Vaikas Jautis

Balandžio 21 – gegužės 20

Sulaukėme nuostabaus sodų žydėjimo, o į pasaulį tuo metu atėjusius globoja meilės, harmonijos, jausmų, grožio planeta – Venera. Laukdamiesi Jautuko, paruoškite jam puošnų kraitelį. Jis turi ateiti į gražiai sutvarkytus namus ir būti paguldytas į patogią, išpuoselėtą lovytę.

Nuo mažens šiems vaikams skirti daiktai turi būti ne tiktai praktiški, patogūs, bet ir patrauklūs akiai. Šiems vaikams patinka pastelinės spalvos. Į tai atsižvelkite pirkdami drabužėlius, patalynę, parinkdami kambario, kuriame augs mažylis, spalvas. Šiems vaikams norisi ramybės ir tylos. Kaip fonas retkarčiais gali groti tyli ir melodinga muzika. Šie vaikai pripranta prie vienos vietos, ypač tos, kur miega. Ją pakeitus, gali sutrikti vaikelio miegas. Jautukai – švelnūs vaikai. Jie net ir savo verksmu nenori įnešti disharmonijos. Pirmieji Jautukų žingsniai labai atsargūs, o patyrę nesėkmę ar skaudžiai užsigavę, jie ilgai ruošis naujam bandymui.

Augindami Jautuką, greitai pastebėsite, kad jis turi ir tvirtą charakterį. Jeigu šis vaikas kam nors priešinsis – nesitikėkite, kad galėsite jį priversti pakeisti savo sprendimą ir palaužti Jautuko valią. Su šiais vaikais reikia daug bendrauti ir aptarinėti konfliktines situacijas jiems paaiškinant, kodėl reikia elgtis taip, o ne kitaip. Visomis keturiomis įsirėmę į savo įsitikinimus, jie ne greitai pakeis savo nusistatymus. Toks užsispyrimas būna ir džiaugsmas tėveliams, kai šie vaikai nori ką nors sukonstruoti, išmokti, padaryti ir pan. Jautukai vaikai kantrūs ir atkaklūs. Jeigu kas nesiseka, jie nenumeta darbo į šalį, o bando tai padaryti dar kartą. Šie vaikai viską daro lėtai, nuosekliai. Jų nereikėtų skubinti ar priekaištauti dėl lėtumo.

Skubėjimas šiems vaikams sukelia stresą, ir tada jiems viskas slysta iš rankų.Tai pareigingi, turintys stiprų teisingumo jausmą vaikai. Jie yra labai prisirišę prie namų ir šeimos. Tai jų gyvenimo užuovėja, ir labai svarbu, kad artimiausi žmonės būtų didžiausi ir ištikimiausi šių vaikų draugai, pagalbininkai ir mokytojai. Ir suaugę jie dažnai lanko savo vaikystės namus, palaiko ryšius su vaikystės draugais.

Norėdami keisti gyvenamą vietą, mokyklą – atsižvelkite į savo atžalos interesus. Gimusieji po Jaučio ženklu yra jautrūs grožiui, meniškos sielos vaikai. Nuo mažens su jais lankykite parodas, koncertus, keliaukite, grožėkitės žmogaus rankų ir gamtos sukurtomis grožybėmis. Šie vaikai labai mėgsta viską kaupti, kolekcionuoti, todėl, kad ir kaip jūsų namuose truktų vietos – nesikėsinkite į tokią brangią Jautuko nuosavybę. Jautukams reikės ir taupyklės. Jaučio ženklo žmonėms gyvenime labai svarbu yra būti materialiai apsirūpinusiais.

Jautukai mėgsta saldumynus. Jie negali praeiti pro pyragėlius, todėl gavę dovanų tortą, Jautukai bus ne mažiau patenkinti kaip ir kitomis dovanomis.

Silpniausia Jautukų vieta – gerklė. Ir dar labai svarbu – mityba. Šie vaikai nesiskundžia apetitu, bet nuo to, kaip ir kiek jie valgo, labai priklauso jų savijauta ir sveikata dabar ir ateityje. Šiems vaikams reikia labai įvairaus maisto, žinoma, ir saldumynų tik ne tiek, kiek nori jų akys.

Astrologė Sonata Varankienė

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


trys − 3 =

Kitos temos: