Kaip vaikai Mergelės sugyvena su savo mama

Skaitykite, kaip vaikas Mergelė sugyvena su įvairių zodiako ženklų mamomis.

Mama Mergelė – vaikas Mergelė. Jie – pavyzdys vienas kitam. Ši mama, kad ir kiek darbų gulėtų ant jos pečių, pasistengs, kad jos vaiko drabužėliai, žaislai būtų sutvarkyti ir visada savo vietose. Mergelė mama vaikui maistą ruoš pati. Augdamas vaikas Mergelė viską kopijuos nuo savo reiklios, tvarkingos mamos. Šis dvejetukas negali pakęsti netvarkos, nešvaros. Jie nėra kavinių lankytojai, draugijų mėgėjai. Jiems malonu pabūti kartu, netgi atokiau nuo kitų.

Svarbiausia, kad juos suptų informacija ir naujos žinios. Ši mama gali įskiepyti vaikui liguistą atsakomybės jausmą, išugdyti nevaikišką reiklumą, pedantiškumą. Šis vaikas džiaugsis knygomis, lavinančiais žaidimais ir džiugins noru mokytis.

Mama Svarstyklės – vaikas Mergelė. Šiai mamai ne visada bus paprasta suvokti savo vaiko norus. Mama džiaugsis, kad jos atžala švelni, nuovoki, savarankiška. Vaikas Mergelė norės, kad jo nuosavybė būtų neliečiama, todėl mamai teks atsibrėžti savo įtakos zonas. Vaikui gali būti nepriimtini mamos draugių vizitai, paplepėjimai. Šis vaikas kantrus, todėl turėdamas mėgstamą užsiėmimą gali valandas užsiimti vienas. Tada ir mama galės atsipalaiduoti prie kavos puodelio. Svarstyklių mama stengsis ugdyti vaiko skonį, meniškumą. Mergelė – loginio mąstymo ženklas, todėl gali nerodyti didelio susižavėjimo tuo, kas taip žavi mamą. Šis vaikas be emocijų apsivilks gražų rūbelį ir nepasirodys dideliu smaližiumi prie desertų stalo.

Mama Skorpionė – vaikas Mergelė. Mama Skorpionė stengiasi vaikui sukurti saugią aplinką, bet jų charakterio savitumai sudaro kliūtis artimai draugystei. Skorpiono mama nori viską kontroliuoti, bet iš prigimties Mergelė taip pat yra savarankiška. Skorpionė, kad ir kas atsitiktų, jaučiasi stipri ir gali daug ką ištverti. Mergelės prigimtis jautri, jai reikia paskatinančio žodžio, pagyrimo. Šiam vaikui reikia didesnės globos, negu vaikystėje reikėjo jo mamytei.

Kalbant apie maistą – Skorpionas į jį nekreipia daug dėmesio ir virškinimo sutrikimus pajunta tik emocinio nestabilumo būsenoje, o Mergelei maistas visada svarbu. Mergelė nėra stipri gynyboje, todėl nesutarimai su mama priverčia ją užsisklęsti.

Jeigu Skorpionė nuo mažens jaus pagarbą Mergelei, leis jai būti savarankiška asmenybe, vaikas žavėsis ryžtinga ir stipria mama, o tai garantuos gerus jų santykius.

Mama Šaulė – vaikas Mergelė. Ši mama – optimizmo šaltinis. Problemas, kurios priverčia jaudintis Mergelę, ši mama žaismingai išsprendžia. Ji sugeba išsklaidyti vaiko baimes ir nepasitikėjimą. Šaulė labai rūpinasi, kad vaikas tinkamai išsimokslintų. Ji vaikui – tikras autoritetas. Mamai be didelių pastangų pasiseka įtikinti vaiką į kokią mokslo viršūnę kopti.

Šaulei nėra svarbi praktinė gyvenimo pusė, buitis, maisto ruoša, todėl Mergelės vaikas gali pajusti rūpesčio stoką. Šis vaikas ne iš tų, kurie sekioja paskui ir skundžiasi. Suraskite jam žavintį užsiėmimą ir turėdama nors truputį laiko skirkite jį tik jam.

Šaulė iš savo vaiko laukia, kad jis kuo greičiau išskleistų pripažinimo, o vėliau ir karjeros sparnus. Deja, Mergelė lėčiau bręsta, visko siekia žingsnis po žingsnelį.

Mama Ožiaragė – vaikas Mergelė. Galima pavydėti jų santarvei, pagarbai vienas kitam. Tai ,,rimta” pora. Net jų juokai turi rėmus, neperžengia santūrumo ribos. Abiejų nuomonė apie daiktus, žmones yra labai panaši. Ši mama vaiką išmokys branginti daiktus, todėl tikriausiai išvengs vaiko kaprizų dėl žaislų. Ožiaragė skatins vaiką tobulėti, o šis vaikas pirmiausia lygiuosis į mamą. Jeigu mama pritars vaiko siekiams, ji pašalins visas kliūtis iš savo atžalos kelio. Kas kita, jeigu jų tikslai išsiskirs. Tada vaikas pajus šaltį. Rimčiausia problema šio dvejetuko draugystėje ta, kad Ožiaragio ženklą valdo uždarumo, vienišumo planeta Saturnas, o Mergelė taip pat nėra iš prigimties linkusi atsiverti. Išmintingesnė pusė turi stengtis ištirpdyti ledus ir nenutolti.

Mama Vandenė – vaikas Mergelė. Ši mama vaikui suteikia daug laisvės. Ji palieka vaiką saviauklai, bet Mergelės nori jausti globą, prisirišimą. Ši mama nevargina savęs tvarkydama namus ar kasdien virdama sriubą. Auganti Mergelė tampa namų tvarkytoja ir maisto gamintoja. Vandenė mama simbolizuoja laisvą mintį, laisvą pasirinkimą, ištikimybę draugams ir savo idėjoms. Šios mamos namuose dažni draugų susibūrimai, todėl Mergelė turi progos pamatyti, kaip kiti laisvai bendrauja, kokios įvairios gali būti nuomonės. Tai šį vaiką drąsina, didina pasitikėjimą savimi, kada pats gali įsiterpti į pokalbį. Vandenė nori, kad ir jos vaikas turėtų draugų, todėl nepalieka jo eidama į svečius. Šis vaikas negirdės mamos nepasitenkinimo dėl savo lėtumo ir džiaugsis, kad mama nėra ambicinga ir garbėtroška.

Mama Žuvys – vaikas Mergelė. Tai priešingose pusėse esantys ženklai, bet nežiūrint į didelius skirtumus yra ne mažiau stipri trauka. Mergelei Žuvų mama atrodo labai svajinga, net nutolusi nuo to, kas vyksta namuose. Mergelei tvarka labai svarbu, bet šis vaikas gali viską atleisti mamai, nes ji tokia jautri ir taip dažnai priglaudžia savo atžalą. Žuvų mama gali taip ir nežinoti kas tai yra vaiko auklėjimas. Augindama vaiką Mergelę, ji tik džiaugsis ir stebėsis jo pareigingumu, kruopštumu.

Žiūrėdama į tvarkingai sudėliotus vaiko žaisliukus ji galbūt pati panorės susitvarkyti lentyną. Žuvims gali tekti išklausyti labai praktiškų Mergelės priekaištų, kritikos, bet įtampa nebus ilgalaikė. Ši mama, kad ir įskaudinta, greitai atleis.

Mama Avinas – vaikas Mergelė. Avino ženklo ugninga mama ir žemiškas Mergelės vaikas – skirtingų temperamentų dvejetukas. Šis vaikas ,,nepavys” mamos minčių, veiksmų, bet kartu ir išvengs klaidų, kurias padaro spontaniška mama.

Mergelei teks išklausyti mamos priekaištų, kad ji lėtapėdė, per ilgai galvoja, pernelyg gilinasi į detales. Ten kur Avino mama bėgs ristele – Mergelė tik lėtai atpėdins paskui. Juk jai reikia pirmiausia pamąstyti, kodėl taip turėtų pasielgti. Mamai būtų pravartu perimti kai kurias vaiko charakterio savybes. Ši mama labai nori, kad jos vaikas būtų dažnai giriamas, o Mergelei užtenka žinoti, kad ji padarė gerai, kad yra teisi. Avino mamai teks išmokti kantriai laukti rezultato, būti diplomatiškesne, ramesne. Žinoma, Mergelės šaltakraujiškumas gali tiesiog vesti Aviną iš kantrybės. Mergelės prigimtyje stiprus noras pasirūpinti kitais, o Avinas pirma galvoja apie save.

Mama Jautis – vaikas Mergelė. Jie turėtų labai gerai sutarti. Šis dvejetukas neskrajoja svajonių padebesiais, viską pasveria praktiškumo svarstyklėmis, abiem svarbi tarpusavio šiluma. Jaučio mama nuolat galvoja, kas laukia jos ir mažylio rytoj, rūpinasi, kad vaikas gerai jaustųsi namuose, kad jam nieko netruktų. Užaugusi Mergelė gali pasakyti, kad mama jai sukūrė vaikystės pasaką… Ši mama, kad ir kaip norėtų pailsėti, niekada neatstums klausinėjančios Mergelės. Jaučio mama priglaus susikrimtusią Mergelę, kuri augdama šaltų santykių aplinkoje užaugtų uždaru žmogumi. Šiai mamai bus labai sunku, kai Mergelė pasirinks savarankišką kelią. Kantri, bet kartais galinti ir patingėti Jaučio mama, labai žavėsis šalia darbščia ir atsakinga bitute Mergele.

Mama Dvyniai – vaikas Mergelė. Šiai mamai malonu girdėti vaiko klausimus ir samprotavimus. Dvynių mama gali pirma pasakyti, o tik po to pagalvoti. Šiam vaikui užtenka vienos pašnekovės mamos, o Dvynių mama vienu metu gali bendrauti ir su drauge, ir su vaiku, ir dar kalbėti telefonu. Tai nepatinka Mergelei, bet skatina vaiką būti komunikabilesniu.

Mamai padedant vaikas susiras daugiau naujų draugų, nes Mergelei įgimtas drovumas ir uždarumas trukdo pačiai tai padaryti. Šis vaikas smalsus, o Dvynių mamai kelionės, pažintys, renginiai – gyvenimo druska. Svarbu, kad mama nepamirštų vaiko pamyluoti, pasakyti švelnių žodžių.

Mama Vėžys – vaikas Mergelė. Vėžio mama sukuria tikrą meilės ir ramybės oazę Mergelei. Ji perdėtai dėl visko išgyvena, o tai gali kelti nerimą vaikui. Ši mama nori, kad vaikas priklausytų tiktai jai. Mergelės vaikas ,,neskuba” užaugti, gerai jaučiasi namuose šalia mamos. Vėžio mama stengiasi, kad jos vaikas gyvenime kuo daugiau pasiektų, bet pati yra ne iš tų, kurios skatina vaiką būti iniciatyviu. Šios mamos puiki intuicija, ji rami ir visada suranda raktą į vaiko širdį. Vaikas bus atviras savo mamai visada – net ir suaugęs. Šį dvejetuką visada sies stipri emocinė trauka. Mergelei bus sunku palikti Vėžio mamos namus, o mamai – ilgesnį laiką nematyti savo atžalos.

Mama Liūtė – vaikas Mergelė. Spinduliuojančią Liūtę galima pažinti jau iš tolo, bet atžala, gimusi po Mergelės ženklu, saugiau jausis pasislėpusi už mamos. Šiai mamai neįprasta, kad jos vaikas kuklus, nenori pasipuikuoti. Liūtė galės pasididžiuoti savo vaiko kruopštumu, geru mokslu, gebėjimu susikaupti. Vis tik šis vaikas šalia Liūtės gali jaustis užgožtas. Jei mama bus uoli vaiko kritikė, Mergelė su stipriu įgimtu savikritiškumu jausis nelaiminga, o laikui bėgant gali įgyti kompleksų.

Būtų nuostabu, jeigu ši mama dažnai paskatintų savo Mergelę, skirtų jai daugiau dėmesio, išklausytų jos nuomonės. Juk

Mergelė visada linkusi paabejoti, ar tikrai negalėjo ką nors padaryti tobuliau. Liūtei svetima savikritika ir nepriimtina bet kokia kritika. Mergelė iš Liūtės gali pasimokyti dosnumo ir nebūti skrupulinga. Mergelės vaikas atsiskleis šalia tokios ryškios asmenybės ir daug gyvenime pasieks, jeigu mama įdėmiau žvelgs į vaiko pasaulį, slopins jo nerimą.

Astrologė Sonata Varankienė

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


5 + devyni =

Kitos temos: