Kaip vaikai Ožiaragiai sugyvena su savo mama

Skaitykite, kaip įvairių horoskopo ženklų mamos sugyvena su vaikais Ožiaragiukais.

Ožiaragių gyvenime apie trisdešimtuosius metus labai dažnai įvyksta svarbios permainos. Jos gali įtakoti asmeninę aplinką, pažiūras, pakeisti asmenybę, o kalbant apie motinystę – kitaip pažvelgti į jos džiaugsmus, rūpesčius ir patirtį.

Mama Ožiaragė – vaikas Ožiaragis. Ožiaragei ir Ožiaragiukui gali trūkti emocinio artumo. Šios mamos rūpestis vaiku paremtas gana griežta tvarka.

Kadangi vaikas iš prigimties nėra maištininkas, išoriškai šio dvejetuko santykiuose konfliktas nepastebimas. Mama turėtų rodyti vaikui kuo daugiau švelnumo. Ožiaragiukui, kaip ir kiekvienam norisi žaidimų, bet mama linkusi linksmybes vertinti pagal tai, kiek jos gali duoti naudos vaikui siekiant kokio nors tikslo, ar jos nėra tik laiko švaistymas. Ožiaragė labai rūpinasi vaiko ateitimi, profesija ir būsima padėtimi. Ji tvirta, ir kad ir kas atsitiktų, padės vaikui išbristi iš sunkumų. Lieka tik auginant mažąją atžalėlę dažniau pagalvoti apie tai, kokie bus jos prisiminimai apie vaikystę.

Mama Vandenis – vaikas Ožiaragis. Vandenė – tai idėjų lobynas Ožiaragiukui. Ką jis perims iš mamos, priklauso nuo to, ar tai jam atrodys patikima ir tikslinga. Ši mama kaip magnetas traukia savo vaiką, nes ji daugiabriaunė asmenybė, bet vaikas augdamas išsiugdo konkretų ir savitą pasaulio suvokimą. Vandenė niekada neprimes savo valios, nesustabarės, bet ir mylėdama savo atžalą bei namus niekada neapsiribos tik jais. Ožiaragiukas yra žemiškos ir prieraišios prigimties, o ši mama paprastai labai užimta. Ji, žavėdamasi mažo vaiko didele išmintimi, gali per anksti jam suteikti savarankiško žmogaus statusą, o vaikas gali jaustis nesaugus. Vandenei lengva susilieti su naujovėmis, nauja aplinka, suartėti su naujais draugais, bet jos vaikas pirmiausia turi jausti visapusišką pasitikėjimą.

Mama Žuvys – vaikas Ožiaragis. Mama Žuvys negalės būti rami, jeigu jaus, kad jos Ožiaragiukui kažkas ne taip. Ji labai stengsis padėti savo vaikui, o Ožiaragiukas mamai jaus dideles simpatijas ir pasitikėjimą. Šis dvejetukas panašus tuo, kad abu nėra linkę atvirauti ir visus gyvenimo smūgius išgyvena savyje. Šiai mamai labai svarbus vidinis pasaulis, dvasinė ramybė, todėl ir bendraudama su vaiku stengsis, kad nebūtų jokių barjerų. Jai turėtų pasisekti nugliaudyti visus Ožiaragiuko šarvus.

Mama parodys didelę kantrybę išgyvendama dėl Ožiaragiuko veiksmų. Šis dvejetukas skirtingai suvokia pasaulį: mamos prioritetas – intuicija, vaiko – loginis mąstymas. Ožiaragiuką skaudžiai nuvils mamos duotas ir neištesėtas žodis. Mama, auginanti Ožiaragiuką, džiaugsis, kad vaikas neįkyrus, savarankiškas ir jai duoda pakankamai laiko pailsėti.

Mama Avinas – vaikas Ožiaragis. Avino ženklo mama ir Ožiaragis labai skiriasi savo gyvenimo tempu ir temperamentu.

Ši mama – tai bengalinė ugnelė, aktyvi, veikli, energinga, o kartais – visiškai nesivaldanti, mosikuojanti rankomis, kurios gali ir suduoti. Jos vaikas – santūrus ir nesiskundžiantis. Mamai vis atrodys, kad vaikas visur atsilieka, kad jam reikia labai daug laiko bet kam atlikti. Bet Avino mama gali pasimokyti iš vaiko taktiškumo, susikaupimo ties vienu tikslu, sąmoningos ištvermės. Ši mama gali būti ir vaikiškai žaisminga, ypač, kai ji būna sužavėta naujais įspūdžiais. Ožiaragiukas gali pagrįstai skųstis, kad juo mama per mažai rūpinasi. Mama nemėgsta nuobodžios namų ruošos, o ir jos dienotvarkė labai išblaškyta.

Mama turi parodyti daug kantrybės, nemenkinti vaiko, jeigu jis nėra pirmaujantis. Vaikas uolus, ir ateis diena, kai mama galės pelnytai didžiuotis savo atžala.

Mama Jautis – vaikas Ožiaragis. Jaučio ženklo mamai ir Ožiaragiukui norisi jaustis saugiai, garantuotai. Abiem svarbu tai, kaip jie jaučiasi namuose. Namai jiems – ir darbo, ir žaidimų, ir poilsio vieta. Ši mama vis nori Ožiaragiuką kuo nors palepinti, bet, jos nuostabai, tai – minimalių poreikių vaikas. Jaučio mamai nereikėtų labai jaudintis dėl to, kad vaikas mažai ir ne viską valgo. Ožiaragio ir Jaučio skoniai yra labai skirtingi. Jaučio mama džiaugsis, kad tai ramus vaikas, neturintis kaprizų, tiesa, karts nuo karto šiam vaikui gali sutrikti miegas. Jaučio mama jausminga, ir vaikui bus labai malonus mamos prisiglaudimas, jaučiamas artumas su ja. Šio dvejetuko santykiuose jaučiamas sutarimas ir supratimas. Abu ryžtingi ir atkakliai gali siekti bendro tikslo. Kai požiūriai išsiskiria, abu ambicingai gina savo pozicijas.

Mama Dvynys – vaikas Ožiaragis. Dvynių ženklo mama – tai puikus pavyzdys vaikui, kaip galima išmokti lengvai bendrauti ir gerai jaustis draugų rate. Dvynių mama visada stengsis išlaikyti pusiausvyrą tarp vaiko intensyvaus užimtumo ir laisvalaikio. Pirkinių, pramogų, kelionių iniciatorė irgi bus ji, nors išvilioti Ožiaragiuką iš namų nėra lengva. Atėjęs į mokyklą šis vaikas degs noru mokytis, bendrauti su vaikais, nes Dvynių mama moka vaiką sudominti ir ypač sužavi noru kaupti žinias.

Vis tik šį vaiką gali varginti intensyvus mamos bendravimas su draugais, jis viską priima lėčiau, atsargiau, o mama ,,naujiems vėjams” labai atvira. Ši mama sugebės išsklaidyti vaiko liūdesį, niūrias nuotaikas, bet pačių vaiko problemų užuomazgos gali ir nepastebėti.

Mama Vėžys – vaikas Ožiaragis. Vėžio mamos globojamas Ožiaragiukas jausis apsuptas meilės. Ši mama stengsis suprasti vaiko nuotaikas, skleis ramybę. Tik Ožiaragiukas vargu ar sugebės parodyti, koks yra už tai dėkingas mamai. Jis bus pavyzdys mamai, kaip reikia tvardytis, pabaigti pradėtus darbus. Vėžio mama išmokys vaiką neslėpti savo vidinių išgyvenimų, išsikalbėti ir atviriau bendrauti su kitais. Vaikas pamatys ir stiprų mamos užuojautos jausmą kitiems.

Vėžio mama labai prisiriša prie šeimos narių, todėl jai sunku bus suprasti spurdantį ir norintį būtinai būti savarankišku Ožiaragiuką. Mama žavėsis aiškia vaiko mintimi, konkrečiais tikslais. Kadangi šie ženklai yra vienas prieš kitą, Vėžio mama stebėsis, kad vaikas – visiška jos priešingybė. Ši mama apdovanota išskirtine intuicija, sugebėjimu jausti kitą žmogų, net jo pasąmoninius procesus, ir tai padės išlaikyti artimus santykiuose su vaiku.

Mama Liūtas – vaikas Ožiaragis. Liūtė vaikui Ožiaragiui atrodo nepaprastai žavi. Vaikas džiaugiasi, kad ji stengiasi sukurti linksmus ir nuoširdžius santykius. Šiai mamai nebūdinga pamiršti save. Liūtei reikia dėmesio iš aplinkinių, ja nori už viską sulaukti dėkingumo iš savo atžalos. Šis vaikas valdomas santūrios ir šaltos Saturno planetos, džiaugsmo ir liūdesio emocijas jis kontroliuoja, kad niekas nesiveržtų per kraštus. Mama turi stengtis kuo geriau pažinti vaiko prigimtį ir nesistebėti, kad jis daug kuo skiriasi nuo jos. Liūtės yra kelių tipų. Egoistiško tipo Liūtėms Ožiaragiuko auginimas bus kaip alinanti sunki našta. Tada ir vaikas, matydamas nuolat nepatenkintą mamą, jaus įtampą. Mama galės kaltinti tik save, kad turi sunkiai auklėjamą vaiką, su kuriuo neranda bendros kalbos. Kilnaus tipo Liūtė, augindama Ožiaragiuką, jaus džiaugsmingą tarnystę, kurioje atsiskleis jos širdies šiluma. Tokia mamos meilė kels vaiką į aukštumas, ir galima tikėtis, kad jis užaugs labai turtinga asmenybė.

Mama Mergelė – vaikas Ožiaragis. Mergelė mama ir Ožiaragiukas daug kuo panašūs. Mamai malonu, kad jos atžala pareiginga, kad nuo mažens ja galima pasitikėti, kad tai kantrus ir viską apsvarstantis vaikas. Vaikui malonu jausti, kad mama juo didžiuojasi, kad bendrauja kaip su suaugusiuoju. Nei mamai, nei jos vaikui nebūdingas noras triumfuoti parodant savo galimybes prieš kitus. Jiems abiem trūksta pasitikėjimo savimi, bet mama turėtų vaiką dažnai skatinti, palaikyti iniciatyvas. Šio dvejetuko santykiai paremti bendradarbiavimo principu, o jausmingumas seka po to. Atėjęs į pasaulį Ožiaragiukas gal ir nepasups sūpuoklėse savo mamos, bet ne kartą įsuks mamą į žaismo, atsipalaidavimo sūkurį.

Mama Svarstyklės – vaikas Ožiaragis. Svarstyklių ženklo mama stengsis įsigilinti į Ožiaragiuko psichologiją. Stebėdama augantį vaiką, mama ne kartą susimąstys, kokios svarbios yra vaikystėje sukurtos ir įdiegtos vertybės. Svarstyklių mama stengsis išugdyti platų vaiko pažiūrų spektrą, bet paklausęs vaikas norės tikslaus atsakymo, o ne laviravimo. Mama linkusi prie gyvenimo harmonijos, grožio vertybių puoselėjimo, todėl meninis vaiko ugdymas jai bus labai svarbus. Jeigu Ožiaragiukas ko ypač įsigeis, palenks mamą savo pusėn. Ši mama ugdys vaiko bendravimo, gero elgesio įgūdžius, nes jai svarbi kitų nuomonė apie jos atžalą. Ši mama sukurs malonią aplinką vaikui, rodys motinišką meilę, bet Ožiaragiukas vengs parodyti, kad jam jos nuolat reikia.

Mama Skorpionė – vaikas Ožiaragis. Skorpionė iš prigimties nori daryti įtaką kitiems, bet Ožiaragiukas nuo mažens turi savo ryškų „aš“. Ši mama turėtų savo vaike ieškoti draugo, pašnekovo, bendraminčio ir tais principais tiesti tarpusavio ryšių tiltus. Jeigu ši mama remsis griežtais auklėjimo metodais, Ožiaragiukas tikrai parodys savo kietumą, šaltumą, o su laiku labai išryškės. Jeigu ši mama nori, kad vaikas elgtųsi pagal jos norus, ji būtinai turi paaiškinti Ožiaragiui, kodėl. Ožiaragiukas – sąmoningas vaikas ir labai skaudžiai išgyvena, jeigu mama jį nuvertina, pasako neapgalvotus žodžius. Skorpionė pasąmonėje dažnai kankinama nerimo jausmo, išgyvena emocines krizes, o Ožiaragiukas apskritai slepia savo jausmus ir nuoskaudas.

Labai gerai būtų, jeigu šalia esantis žmogus galėtų dažniau juos pralinksminti, kartu išeitų papramogauti, nes šiam dvejetukui reikia emocinės iškrovos ir džiaugsmingos energijos.

Mama Šaulys – vaikas Ožiaragis. Šaulė – lengvai bendraujanti ir geraširdė, bet jai nebus lengva bendrauti su uždaroku, bet jautriu Ožiaragiuku. Bus ir tokių akimirkų, kai Ožiaragis negalės suprasti, kodėl mamai taip linksma, o Šaulė – kad atžala taip prislėgta pesimizmo. Ši mama impulsyvi, kartais net avantiūristė, o vaikas nuo mažens analitikas ir nė vienas mamos žodis, poelgis nepraslysta be įvertinimo. Mama stengsis vis pamokyti savo atžalą. Jiems abiem bus svarbūs religijos ir dvasingumo klausimai. Konfliktinėse situacijose Šaulė lengvai praranda savitvardą, tuo tarpu Ožiaragiuką nesusikalbėjimas darys uždaru, nuo visų atsiribojančiu vaiku. Šaulė visada planuoja savo būsimą veiklą ir tai, ko ji turi siekti. Mamos pavyzdys padės vaikui būti veržlesniu, lankstesniu ir gyvenime būti ne taip tvirtai įsikibusiu į vieną tikslą.

Astrologė Sonata Varankienė

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


keturi − 1 =

Kitos temos: