Vaikas Vandenis

Sausio 21 – vasario 20

Vandenis – oro stichijos ženklas, kurį valdo Uranas.

Sulaukę į pasaulį atėjusio Vandeniuko, galima pasakyti, kad sulaukėte tikro stebuklo. Po šiuo ženklu gimsta labai originalios asmenybės. Nuo pat mažens pastebėsite, kad jūsų vaikas lyg netelpa į jokius rėmus, ir jo galvytėje sukasi srautas įvairiausių idėjų. Jos tėveliams gali pasirodyti labai nutolusios nuo dabarties ir realybės. Šių vaikų požiūris, idėjos, sprendimai tarsi pralenkia laiką. Šie vaikai be vargo įsisavina žinias, greitai atlieka užduotis, o svarbiausia – išsiskiria originaliu mąstymu.

Vandeniai – eksperimentuojantys ir mėgstantys šokiruoti paaugliai, bet ne todėl, kad jų blogi ketinimai. Jie pirmieji sugauna mados vėjus, kuriuos dar savitai pritaiko sau.

Vandenis – laisvės simbolis. Šie vaikai dažnai nustebina savo žinojimu ir gautu geru žinių vertinimu, nors mokymuisi skyrė minimumą laiko ir minimumą pastangų. Būtent jie gimsta su nepaaiškinamu sugebėjimu intuityviai ,,prisitraukti” informaciją iš kitiems neprieinamo informacinio lauko. Vandeniai mėgsta mokytis vieni ir niekieno netrukdomi. Labai gerai, jeigu šio ženklo vaikas turėtų sąlygas pabūti vienas. Tai idealiausia vieta numalšinti susierzinimą ir atsikratyti pesimizmo.

Turėdami tikslą, šie vaikai atkakliai jo siekia ir atsilaiko prieš įkalbinėjimus atsisakyti. Rinkdamiesi profesiją, Vandeniai taip pat išsiskirs originalumu ir, mažai tikėtina, kad sulauks tėvų pritarimo. Juk sunku susitaikyti su mintimi, kad sūnus nori tapti lakūnu, o dukra – balerina, stiuardese, televizijos žvaigžde ir visiškai ne todėl, kad nori būti dėmesio centre. Juos labiau sužavi su tuo susijęs išsiskiriantis gyvenimo būdas. Neverskite Vandenius elgtis prieš jų valią.

Nuo mažens galima įžvelgti šio ženklo vaikų nepastovumą. Tai, kuo jie dar vakar žavėjosi, šiandien jau bus paneigta ir nebeįdomu, ir atvirkščiai. Šie vaikai dažnai nusivilia kitus vaikus viliojančiais būreliais, suranda labai savitą kūrybos, sporto, mokslo sritį ir daug joje nuveikia. Vandeniai žavisi fantastine literatūra, o vaikystėje šiems vaikams skaitykite stebuklines pasakas. Vandeniukai dažnai būna užsisklendę, varžosi, todėl sunku įsivaizduoti, kad greitai jie bus labai komunikabilūs, mėgstami draugų ir patys negalės gyventi be jų.

Vandenio ženklo vaikai dažnai stokoja energijos, kurią puikiai papildys grynas oras ir kasdienė mankšta. Šiems vaikams pavojinga pasitempti raiščius, dažnos blauzdikaulių traumos, regos sutrikimai. Nesistebėkite, kad Vandeniukai gali labai savitai derinti maisto produktus ir turėti neįprastą skonį.

Astrologė Sonata Varankienė

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


6 + devyni =

Kitos temos: