Vaikas Šaulys

Lapkričio 23 – gruodžio 22

Šaulys – ugnies stichijos ženklas, kurį valdo Jupiteris, dar vadinamas „Karalių žvaigžde“. Šiuo laiku gimstantys vaikai yra tvirto sudėjimo, linksmi ir išradingi. Jie labai greitai pajunta, kad šiame pasaulyje yra svarbūs. Šauliukai nuo gimimo emocingai atsako į kiekvieno su juo bendraujančiojo prisilietimą. Jeigu ruošėte jaukų kampelį ir tikėjotės, kad Šauliukas augs apsuptas ramybės ir tylos, tikrai suklydote.

Šių vaikų nereikia atskirti nuo įvairiapusės aplinkos ir patyliukais kalbėti tarpusavyje.

Girdėdami garsus, jausdami kitų buvimą šalia, Šauliukai bus ramesni. Jie tik apsidžiaugs, kad namuose lankosi svečiai. Šių vaikų visapusiškas domėjimasis aplinka auga greičiau už juos pačius, bet labai didelė ir gausi spalvingų, judančių ir barškančių žaislų dėžė Šauliukams bus įdomi tik trumpam. Visai kas kita – aplinkoje esantys daiktai, kuriais naudojasi tėtis ir mama. Jeigu šio ženklo vaikas matys ką nors jus dirbančius – tą patį darys ir jis. Kruopščiai paslėpkite nuo šių vaikų pavojingus įrankius, skysčius ir taip sutvarkykite namus, kad vaikas nesusižeistų. Šauliukai nepaprastai aktyvūs vaikai, bet kartu ir kerėpliukai – visur kliūva, griūva ir dažnai rimtai susižaloja. Vienai mėlynei pranykus, atsiranda kita.

Šauliukai reikalauja dėmesio. Labai svarbu, kad jie turėtų galimybę daug laiko praleisti lauke, pasportuoti. Jeigu norite savo atžalą patikėti senelių globai, pagalvokite, ar jiems nebus per sunku (šio energingo vaiko priežiūra – tikras išbandymas).

Šauliukai priešinasi apribojimams, jie – laisvės vaikai. Kuo anksčiau būtina Juos pratinti prie tvarkos, disciplinos ir higienos. Tai silpnos Šaulio vietos, todėl kuo mažesnius Šauliukus pratinkite prie švaros. Mokydamiesi Šauliukai pasirenka tai, kas Jiems patinka, o būdami vyresni – kur mato perspektyvą. Šių vaikų nepatariama užkrauti papildomais užsiėmimais.

Jiems būtina derinti sportą, žaidimus su mokymusi, nes išsėdėti ilgą laiką tik ruošiant namų užduotis jiems kančia.

Šauliukai labai mėgsta naminius gyvūnus ir turi įgimtą gebėjimą juos dresuoti, bendraamžiams jie įdomūs. Šauliukai nuo prigimties teisingi, nemeluoja, yra dosnūs ir nenešioja nuoskaudų. To paties jie nori sulaukti ir iš artimų žmonių. Šie vaikai augdami vis labiau tolsta nuo namų ir dažnai suaugę būna reti svečiai tėvų namuose. Vaikystėje jie susidomėję klausosi pasakojimų apie kitus kraštus, turi stiprų potraukį keliauti.

Augindami Šauliuką nuo mažens pratinkite jį saikingai ir neriebiai maitintis, nes šio ženklo žmonės susiduria su viršsvorio problema.

Astrologė Sonata Varankienė

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


+ aštuoni = 16

Kitos temos: