Kaip vaikai Dvyniai sugyvena su savo mama

Skaitykite, kaip įvairių horoskopo ženklų mamos sugyvena su vaikais, gimusiais po Dvynių ženklu.

Mama Avinas – vaikas Dvyniai. Avino mamos ir Dvynių vaiko santykiuose bus daug polėkio ir nuotaikų kaitos. Mamą žavės vaiko linksmumas, komunikabilumas, noras pažinti pasaulį. Ji džiaugsis, kad vaikas žingeidus ir nori viską išbandyti, taip pat kaip ir ji. Žinoma, jeigu vaikui greitai viskas nusibos, mama rimtai pareikalaus būti atkakliu, parodyti drąsą ir užsispyrimą.

Avino noras pirmauti – labai geras pavyzdys Dvyniui pasitikėti savimi, nenuleisti rankų. Blogesnė situacija laukia, jeigu mama stengsis kategoriškai ką nors primesti. Dvynių vaiko nuoskaudos būna gilios, bet išsiblaško greitai, jis nenešioja pykčio ir nori kuo greičiau vėl nuoširdžiai bendrauti. Dažnai skambinkite jam telefonu ir pasiruoškite kantriai klausyti vaiko įspūdžių. Gyvenime galimas šio dvejetuko tandemas kai vienas pyškina idėjas, kitas užsidega jų įgyvendinimu. Ieškokite trečio, kuris jas užbaigs.

Mama Jautis – vaikas Dvyniai. Jaučio mamai bus nelengva su Dvynių vaiku. Jis, lyginant su mama, labai judrus, kalbus, klausinėjantis, viską jam norisi išbandyti. Net švelniame mamos glėbyje jis ilgai neužsibus, jeigu mama neseks pasakos, nečiūčiuos. Išėjus į lauką nesitikėkite, kad vaikas ilgai užsižais smėliuke. Iš anksto pagalvokite, kuo galėsite ją sudominti. Bet keliauti su tokiu vaiku be vargo galite nuo mažų dienų.

Šiai mamai bus skaudu žiūrėti, kaip greitai vaikui nusibosta pirkti žaislai, todėl atlaidžiai vertinkite vaiko kūrybinę netvarką.

Jaučio mama skųsis, kad jai trūksta poilsio, nes šis vaikas gali supainioti dieną su naktimi ir išvarginti mamą savo aktyvumu.

Mama pastebės, kad šiam vaikui trūksta kantrybės, kad jos pagalba reikalinga vaikui susikaupti, nurimti. Jaučio mama bus reikli vaiko dienotvarkei, reikalaus tvarkos buityje, kontroliuos vaiko laisvalaikį, ugdys atsakomybę. Dvyniukas, ypač paauglystėje, veršis iš Jaučio mamos priežiūros, maištaus, labiau vertins draugus, bet suaugęs dėkos už mamos grobą.

Mama Dvyniai – vaikas Dvyniai. Dvynių mamos gyvenimas – asmeninis vadovėlis kaip auginti Dvynių vaiką. Šiam oro ženklui būdinga pleventi ore renkant žinias, perdaug energijos išeikvoti bendraujant. Šis dvejetukas bus apsuptas draugų, o mažylis savaime įsijungs į mamos draugų ratą. Nuo mažens Dvynių vaikas jausis svarbus mamos draugas, nes ji neieškos, kas gali pasilikti su vaiku, o ims jį drauge. Iš šalie bus matomas artimas jų bendravimo ryšis, kuris aplinkiniams gali pasirodyti ir nepagarbus, perdaug draugiškas. Didelis džiaugsmas, kada šis dvejetukas žengs koja kojon savo pažiūromis, keliaus, pramogaus, skaitys, mokysis, perims aplinkos naujoves. Rimtus šio dvejetuko ginčus nutildys tik kitas šeimos narys, nes ginčai – viena iš Dvynių bendravimo formų. Mama nekreips didelio dėmesio į dienotvarkę, nesugebės išreikalauti. Net ir vaikas gali pastebėti, kad mamai trūksta pasitikėjimo savimi.

Mama Vėžys – vaikas Dvyniai. Vėžio mama garsėja savo prisirišimu prie šeimos ir vaikų, bet sugaudyti plevenantį ore Dvyniuką jai bus nelengva. Dvyniukas veršis iš šios mamos rūpestingo glėbio, nepaisys mamos perspėjimų būti atsargiu.

Mama nuo labai ankstyvo amžiaus pastebės, kad šiam vaikui labiau reikia draugų negu jos. Jai norėsis, kad vaikas augtų namuose, o jis veršis į vaikų darželį, ten kur daugiau triukšmo, veiksmo. Jeigu galvojate apie auklę, tai ji turi būti įdomi vaikui, energinga. Dvynių vaikas jausis saugus šalia Vėžio mamos. Jų bendravimas bus emociškai gilus, vaikas bus gerai prižiūrimas, pamaitintas, laiku eis miegoti, ir tai gerai veiks vaiko sveikatą, augimą. Ši mama turės priprasti prie vaiko draugų būrio savo namuose, prie nesutvarkytų žaislų, pradėto ir nebaigto piešinio, šalia gulinčio atidaryti klijų buteliuko, nebaigto statyti konstruktoriaus. Vėžio mama stengsis, kad namai būtų švarūs, o daiktai tvarkingai sudėti. Užaugusiam Dvyniukui kaip prisiminimas gali likti namų idilija. Mama turi suprasti, kad šiam vaikui reikia naujovių, naujų pažinčių, įspūdžių ir laisvės.

Mama Liūtas – vaikas Dvyniai. Dvyniukas nuo mažens pajunta, kad Liūto ženklo mama verta pagarbos ir pasididžiavimo. Dvynių vaikas visa savo esybe stengiasi būti kuo arčiau mamos, vis ką nors įdomaus papasakoti – nori būti pastebėtas, išskirtas tokios nuostabios mamos. Jeigu auginate mergaitę – ji kopijuos mamos manieras, apsirengimą. Kartais prie Liūto mamos nedrįsta prieiti net tėtis, o Dvyniukas lengvai ir šmaikščiai įsuks visus į pokalbį. Mamos Liūtės atvirumo, džiaugsmo, šiltų jausmų akimirkos ir dovanos vaikui bus ypač brangios. Šios mamos patariamasis žodis vaikui labai svarus, bet jeigu jos taktika bus spaudimas – tai trikdys vaiką, jis tik labiau nepasitikės savo jėgomis, gal net pradės jai meluoti. Liūtei norisi didžiuotis ir ji stengiasi, kad vaikas kuo nors būtų pranašus. Mama galės parodyti vaiko perskaitytų knygų lentyną, gerus pažymius ir gražius padarytus darbelius. Kodėl šis vaikas pats nesididžiuoja, kodėl abejingai žiūri į šlovės, pripažinimo laurus –  ši mama niekaip negalės suprasti.

Mama Mergelė – vaikas Dvyniai. Mama Mergelė labiausiai džiaugiasi, kad jos Dvyniukas anksti susidomi knygomis, noriai renka informaciją, o būdamas mažas skaičiuoja metus, kai pradės lankyti mokyklą. Ši mama stebi ir skatina visus vaiko ieškojimus įvairiose srityse. Ji greitai pastebi, kad jos vaikas nori greito rezultato, o nepasisekus – naujo užsiėmimo. Mergelė stengiasi kiekviename žingsnyje vaiką pamokyti, padeda jam, bet ir pakritikuoja už nepastovumą. Nemaloniausios Dvyniukui yra tvarkos, pareigingumo, atsakomybės pamokos, o žodis ,,priekabi” dažnai išsprūsta iš vaiko lūpų. Mama negali suprasti, kad dažnai jos pamokymai nuo Dvyniuko nuteka kaip vanduo nuo žąsies. Ir Mergelės mama ir Dvynių vaikas nelabai rūpinasi pripažinimu, nors abiejų intelektas tikrai vertas garbingo pasididžiavimo. Jie visada suras, apie ką pasikalbėti, ką aptarti. Ir mama, ir vaikas yra mėgstami draugų, tik Dvyniukui jie dažnai keičiasi, o Mergelė artimai bendrauja su tais, kuriais pasitiki.

Mama yra linkusi į analizę, o vaikas tenkinasi paviršine informacija.

Mama Svarstyklės – vaikas Dvyniai. Dvynių vaiką ir Svarstyklių mamą vienija ta pati oro stichija. Dvyniai ieško draugijos, o Svarstyklės harmonijos, pusiausvyros. Rūsčioji gyvenimo pusė Dvynius moko prikąsti liežuvį, o Svarstyklėms – nekišti nosies, kur nereikia. Šiam vaikui lengva naudotis mamos gerumu, gražiais daiktais, skirtais jam – jis moka gauti iš mamos tai, ko trokšta. Šis vaikas labai imlus, o mama tik džiaugiasi, kad jis piešia, šoka, skaito, muzikuoja ir noriai eina kartu su mama į įvairiausius renginius. Šis vaikas dažnai parodys mamai, kad nereikia labai jaudintis, kai nepasiseka, o greičiau imtis ko nors naujo, neprisirišti, greičiau apsispręsti. Vis tik Svarstyklių mama, nors ir bus labai tolerantiška, dažnai primins vaikui, kad per gyvenimą reikia eiti kryptingai, apgalvotai, nesiblaškant ir neskubant.

Mama Skorpionas – vaikas Dvyniai. Skorpionė tikrai neleis Dvynių vaikui per daug savivaliauti. Nors jai bus įdomu žinoti, ką jos vaikas mano, bet tušti pliauškalai bus greitai nutraukti. Vaiko judrumas, užimtumas, draugai, laisvalaikis – visa tai bus kontroliuojama labai griežtai. Dvynių vaikas nuo mažens pajus, kad ši mama labai stipri, kai jam reikalinga pagalba, bet taip pat negailestingai drausmins, jeigu vaikas tuščiai leis laiką, užsiims nereikalingais darbais. Apskritai Dvynių vaikas gali nuolatos jausti savo ir mamos santykiuose įtampą, gal net ir baimę – gyventi teks pagal griežtas auklėjimo taisykles.

Dvyniukas iš prigimties yra linksmas, betarpiškas vaikas. Tad augindama Dvynių vaiką mama turi būti atlaidesnė ir leisti reikštis vaiko asmenybei. Mamos išugdytos savybės nebijoti, atkakliai siekti savo tikslo, pasitikėti, numatyti situaciją labai pravers vaikui ateityje. Mama, matydama vaiko žaismingumą, atvirumą, stiprų draugystės jausmą, optimizmą, galės ir kai ko išmokti.

Mama Šaulys – vaikas Dvyniai. Šaulio mamą ir Dvynių vaiką vienija noras bendrauti, keliauti ir kuo daugiau apie viską žinoti. Dvynių vaikas svajingesnis, labiau paviršutiniškas, o mama energingai ir tikslingai siekia tikslo, yra filosofiška. Ši mama dažnai rodo vaikui pavyzdį, kaip būti aktyviam, sugebėti pritraukti žmones. Šaulio mamos draugai nebūna atsitiktiniai.

Į ją kiti atsiremia kaip į ištvermingą asmenybę. Ši mama džiaugiasi, kad vaikas daug kuo domisi. Mamos padedamas kai kuriose srityse vaikas gali pasiekti net genialumo. Ši mama – puikus valios pavyzdys. Ji autoritetinga asmenybė, o Dvyniams -tai prigimtinė problema. Nors šie ženklai yra priešais vienas kitą, didelis mamos noras džiaugtis gyvenimu, atrasti tai, kas dar nežinoma, sugebėjimas pajuokauti, kada būna sunku, Dvynių vaiką užkrečia optimizmu.

Mama Ožiaragis – vaikas Dvyniai. Ožiaragio mama Dvynių vaikui atrodys labai principinga ir reikli. Jos akyse Dvyniukas atrodys labai vėjavaikiškas, padūkėlis, išsiblaškęs. Mama stengsis kuo greičiau jį ,,užauginti”, kad jis išmoktų elgtis nuosekliai. Ją ypač trikdys vaiko minties greitis ir kaita. Ji negalės suprasti, kad ir greiti darbai gali būti labai pavykę. Šiam vaikui, kol jis mažas, gali būti nuobodu su mama. Ožiaragė skeptiškai žiūri į pramogas, kurios jai atrodo lėkštos, nenoriai su vaiku žaidžia judrius žaidimus, bet sunkiausia Dvyniukui tai, kad mama – mažakalbė. Į daugelį klausimų, kurie mamai atrodo absurdiški, ji gali net nematyti reikalo atsakyti. Ožiaragė turi suprasti, kad vaikui ji – labai reikalinga pašnekovė, draugė, kad atstumdama vaiką ji daug ką praranda.

Mama Vandenis – vaikas Dvyniai. Šalia Vandenio mamos Dvyniukas tiesiog klestės. Jokios prievartos, spaudimo ar įkyrios kontrolės. Ši mama – tai fantazijos, žavesio, stebuklų lopšys, iš kurio vaikas ilgai nenorės išlipti. Vis dėlto kartais jam gali trūkti saugumo jausmo, bet yra kitų nuostabių juos vienijančių ryšių. Šio vaiko netrikdys jokios mamos gyvenimo permainos. Nuostabos nekels ir mamos pažiūros. Ji stengsis, kad vaikui būtų įdomu, žavėsis jo fantazija. Kam lemta išsipildyti, tai mama atsakingai analizuos arba tiesiog nuspės. Pasisekė ir Vandenio mamai – šis vaikas visada suras kuo užsiimti, jeigu ji intensyviai dirba.

Mama Žuvys – vaikas Dvyniai. Reikia suprasti Žuvų mamos norą kartais atsikvėpti ir pabūti vienai. Su Dvyniuku jai bendrauti tikrai įdomu, bet bendravimo intensyvumas, vaiko judrumas jai ne pagal fizines jėgas. Mama greitai pervargsta, o kiek rūpesčio kelia kad ir menkos, bet dažnos vaiko traumos. Mama – labai prieraišus žmogus, jautrus, intuityvus, jistengiasi pašalinti visus nemalonumus iš savo atžalos gyvenimo. Savo Dvyniukui ji pasiruošusi atiduoti viską ir laikyti savo glėbyje.

Deja, ji labai aiškiai pajunta ir graužiasi, kad jos vaikas nerodo didelio emocingumo, prieraišumo. Tiesiog vaikui atrodo, kad pakankamas meilės įrodymas yra pasakyti žodžiai. Vaikui malonu išeiti su mama pasivaikščioti po įdomesnes vietas, kartu skaityti pasakų, nuotykių knygas. Tai patinka ir mamai.

Astrologė Sonata Varankienė

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susijč straupsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


3 + = vienuolika

Kitos temos: