Vaikas Žuvys

Vasario 21 – kovo 20

Sulaukėte į pasaulį atėjusių Žuvyčių – sulaukėte akimirkų, kuomet galėsite kartu su savo atžala pakeliauti svajonių ir fantazijos labirintais. Žuvys – vandens stichijos ženklas, valdomas jūrų ir vandenynų Dievo Neptūno.

Stipri šios planetos įtaka labai dažnai atplėšia gimusiuosius po šiuo ženklu nuo realybės ir neša tolyn į abstraktų, nesuprantamą realistui, paslapčių pasaulį.

Žuvytės nuo mažens ramūs ir gerai miegantys vaikai. Bet nesistebėkite, kad Jie gali sumaišyti dieną su naktimi ir tėveliams kurį laiką teks tik prisitaikyti. Kai šie mažyliai neramūs – leiskite jiems paklausyti tekančio vandens muzikos, pažaisti su vandeniu, nuprauskite. Žuvytėms labai patinka maudynės, poilsis ir pasivaikščiojimai prie vandens.

Tai labai jautrūs vaikai, kuriems reikia jaukios, ramios aplinkos. Šie vaikai ir paaugę nori turėti slaptą kampelį, kuriame galėtų pasvajoti. Jeigu prieš miegą Žuvų vaiką sugraudins filmukas ar paskaityta pasaka – jis ilgai negalės nusiraminti, jaudinsis ir neužmigs. Visa laimė, kad pasakos baigiasi gerai, bet tegul Žuvelėms skirtose istorijose būna kuo mažiau liūdesio.

Šių vaikų prigimtyje yra užkoduotas stiprus religingumas. Nekritikuokite vaiko, kad Jis jautrus, jaudinasi ir verkia. Toks suaugusiųjų nesupratimas Žuvų vaikui gali sukelti ligą. Jie labai prisiriša prie naminių gyvūnėlių ir gali valandų valandas stebėti gyvenimą akvariume.

Gimusieji po Žuvų ženklu vaikai gali ilgai žaisti vienoje vietoje ir su tais pačiais žaislais, nes Jų fantazija paprasčiausią lėlytę pavers ir princese, ir našlaite.

Žuvytes lengva auklėti ir įtikinti. Labai svarbu jiems suformuoti teisingą požiūrį į blogį ir gėrį. Prie šių vaikų labai lengvai limpa visos negerovės, jie lengvai pasiduoda žalingiems įpročiams. Tėveliai privalo domėtis, su kuo bendrauja mažos, o ypač bręstančios Žuvelės.

Šie vaikai apdovanoti ne vienu talentu. Jie puikiai jaučia muzikos ritmą, yra gabūs muzikai, turi gražų balsą, humoro jausmą. Atidžiai paskaitykite sukurtas Žuvelių eiles. Šio ženklo vaikai gabūs ir tiksliesiems mokslams.

Dar prieš pradedant lankyti mokyklą Žuveles pripratinkite prie dienotvarkės, kad jos ,,neplaukiotų”. Dažnai pačioms Žuvelėms sunku išreikšti mintį, tačiau žvelgiant į viena ausimi klausančias Žuveles, nereikia daryti išvados, kad Jos nieko negirdi ir neįsidėmi.

Tėveliai turėtų labiausiai saugoti šių vaikų emocijas, nors jų kūnas nėra iš stipriausių. Saugokite Žuveles nuo apsinuodijimo ir nuo taip juos traukiančio vandens. Stebėkite, ar nesivysto plokščiapėdiškumas, ar nėra kitų pėdos ligų požymių, nes tai pati silpniausia Žuvų ženklo vieta.  Puoškite šių vaikučių kojytes pačiomis gražiausiomis kojinytėmis, pačiais nuostabiausias ir patogiausias batukais. Žuvų vaikams tai didelis džiaugsmas ir būtinybė.

Astrologė Sonata Varnkienė

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− vienas = 5

Kitos temos: