Kaip vaikai Žuvys sugyvena su savo mama

Skaitykite, kaip įvairių horoskopo ženklų mamos sugyvena su vaikais, gimusiais po Žuvų ženklu.

Mama Žuvys – vaikas Žuvys. Žuvų ženklo mama ir Žuvų vaikas labai artimi savo emocine prigimtimi. Bet gimimas po vienu ženklu gali būti panašus ir į stovintį vandenį, ir į trykštantį šaltinį. Mamai svarbiausia įvertinti tai, ką ji norėtų keisti savyje, kokių savybių jai stinga, kokios – ją aukština. Mama gali būti geriausiu savo vaiko mokytoju ir gyvenimo vedliu, nes sukaupta asmeninė patirtis yra tobuliausias vadovėlis. Pastebėta, kad būtent Žuvų ženklo žmonėms patiems sunku ką nors keisti ir keistis, bet kitų įtakai jie pasiduoda lengvai.

Svarbiausia Žuvų mamai įveikti tylą ir su vaiku kalbėti atvirai apie visas gyvenimo puses, nebėgti nuo realybės ir neraminti savęs iliuzijomis, o jeigu ką numatote – būtinai įvykdyti. Artimieji turėtų kuo daugiau padėti Žuvų mamai, kai į pasaulį ateina Žuvų vaikas. Juk jie abu jautrūs, vienas kitam perduoda savo nerimą, o Žuvų mamai poilsio reikia gerokai daugiau, negu gimusiai po kitu ženklu.

Mama Avinas – vaikas Žuvys.
Šie ženklai – tai Zodiako pabaiga ir pradžia, todėl ir tarp Žuvų vaiko ir Avino mamos daug nesusikalbėjimo, jausmų painiavos. Ši mama entuziastinga, reikli, sprendžianti už save ir už kitus, kartais gruboka, tiesmuka ir vaikui dažnai atrodo paviršutiniška. Žuvų vaikas daugelyje situacijų tiesiog ,,dega” mamos ugnyje. Avino mama turi stengtis pamatyti pasaulį ir jį pajausti Žuvų vaiko širdimi. Ši mama vis nori kalbėti, įrodinėti, o šis vaikas – išsikalbėti, atsiverti. Jeigu vaiką mama nuolat spaus, jis tik labiau užsisklęs savyje. Nebijokite kreiptis į psichologą, jeigu atsiras problemos. Tai naudinga abiem pusėms. Trapi ir jautri auganti Žuvų asmenybė prašosi globos, paskatinimo mokantis, patarimo renkantis, bet su kaupu atsilygina savo švelnumu ir prisirišimu.

Mama Jautis – vaikas Žuvys. Jaučio ženklo mamą ir Žuvų vaiką stipriai riša Venera, o tai rami jausmų tėkmė, prisirišimas, gyvenimas be sukrėtimų ir be konfliktų. Stebėkite, ar originaliai fantazuojanti Žuvelė kada nors nepradės gudriai meluoti, kad tik viskas būtų ramu. Ši rūpestinga mama savo gerumu gali labai greitai išlepinti atžalą, kuri iš prigimties nėra iniciatyvi ir sugeba išsisukti nuo nemalonių pareigų. Žuvų vaikui mama dovanos daug šilumos, atlaidumo, bet ir kontroliuos kokiose vandenyse jam plaukioti. Ši mama padės Žuvų svajonėms tapti realybe, suprantama abiem kalba spręsti nemalonias problemas. Šiam vaikui pasisekė, nes jis niekada nebus paliktas vienas gyvenimo kryžkelėse.

Mama Dvyniai – vaikas Žuvys. Dvynių ženklo mama Žuvų atžalai sukuria intensyvaus bendravimo aplinką. Žinoma, Žuvų vaikas mieliau pabūtų ramybėje. Ypač jam nejauku tarp nepažįstamų veidų. Šiai mamai gali atrodyti, kad jos atžala „per lėtai“ vystosi. Taip yra todėl, kad Dvynių mama greitai pagauna ir įsisavina naują informaciją, o jos vaikui viskas turi susigulėti. Mamą žavi vaiko vaizduotė, jo švelnumas ir sugebėjimas prisitaikyti nemaloniose jam situacijose. Dvynių mama, norėdama su vaiku atvirai išsikalbėti, turi nepertraukti jo minties. Ji turi skatinti vaiką būti savarankišku, patikėti konkrečias užduotis. Šis vaikas stengsis pririšti mamą prie savęs ir atriboti ją nuo draugų.

Mama Vėžys – vaikas Žuvys. Vėžio ženklo mama ir Žuvų vaikas – sunkiai išskiriamas dvejetukas. Gali susidaryti įspūdis, kad jie turi sudarę sandėrį, vienas kitą bet kokioje situacijoje palaiko ir neišduoda savų paslapčių. Vėžio mama stengiasi maksimaliai apsaugoti savo vaiką. Jeigu mama neturi kokių nors įdomių interesų, ji gali tiesiog susitapatinti su vaiko gyvenimu. Žuvų vaikas laisvės „įkvėps“ tiktai tada, kai mama bus visiškai garantuota vaiko saugumu. Šis vaikas Vėžio mamos globoje jausis labai saugus. Jį visada trauks namai, visą gyvenimą mamą ir vaiką sies stiprus emocinis ryšys. Ši mama stengsis, kad vaikas pasitikėtų savimi ir dės visas pastangas, kad ji surastų vietą gyvenime ir įsitvirtintų.

Mama Liūtas – vaikas Žuvys. Liūtė stengiasi būti pavyzdžiu Žuvų vaikui. Šią atžalą ir žavi, ir glumina mamos spindesys, jos pasitikėjimas, aktyvumas, visiems matomi sugebėjimai. Liūtė, atrodo, visada žino, ko reikia jos vaikui. Ji, matydama Žuvų vaiko kūrybingumą, kuklumą, nedrąsumą, stengiasi pramušti visas kliūtis. Svarbu, kad ji nepamirštų įsigilinti į tai, ko reikia vaiko asmenybei. Ši mama išmokys vaiką nugalėti kliūtis. Jai bus visiškai neįdomu klausyti vaiko aimanų, kad jam nesiseka, kad per sunku, kad kokius nors darbus galima atidėti. Šis vaikas jaus nuolatinę mamos kontrolę, kartais net įtampą. Sekite vaiko psichologinę būseną. Tai jautrus, neatsparus ligoms ir fiziniam krūviui vaikas. Pabarusios skubėkite kompensuoti bausmę švelniu apsikabinimu ir paskatinimu ištaisyti klaidą.

Mama Mergelė – vaikas Žuvys. Mergelė ir Žuvų ženklo vaikas Zodiako rate yra vienas priešais kitą, bet abiejuose dominuoja pasyvusis „in“ pradas. Tad prieštaravimus vis tik įmanoma suderinti be aštrių konfliktų. Mergelė gyvena realijų pasaulyje, pasikliauja loginiu mąstymu, prioritetą teikia tiksliesiems mokslams, skiria daug dėmesio higienai ir tvarkai buityje, yra pareiginga, taupi, bet nepasižymi rodomais jausmais. Žuvų vaikas – svajotojas, dažnai iš prigimties yra religingas, jam artimi humanitariniai mokslai, dominuoja kūrybinė mintis. Šis vaikas mėgsta komfortą, bet jį reikia priversti susitvarkyti savo daiktus, kontroliuoti, ar jis nevėluoja, išmokyti taupumo. Mergelė niekada nepersistengs girdama savo Žuvelę. Puikiai atliktas darbas – mamai savaime suprantama būtinybė. Ši mama labai rūpinsis Žuvų vaiko sveikata. Stebėkite, ar Žuvų vaikas nepradės piktnaudžiauti bloga savijauta. Norėdama, kad vaikas pasiektų kuo aukštesnių rezultatų, daugiau laiko praleiskite kartu, nebendraukite sausu tonu, venkite kritikos ir būkite jautri mokytoja, draugė.

Mama Svarstyklės – vaikas Žuvys. Svarstykles vargina namų rutina, todėl Žuvų vaikas gali pasidžiaugti tuo, kad ši mama daug laiko nori skirti bendravimui, gražių ir malonių vietų lankymui, pasivaikščiojimui. Ji nori, kad vaikas gautų labai gerus auklėjimo pamatus, kad augtų meniška asmenybė. Šį dvejetuką vienija estetiškumas, noras sukurti romantišką aplinką, gerus tarpusavio santykius ir kartais pabėgti nuo kasdienybės. Jų pokalbiai gali būti ilgi – juk vienas su polėkiu svajoja, o kitas svarsto ir dvejoja. Auganti atžala pastebi, kad mama sunkiai apsisprendžia, kad ji nemoka būti griežta, o tai – pretekstas ir pačiai Žuvelei išsisukinėti. Svarstyklės nepažemins vaiko, bus teisingos, spręsdamos vaiko ir jo bendraamžių konfliktus.

Mama Skorpionas – vaikas Žuvys. Nors Skorpionė ir Žuvų ženklo vaikas priklauso tai pačiai vandens stichijai, jų santykiai kartais būna panašūs į audrą. Ši mama – tai nuolat kunkuliuojantis, net verdantis vanduo, o jos vaikas – rami upės tėkmė. Skorpionė nuolat kuo nors užsiėmusi ir negali žiūrėti į nuobodžiaujančią, svajojančią atžalą. Ji net gali priversti vaiką užsiimti tuo, kas vaikui visiškai ne prie širdies. Konfliktuose gelbsti mamos intuicija ir tai, kad jos kategoriškumas ir jautrumas – persipynusios emocijos. Tai padeda išbristi iš nesantaikos. Mamai svarbu stebėti, kad vaikas neužsidarytų savo pasaulyje. Stiprus mamos charakteris ugdo vaiko valią, sugebėjimą pasiekti tikslą ir apsiginti. Skorpionė greitai pastebi, kai Žuvelė išsisukinėja ar išklysta iš tiesaus kelio. Žuvų vaikas mamos auklėjimą įvertins kaip griežtą, bet teisingą, o mama labai džiaugsis, kad jos vaikas jautrus, rūpestingas ir savo švelnumu greitai suminkština jos širdį.

Mama Šaulys – vaikas Žuvys. Šaulei gali susidaryti įspūdis, kad jos Žuvų vaikas liūdnokas ir nemoka džiaugtis. Šio dvejetuko emocijos ir temperamentas skirtingas, bet savo intuicija jie panašūs. Mama stengsis atskleisti vaikui optimistinę gyvenimo pusę. Ji rūpinsis vaiko pasaulio pažinimu, kartu svajos, kartu keliaus, ir tai labai juos suartins. Ji nepaliks nepaguodusi nuliūdusios savo Žuvelės ir stengsis išsiaiškinti nerimo priežastis. Abi pusės mėgsta išsikalbėti, bet ir bijo, kad gali būti nesuprastos. Mamai nebūdinga skirti tiek daug glamonių, kiek reikia Žuvelėms. Šaulė mama sugebės išgryninti Žuvų vaiko auklėjimo, pomėgių, mokslo kryptis, bet tai, ką mama aptaria su savo vaiku – turi laikyti paslaptyje. Žuvų vaiką labai žeidžia bet kokios problemos, susitarimo ar tikslo viešinimas. O tai gali sugriauti pačius geriausius mamos ketinimus. Šis vaikas nepajus griežto auklėjimo, nes mama jaus pagarbą mažai asmenybei.

Mama Ožiaragis – vaikas Žuvys. Ožiaragei sunku suprasti Žuvų vaiko charakterį. Mama labai savarankiška, neįtakojama kitų, sugeba apskaičiuoti savo galimybes, veiksmus, pasekmes ir rezultatus. Ji valinga, ištverminga ir gali gyventi atsisakydama daugybės malonumų. Ši mama mokys vaiką įveikti gyvenimo sunkumus, planuoti darbus, būti praktišku ir realistu. Ji gali labai įtakoti Žuvų vaiko gyvenimą ir stengtis sudėti viską į savo vietas. Mama gali nesugebėti įsijausti į trapią vaiko prigimtį, nors vaiko kūrybiškumas, jautrumas ją labai žavės. Ožiaragė bus griežta, jeigu vaikas dažnai keis būrelius ir nuomonę. Mama norės matyti vaiko užmojų rezultatus, o ne plaukimą pasroviui. Ji sieks, kad vaikas būtų savarankiškas, atsakingas. Šiam vaikui truks rodomos mamos šilumos, jausmų, prisilietimų. Ožiaragei tenka didelė atsakomybė, kad jos ir vaiko santykiai nebūtų šalti. Kad ir kas atsitiktų – stenkitės suprasti savo vaiką, įsijauskite į jo prigimtį ir neskubėkite kaltinti to, kuris bejėgis apsiginti.

Mama Vandenis – vaikas Žuvys. Žuvų vaikas apie Vandenio mamą galėtų pasakyti, kad ji įdomi, nenuspėjama, net mistiška, ir su ja lengva bendrauti. Ši mama stengiasi savo vaike pamatyti kokį nors išskirtinumą, vertina vaiko asmeninius sugebėjimus ir net sureikšmina vaiko individualybę. Šią mama žavi vaiko fantazijos, idėjos, juk jie abu tiki, kad pasaulis kupinas stebuklų. Mama Žuvelei duoda labai daug laisvės, bet šiam vaikui reikia švelnios kasdienės kontrolės. Vandenio mamai buitis yra antrame plane po visuomeninės veiklos, o šis vaikas turi ir laiku pavalgyti, ir laiku nueiti miegoti. Juk jis priskiriamas jautriems ir dažnai sergantiems vaikams. Ši mama vaikui stengiasi būti drauge, gal net lygiaverte partnere, ir visa tai garantuoja pasitikėjimą, nuoširdžius santykius. Bet įvertinkite tai, kad retkarčiais Žuvims reikia ,,korekcijos”, griežtoko tono, todėl mamos autoritetas labai svarbus.

Astrologė Sonata Varankienė

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


4 + aštuoni =

Kitos temos: