Vaikas Avinas

Kovo 20 – balandžio  20

Gimstantys po šiuo ženklu vaikai jau nuo lopšio labai aktyvūs ir smalsūs. Jų verksmas kur kas garsesnis, negu kitų vaikų, bet visada turintis konkretų siekį.

Šiems vaikams, nepriklausomai, kokio amžiaus jie būtų, visada reikės skirti labai daug dėmesio ir, žinoma, kantrybės.  Sudėtingas periodas tėvelių laukia pradėjus Avinėliui šliaužioti ir vaikščioti. Jam reikės ypatingai saugios aplinkos. Šie vaikai lyg negirdi draudimų, jiems greitai viskas nusibosta, jie nuolat ieško naujų įspūdžių.

Avinas turi ypač stiprų prigimtinį jausmą įveikti bet kokias kliūtis. Šie vaikai nori visur pirmauti, bet didžiausias jų priešas – nekantrumas. Šie vaikai nori greito ir aukšto rezultato ir suklumpa prieš nesėkmes. Jeigu jie kokioje nors veikloje ar būrelyje atsilieka – greitai ieško kito užsiėmimo, kur galėtų būti pirmi. Avinėliai dažnai išbando vos ne visas sporto šakas ir įvairiausius būrelius.

Nebarkite vaiko, o būdami suaugę ir sąmoningi padėkite jam. Tai bus kantrybės pamoka, ir tokios pagalbos Avinui reikės net ir tada, kai jis jau nebenorės būti vadinami vaiku… Šio ženklo vaikai labiau mėgsta mechaninius, triukšmingus, ryškių spalvų žaislus, klausyti pasakų apie galiūnus, riterius, drąsuolius, nuotykių istorijas, nors patiems skaityti knygas – ne jų stichija.

Jeigu auginate berniuką – jo rankos sieks šautuvo ar kitų grėsmingų žaislų. Nuo mažens aiškinkite, kokia šio žaislo paskirtis, kokią žalą jis gali padaryti ir malšinkite vaiko agresiją. Ir su bendraamžiais šie vaikai konfliktus linkę spręsti fizine jėga.

Ugdykite gailesčio jausmą ir neleiskite mėgautis smurtu ekrane ar grubumu aplinkoje. Bausdami savo atžalas išlikite griežti ir kartu švelnūs. Labai griežtos bausmės šiuos vaikus daro grubiais ir gali atsisukti prieš pačius baudėjus.

Avino ženklo vaikai su užsidegimu pradeda mokykloje mokytis visų naujų dalykų ir būna tarp pirmaujančių, kol tai jiems įdomu. Išblėsus interesui, žinių įvertinimo kreivė leisis žemyn. Ją lengviausia pakelti priminus Avinui savigarbą. Avinėliai užsispyrę, kai turi tikslą. Vaikams Avinams nėra lengva išsėdėti mokykloje, todėl pertraukų metu reikėtų išsidūkti ar bent jau intensyviau pajudėti. Dėmesio centre norintys būti Avino ženklo vaikai jaučiasi suspausti, jeigu yra stiprių bendraamžių ar bendraklasių.

Iš esmės šie vaikai ir drąsūs, ir stiprūs, ir bebaimiai, ir nebijantys susidurti su pavojais akis į akį. Užaugę jie vaikai sugeba puikiai organizuoti darbą, o būdami vadovai, kaip niekas kitas, labai vertina puikiai dirbančius pavaldinius. Sulaukę pagyrimų sau – jie stengiasi būti iš gerų patys geriausi.

Dauguma Avino ženklo vaikų nemėgsta vandens ir bijo maudytis. Tai gali tęstis iki tol, kol pats išmoks plaukti ir įveiks vandens bei gylio baimę. Šie vaikai nemėgsta šalto ir vėjuoto oro ir lengvai peršąla. Per trumpą laiką temperatūra šokteli labai aukštai, bet taip pat greitai ir sumažėja. Nors jų prigimtis yra fiziškai stipri, gyvenime jie dažniausiai nukenčia nuo traumų.

Dažnai reikėtų patikrinti šių vaikų regėjimą.

Šiuos, labai impulsyvius, linkusius pasikarščiuoti vaikus, išmokykite prieš priimant sprendimus suskaičiuoti iki dešimties.

Astrologė Sonata Varnkienė

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


trys + 5 =

Kitos temos: