Vaikas Ožiaragis

Gruodžio 23 -sausio 22

Ožiaragis – žemės stichijos ženklas, o jį valdo pati tolimiausia matoma planeta – Saturnas. Kuo ypatingi vaikai, gimstantys tuo metu, kada karaliaujanti tamsa skaičiuoja paskutines dienas, kada sulaukiame Kalėdų džiaugsmo, o Žemė iš labiausiai nutolusio taško pradeda skubėti Saulės link, džiugindama pradedančia ilgėti diena ir simbolizuojanti prisikėlimą.

Ožiaragiukai – patys rimčiausi vaikai, kuriuos galima palyginti su senučiukais.

Nuo mažų dienų Jie stebi aplinką, yra labai santūrūs, net pernelyg užsidarę.

Ožiaragio ženklo vaikai nemėgsta triukšmo ir triukšmingų žaislų, todėl, pasitikdami ateinantį į pasaulį Ožiaragiuką, paruoškite jo emocijas ir temperamentą atitinkantį kampelį. Juos gali erzinti labai ryškios spalvos, o mėgstamiausia – tamsiai mėlyna. Ožiaragiukai vengia nepažįstamų žmonių, juos nedažnai pamatysime iš širdies besijuokiančius ar be perstojo verkiančius. Vaikams Ožiaragiams reikia laiko, kad Jie su kuo nors susidraugautų, o Jų nevaikiškas požiūris į gyvenimą ir į draugystę gali būti nesuprantamas bendraamžiams. Šios savybės labai žavi suaugusiuosius, šie tampa geriausiais jų draugais. Ožiaragiukus labai myli seneliai, juos lengva auklėti.

Augindami ir didžiuodamiesi savo sąmoninga atžala, nepamirškite ir apie kitą svarstyklių pusę, kurioje turi šypsotis nerūpestinga vaikystė ir aidėti linksmas juokas. Padovanokite Ožiaragiukui kuo daugiau žaismingų akimirkų, pašildykite jo uždarą šaltoką kiautelį, bet supraskite ir tai, kad šiam vaikui malonu retkarčiais pabūti vienam. Šio ženklo vaikai labai vertina savo tėvus, bet įgimtas stiprus savarankiškumo ir nepriklausomybės jausmas sukels besąlygišką pasipriešinimą tėvų diktatui.

Vaikai Ožiaragiai labai pareigingi ir punktualūs. Jeigu Ožiaragiukui kas nors nesiseka mokykloje – už tai nebarkite ir nelyginkite su kitais – „geraisiais“ – vaikais.

Ožiaragiukai gabūs, bet Jiems reikia daugiau laiko mokytis. Jie lengvai prisimena nuosaikiai ir metodiškai išdėstytą informaciją. Ožiaragiukai sugeba įvertina savo galimybes ir pasiekti tikslą.

Vaikus Ožiaragius reikia saugoti nuo kaulų lūžių, dažnai lankytis pas stomatologą, rūpintis tulžies pūsle, jie gali dažniau sirgti ausų ir akių ligomis. Šio ženklo vaikams dažnai kietėja viduriai, skauda sąnarius. Skrandžio veklos sutrikimų priežasties reikėtų ieškoti nervų sistemoje. Negydomos ar iki galo neišgydytos ligos šio ženklo žmones gali varginti visą gyvenimą.

Sudėtingiausias ir pavojingiausias Ožiaragių gyvenimo laikotarpis 14-15-ieji metai. Labai dažnai šių žmonių tikrasis gyvenimas prasideda apie trisdešimtuosius metus. Po Ožiaragio ženklu gimė pranašas Zoroastra, Kristus, Nostradamas.

Astrologė Sonata Varankienė

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję strapsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


3 + devyni =

Kitos temos: