Vaikas Dvynys

Gegužės 21 – birželio 21 d.

Dvyniai – oro stichijos ženklas, kurį valdo Merkurijus. Po šiuo ženklu gimę vaikai yra labai judrūs ir imlūs įspūdžiams. Nuo mažens jie susidomėję seka, kas vyksta aplink, ir sunkiai užmiega girdėdami padrikus garsus.

Dažnai šie vaikai bijo tamsos. Reikia susitaikyti su tuo, kad jau labai ankstyvame amžiuje jūsų mažylis po pietų nebemiegos.

Dvynių vaiką sunku pamaitinti, nes tokia procedūra jam yra labai monotoniška ir neįdomi. Dvynukai sunkiai susikaupia. Jų akys nuolat seka judančius daiktus.

Šiems mažyliams galite labai anksti virš lovelės pakabinti barškučius, o į maudymosi vonelę įdėti vandenyje plaukiojančių žaisliukų. Dvyniukai – labai pastabūs vaikai. Galima pasakyti, kad nėra to, kas jų nedomintų. Jie pateikinėja daugybę klausimų, kurie negali likti neatsakyti. Ant šių vaikų galima pilte pilti informaciją. Paaugę jie jaučia didelį pasitenkinimą galėdami prieš kitus pasididžiuoti savo žinių gausa. Dažniausia būtent jų įvairovė ir yra tas arkliukas, kuris pelno Dvyniams draugų pagarbą ir atkreipia kitų dėmesį. Šie vaikai anksti susidomi knygelėmis ir anksčiau už kitus vaikus, nedėdami didelių pastangų, labai dažnai savarankiškai pradeda skaityti ir rašyti. Tarp šio ženklo vaikų dažniau pasitaiko kairiarankių.

Su šiais vaikai reikia labai daug bendrauti. Jie nuo prigimties ieško savo antrosios pusės ir tiesiog negali būti vieni. Tėveliai turėtų nepamiršti, kaip svarbu su Dvyniukais palaikyti ryšį ir išklausyti juos.

Jeigu tėveliai tam neturi laiko, greitai svarbiausiais šių vaikų gyvenime taps juos išklausantys draugai.

Drausdami susitikimus nesistebėkite gavę solidžią sąskaitą už pokalbius telefonu.

Dvyniukams didelė laimė šiame pasaulyje ateiti į gausią šeimą. Na, o jeigu tai jūsų pirmagimis, kuo greičiau padovanokite jam sesutę ar broliuką. Dvyniai unikalūs tuo, kad sutaria su labai skirtingų charakterių vaikais ir lengvai su bet kuo bendrauja. Jiems įdomūs patys įvairiausi užsiėmimai, jie labai greitai priima naują informaciją ir nekantraudami imasi vis ko nors naujo. Idėjos labai greitai užkariauja

Dvyniukus, ir iki galo ką nors pabaigti jiems nelieka laiko. Stebėtinas šių vaikų išradingumas. Jie nemėgsta naudotis instrukcijomis, patarimus tik išklauso, o padaro savaip.

Dvynių vaikai gabūs kalboms. Jie labai mėgsta keliauti ir nebūtinai kur nors toli. Šiuos vaikus žavi pasivaikščiojimai, pėsčiųjų žygiai, išvykos dviračiais ir pan. Dvyniams rekomenduojama kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. Oras jiems – sveikatos šaltinis, bet kartu ir artimiausias infekcijų kelias į Dvynių organizmą. Šie vaikai greitai peršąla. Didelis pavojus, kad tokio pobūdžio ligos gali virsti plaučių uždegimu. Dvyniai dažnai skundžiasi rankų pirštų skausmu. Rankos dažniausiai nukenčia nuo traumų.

Nedelsdami kreipkitės į medikus pastebėję, kad jūsų Dvyniukas žvairuoja. Daug skaitantiems Dvyniukams gali greitai susilpnėti regėjimas, ir, kad ant šių vaikų nosyčių neužsiropštų akiniukai, pabaidykite juos vitaminais, gerai apšviesta darbo ir skaitymo vieta.

Astrologė Sonata Varankienė

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


5 + = devyni

Kitos temos: