Kaip vaikai Jautukai sugyvena su savo mama

Skaitykite, kaip įvairių horoskopo ženklų mamos sugyvena su vaikais, gimusiais po Jaučio ženklu.

Mama Jautis – vaikas Jautis. Mama ir vaikas, gimę poJaučio ženklu, daugeliu požiūrių puikiai sutars. Abiem svarbu jaustis saugiai gyvenant ramybėje, nekentėti dėl nepriteklių ir saugiai laukti ateinančios dienos. Jautukas labai vertina švelnumo, artumo akimirkas.

Mama Jautis, jeigu tik galės, stengsis pirkti kokybiškus ir brangius žaislus, drabužėlius ir taip suformuos gerą vaiko skonį. Nuo mažens ji su vaiku skaičiuos, vertins daiktų patikimumą, kokybę, praktinį panaudojimą ir grožį.

Mama, nors ir akcentuodama praktinę gyvenimo pusę, suformuos vaikui teisingą požiūrį į elgesio normas, sąžiningumą, užuojautą. Viena iš galimų problemų – puikūs mamos kulinariniai sugebėjimai ir Jautukas, nesiskundžiantis apetitu… Šis dvejetukas bus didelė kurianti jėga, kai abu įsikinkę ars vieną vagą.

Mama Dvyniai – vaikas Jautis. Jautuko ir Dvynių mamos poreikiai daugeliu aspektų skiriasi. Šiam vaikui reikia gana pastovios dienotvarkės, ramesnio gyvenimo tempo, jis neskubėdamas įsijungia į darbą ir turi gerokai daugiau kantrybės jį pabaigti. Tai prieraišus vaikas, gerai besijaučiantis tik su mama ar su kitu artimu žmogumi. Jautuką gali varginti greitas mamos gyvenimo tempas, didelis bendraujančių ratas, staigios permainos, kai pažadama viena, o daroma kita. Šiai mamai gali atrodyti, kad jos vaikas egoistas, kad vis įsikibęs į sijoną.

Toks vertinimas – didelė klaida. Mama Dvynė turi suprasti, kad jos vaikui svarbus saugumo jausmas, kad jo negalima palikti pas savo draugus, kad šiam vaikui labai svarbu kokybiškas ir laiku paruoštas maistas, nekaitaliojamas miego laikas. Taigi atėjęs į šios mamos gyvenimą Jautukas ugdys mamos pastovumą, atsakomybę. Pagalvokite, kad dabar turite būti pačiu geriausiu, kantriausiu draugu savo vaikui, o tik po to – kitiems. Šios mamos įtakojamas Jautukas sugebės prisitaikyti prie permainų, išmoks lengviau bendrauti, ji bus gera pagalbininkė besimokančiam Jautukui ir iš jos vaikas gaus daug įvairios informacijos.

Mama Vėžys – vaikas Jautis.Vėžio ženklo mamai neturėtų kilti didelių problemų auginant ir auklėjant Jautuką. Abu džiaugsis vienas kito draugija, vienas kitam bus atidūs, o namai bus abiejų esama ir vis kuriama karalystė. Net ir užaugusiam

Jautukui nesinorės jų palikti. Tai ne tik vidumi jaučiamas, bet ir išoriškai matomas stiprus tarpusavio ryšys ir prisirišimas. Jiems abiem reikia daugiau poilsio, miego, negu kitiems Zodiako ženklams. Lengva, kai panašūs poreikiai, mityba, aplinka, kurioje jie norėtų ilsėtis ar praleisti atostogas. Didelis Vėžio mamos rūpestis, noras perkelti vaikutį per visus gyvenimo slenksčius gali ir pakenkti vaikui. Šis vaikas iš prigimties nėra itin iniciatyvus ir gali, esant tokioms palankioms sąlygoms, „susigiminiuoti“ su tinginiu. Stipri mamos meilė, globa, prisirišimas – tai Jautukas nori jausti, bet tegul Vėžio mama pasidžiaugia ir augančiais Jautuko rageliais, mokėjimu pakovoti už save.

Mama Liūtė – vaikas Jautis.Liūtė stengsis, kad atžala pratęstų jos darbus ir pasiektų kur kas daugiau. Nuo mažens, jos požiūriu, turi augti įvairiapusė, tobula asmenybė, kuria ateityje ji pelnytai didžiuosis. Liūtė stengsis, kad jos Jautukas džiaugtųsi vaikystės malonumais, dovanomis, pramogomis ir… nepamirštų už viską padėkoti mamai. Nieko nepakeisi – Jautukas mano, kad padėka jaučiama širdimi, o mamai, kad ir iš mylimo mažylio, reikia liaupsių.

Jautukas – į uždaruma linkusi asmenybė, kuri gali dar labiau kompleksuoti matydama mamos pasitikėjimą, sugebėjimą reikštis. Mamai bus labai nemalonu, kai Jautukas jai priešinsis. Ji tai priims kaip nepagarbą, įžeidimą, bet ne kaip vaiko saviraišką. Dideliu šio dvejetuko susipriešinimu gali būti mamos noras ,,sutvarkyti” vaiko gyvenimą. Kol Jautukas auga, mamai norisi sublizgėti prieš aplinkinius, ji stengiasi akcentuoti vaiko privalumus. Tačiau Jautukas nesiveržia į pripažinimą, nenoriai demonstruoja savo gebėjimus. Šiam dvejetukui labai malonu lankytis gražiose vietose, pasėdėti jaukioje kavinukėje, gyventi skoningai sutvarkytoje aplinkoje. Liūtė, pastebėjusi vaiko gabumus, padės skintis kelia į pripažinimą, suras puikius mokytojus, ir ateityje Jautuko laimėjimai didele dalimi bus mamos nuopelnas.

Mama Mergelė – vaikas Jautis.Mergelės ženklo mamai Jautukas bus artimas savo pareigingumu, tvarkingumu, sugebėjimu iki galo atlikti užduotis. Abu prisirišę prie namų ir greitai įsitikina, kad yra patikimiausi draugai. Tik mamai reikėtų dažniau pamyluoti Jautuką. Mama džiaugiasi, kad vaikas lengvai sudominamas, stengiasi  gerai mokytis. Vis tik yra dalykų, dėl kurių Jautukas gali slapta kentėti ir nepasakyti apie tai užimtai mamai. Jautukas netrykšta energija, ir kai jis skundžiasi nuovargiu, stenkitės sumažinti užduočių krūvį. Mergelė daug žino apie sveiką mitybą. Tai svarbu, bet Jautukui reikia produktų įvairovės, delikatesų ir saldumynų. Mergelei labai svarbi higiena, švara, praktiškumas, o Jautukui šalia viso to – ir kad būtų labai gražu. Per atostogas mama skaito, mezga, nori pabūti namuose, o Jutukas trokšta maudynių, kelionių.

Abiem bus priimtinas poilsis kaimo sodyboje. Mama, augindama Jautuką, pajaus, ką reiškia jo užsispyrimas. Mergelės kantrybė, gebėjimas kantriai, pedagogiškai viską išaiškinti, padės vaikui susitvardyti ir pasielgti logiškai.

Mama Svarstyklės – vaikas Jautis.Svarstyklių ženklo mamai ir Jautukui reikia to paties – artimų žmonių meilės, santykių harmonijos, aplinkos grožio, romantikos, abiem nėra lengva už save pakovoti, būti iniciatyviems, lengvai pamiršti nuoskaudas. Ši mama teikia vaikui daug fizinės šilumos, šį dvejetuką sieja stiprūs dvasiniai ryšiai. Mama Svarstyklės stengiasi su vaiku pasvarstyti situacijas, kurios vaikui yra konfliktiškos. Ji niekada neskuba su išvadomis, nėra kategoriška, o tai jausti ir matyti labai naudinga vaikui, kuris kartais užsispiria, nieko nenori keisti ir girdėti. Jiems malonu kartu išeiti pasivaikščioti, apsilankyti renginiuose, kartu išvykti atostogų ir nebūtinai su kitais šeimos nariais. Mamai malonu, kad vaikas jautrus grožiui. Pirmenybę ji teikia meninei krypčiai. Mama gali pajusti, kad kartais jos Jautukas ima viršų.

Mama Skorpionas – vaikas Jautis. Skorpionė ir Jautukas – priešingose pusėse stovintys Zodiako ženklai. Idealioje situacijoje jie turėtų perimti vienas kito teigiamas savybes ir tapti harmoningomis asmenybėmis. Bet gyvenime Skorpionės energija gali ir uždegti, ir sudeginti Jautuką. Daug kas priklauso nuo Skorpiono tipo. Skorpionė yra pavyzdys savybių, kurių Jautukui trūksta: ji energinga, veržli, atkakli, griaunanti kliūtis. Ši mama apgins savo vaiką, padės pasiekti tikslą – svarbu, kad tai nesikryžiuotų su vaiko tikslais, kad mamos norai, nebūtų vaikui sunki nepakeliama našta. Daug kas priklausys nuo motiniškos meilės, nuo jos jautrumo ir noro padėti Jautukui atsiskleisti ir surasti savo vietą gyvenime. Jeigu mama bus itin kategoriška, Jautukas laikui einant rambės, su mama elgsis be jokių nuolaidų. Jautukas jautrus, mielas vaikas, kuriam mama turėtų sekti ramaus turinio pasakas, nedramatizuoti situacijų. Šis vaikas turi stiprų baimės jausmą. Mamos kantrybė, sugebėjimas išlaukti, pasitikėjimas, tolerancija – už tai Jautukas visada bus dėkingas mamai.

Mama Šaulys – vaikas Jautis.Optimistiška Šaulė susikaupusiam savyje Jautukui atrodo keistoka. Mama džiaugiasi gyvenimu, stengiasi išgyventi kiekvieną jo akimirką, lengvai atitrūksta nuo rutinos, atrodo tokia nepriklausoma ir įdomi draugams. Ji savo vaiką priverčia greičiau suktis, viskuo domėtis. Vis tik šiai mamai trūksta reikalingo Jautukui jautrumo. Šis vaikas nori, kad jam būtų skiriama gerokai daugiau laiko. Šaulė gali įskaudinti vaiką neapgalvotais žodžiais, kuriuos Jautukas kaip popierius sugeria. Stebėkite vaiką, jo reakciją į kritiką, išklausykite kitų pastabas apie vaiko auklėjimą. Gal Jautukas jaučiasi atstumtas? Šaulė moka savo vaikui padovanoti stulbinančių dovanų, kartu išsivežti į keliones, bet Jautukas gali greitai pavargti nuo muziejų, ekskursijų.

Mama Ožiaragė – vaikas Jautis.Ožiaragės ir Jautuko santykiuose dominuoja rimtis ir susiklausymas. Labai panašus jų požiūris į gyvenimo vertybes, o jeigu ką nors nusprendžia pasiekti – abu susitelkia tikslui. Abu lėto būdo, nesielgia skubotai, kada reikia, mama suteikia tinkamą moralinę pagalbą savo atžalai. Ožiaragė turėtų neslėpti savo šiltų jausmų vaikui.

Nebijokite – tuo Jautuko tikrai neperlepinsite. Ožiaragė išugdys vaiko valią, bet galbūt per dažnai auklėdama Jautuką pabrėš griežtus principus, taisykles, logiką, pareigos jausmą, malonumų atsisakymą. Vaikui gali susidaryti įspūdis, kad mama vis ko nors reikalauja. Jautuko bloga savijauta, sutrikęs miegas, net depresija atsiranda dėl įtampos, laisvalaikio, žaidimų stokos. Kartais Ožiaragė nori, kad jos vaikas elgtųsi ir mąstytų kaip suaugęs. Ožiaragei Jautuko gimimas – tai sugrįžimas į vaikystę, galbūt visiškai kitokią, negu mamos. Taigi pasidžiaukite kartu siūdama lėlėms sukneles ar statydama kaladėlių pilis.

Mama Vandenis – vaikas Jautis.Vandenei Jautuko gimimas gali pakeisti gyvenimą. Jautukui labai svarbu, kad mama būtų šalia, nes ji jam pati artimiausia. Jautukui reikia ir išskirtinės priežiūros, nesujauktos dienotvarkės, gerai paruošto maisto. Vandenei tai labai panašu į rutiną. Šis vaikas nemėgsta besikeičiančios aplinkos, todėl su juo neapkeliausi draugų, nesutvarkysi reikalų, nevaikščiosi po parduotuves. Kuriam laikui mamai teks atsisakyti visuomeninės veiklos.

Ūgtelėjęs Jautukas iš mamos išgirs stebuklingų pasakojimų.Kai atžala paaugs iki pagalbininko amžiaus, sugrįžusi namo mama ras sutvarkytus namusir paruoštą vakarienę. Vandenė ne kartą savęs klaus, kodėl jos vaikas toks paniuręs, neatviras bendravimui, turi vos kelis draugus ir mielai sėdi namuose. Kita vertus, Jautukas atrodo labai savarankiškas, lyg ir nereikalaujantis didelio dėmesio. Kad ir koks būtų Jautuko amžius – jam norėsis mamos artumo, prisiglaudimo. Didelė skriauda Jautukui, kai jis jaučiasi vienišas, kada nepastebima, ką jis padarė, kuo gyvena.

Mama Žuvys – vaikas Jautis.Tarp Žuvų mamos ir Jautuko vyrauja ramybės ir artumo laukas. Abu sieja stipri intuicija.

Mama stengiasi patenkinti visus vaiko norus, kurią jam jaukią aplinką, dovanoja pramogas, stengiasi, kad vaiko svajonės taptų realybe. Jautukas greitai pajunta, kad mamos jausmai ,,pajunkti” jo norams, kurie vis auga. Ūgtelėjęs Jautukas pajunta, kad mama atlaidi, o ir nepaklausius švelniu prisiglaudimu išsprendžiamas konfliktas. Žuvų mamai Jautukas atrodo sąmoningas, todėl ši mama maloniau paskaitys pasaką bet nekalbės apie kasdienes problemas. Laikui bėgant Žuvų mama pastebės, kad jos vaikelis sugeba griežtai jai pasipriešinti. Šis vaikas apdovanotas gana kritiškais ir praktiškais samprotavimais, kuriems Žuvų mama ne visada randa argumentų. Iškilę tarp šio dvejetuko konfliktai greitai pasibaigia. Abiem norisi ramybės ir abu gerai jaučiasi tik gyvendami santarvėje.

Mama Avinas – vaikas Jautis.Avino mama dinamiška, entuziastinga, todėl ir sulaukusi Jautuko savarankiškai stengiasi susitvarkyti su vaiko priežiūra, neatsisako darbo ar kitų svarbių asmeninių interesų. Avino mamos nesustabdysi, jos energija liejasi, o ir Jautukas ramus vaikas. Kol jis miega, Avino mamai norisi kalnus nuversti. Neatsisakykite siūlomos pagalbos buityje, apribokite savo veiklą, nes galite per vėlai pastebėti rimtas sveikatos problemas. Augantis Jautukas darosi vis labiau prieraišus, o mamos galvoje – lenktynių karštine (ji nori visur pirmauti, stebinti kitus savo idėjomis, neatsilikti nuo gyvenimo). Toks temperamentas – priešingybė santūriai Jautuko prigimčiai. Avinas kovinga savo dvasia stengiasi užkrėsti Jautuką, išjudinti iš letargo miego. Mama gali pavydėti Jautukui gero užsispyrimo, vidinės ramybės. Atkaklus mamos veržimasis į asmenines Jautuko paslaptis, gali nuteikti vaiką priešiškai.

Astrologė Sonata Varankienė

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


4 + septyni =

Kitos temos: