportą, žaidimus, laiką pomėgiams su mokymusi, nes išsėdėti ilgą laiką tik ruošiant namų užduotis jiems kančia. Šauliukai labai mėgsta naminius gyvūnus ir turi lyg įgimtą sugebėjimą juos dresuoti.

Po šiuo ženklu gimusiems vaikams patinka knygos ir žurnalai apie keliones, egzotiškas šalis, jiems galima dovanoti bet kokius aksesuarus kelionėms. Rūbai arba buities daiktai – ne pati geriausia dovana Šauliukams. Gera dovana bus priemonės aktyviam poilsiui ir sportui, ryškūs sportiniai aksesuarai, fotoalbumai ir fotoaparatai.

Ožiaragiai. Gruodžio 23 – sausio 22

Ožiaragiukai – patys rimčiausi vaikai, kuriuos galima palyginti su senučiukais. Nuo mažų dienų jie stebi aplinką, yra labai santūrūs, net pernelyg užsidarę. Ožiaragiukai nemėgsta triukšmo ir triukšmingų žaislų, todėl, pasitikdami ateinantį į pasaulį Ožiaragiuką, paruoškite jo emocijas ir temperamentą atitinkantį kampelį. Juos gali erzinti labai ryškios spalvos, o mėgstamiausia – tamsiai mėlyna.

Augindami ir didžiuodamiesi savo sąmoninga atžala, nepamirškite ir apie kitą svarstyklių pusę, kurioje turi šypsotis nerūpestinga vaikystė ir aidėti linksmas juokas. Padovanokite Ožiaragiukui kuo daugiau žaismingų akimirkų, pašildykite jo uždarą šaltoką kiautelį, bet supraskite ir tai, kad šiam vaikui malonu retkarčiais pabūti vienam. Šie vaikai išsiskiria praktiškumu ir rimtumu. Jiems neverta pirkti ką nors lengvabūdiško ar sentimentalaus. Ožiaragiukai pasižymi minimalistiniu skoniu, nemėgsta pompastikos. Jie visada džiaugsis knygomis, ypač istorinėmis, enciklopedijomis, kūrinių rinkiniais, stalo žaidimais. Puiki dovana bus laikrodis: rankinis, sieninis ar dekoratyvinis stalo.

Vandeniai. Sausio 21 – vasario 20

Sulaukę į pasaulį atėjusio Vandeniuko, galima pasakyti, kad sulaukėte tikro stebuklo. Po šiuo ženklu gimsta labai originalios asmenybės. Nuo pat mažens pastebėsite, kad jūsų vaikas lyg netelpa į jokius rėmus, ir jo galvytėje sukasi srautas įvairiausių idėjų. Šie vaikai be vargo įsisavina žinias, greitai atlieka užduotis, o svarbiausia – išsiskiria originaliu mąstymu.

Vandeniai mėgsta mokytis vieni ir niekieno netrukdomi. Labai gerai, jeigu šio ženklo vaikas turėtų sąlygas pabūti vienas. Nuo mažens galima įžvelgti šio ženklo vaikų nepastovumą. Tai, kuo jie dar vakar žavėjosi, šiandien jau bus paneigta ir nebeįdomu, ir atvirkščiai. Šie vaikai dažnai nusivilia kitus vaikus viliojančiais būreliais, suranda labai savitą kūrybos, sporto, mokslo sritį ir daug joje nuveikia. Vandeniai žavisi fantastine literatūra, o vaikystėje šiems vaikams skaitykite stebuklines pasakas.

Vandeniukams patinka viskas, kas madinga ir neįprasta. Neverta jiems dovanoti praktiškų ir naudingų daiktų. Geriausiai tiks žaidimai – elektroniniai, kompiuteriniai, aksesuarai kompiuteriui, sportui, kelionėms. Ūgtelėjusį Vandeniuką žavės šiuolaikinių dailininkų parodų katalogai, fantastika, detektyvai, avangardiniai žurnalai. Gera dovana bus apšvietimo daiktai, be abejo, kurių dizainas šiuolaikiškas. Pavyzdžiui, neįprasto dizaino stalinė lempa. Šio ženklo berniukams tiks įvairūs konstruktoriai, modeliukai.

Žuvys. Vasario 21 – kovo 20

Neringos Banienės nuotr.

Neringos Banienės nuotr.

Žuvys – vandens stichijos ženklas, valdomas jūrų ir vandenynų dievo Neptūno. Stipri šios planetos įtaka labai dažnai atplėšia gimusiuosius po šiuo ženklu nuo realybės ir neša tolyn į abstraktų, nesuprantamą realistui paslapčių pasaulį. Kai šie mažyliai neramūs – leiskite jiems paklausyti tekančio vandens muzikos, pažaisti su vandeniu, nuprauskite. Žuvytėms labai patinka maudynės, poilsis ir pasivaikščiojimai prie vandens. Tai labai jautrūs vaikai, kuriems reikia jaukios, ramios aplinkos. Šie vaikai ir paaugę nori turėti slaptą kampelį, kuriame galėtų pasvajoti.

Žuviukai labai prisiriša prie naminių gyvūnėlių ir gali valandų valandas stebėti gyvenimą akvariume. Gimusieji po Žuvų ženklu vaikai gali ilgai žaisti vienoje vietoje ir su tais pačiais žaislais, nes jų fantazija paprasčiausią lėlytę pavers ir princese, ir našlaite.

Šie vaikai apdovanoti ne vienu talentu. Jie puikiai jaučia muzikos ritmą, yra gabūs muzikai, turi gražų balsą, humoro jausmą. Atidžiai paskaitykite sukurtas Žuvelių eiles. Šio ženklo vaikai gabūs ir tiksliesiems mokslams.

Žaislai Žuviukams turi būti stebuklingi. Galite pirkti, ką tik norite, svarbiausia – kad daiktas duotų peno fantazijai. Puikus žaislas gali būti net paprastas balionas. Žuvims patinka pasakos, knygos apie gyvūnus ir keliones, romantiški filmai. Mergaitėms patinka lėlės, apsirengusios kaip princesės. Berniukai Žuvys nemėgsta technikos, tačiau su malonumu dėlios pasakų pilis – konstruktorius. Gera dovana – dėlionės su pavaizduotais gyvūnais, filmukų herojais arba pasakų miestais. Žuviukai yra romantikai ir gali likti abejingi brangiems rūbams, praktiškiems ir naudingiems daiktams.

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− vienas = 2

Kitos temos: