Ką lemia vaiko gimimo valanda

gimimo valanda

Jūratės Čiakienės nuotr. www.fotojurate.lt

Per ilgus amžius žmonija sukaupė labai daug likimą lemiančių ženklų, kuriuos pastebėdavo vaiko gimimo metu. Ar žinote, kad žmogaus charakterį, gabumus, poreikius ir tikslus gali lemti gimimo valanda, suvedanti žmogų su Saule į ypatingą ryšį, kuris išlieka stiprus visą gyvenimą.

Pateiksime paros, suskirstytos dviejų valandų intervalais, astrologinį komentarą. Jis beveik tiksliai tiks gimusiems dienomis arti lygiadienių – t.y. kovo 20 d. ir rugsėjo 22 d. Mūsų platumoje yra didelis skirtumas tarp ilgiausios dienos vasarą ir trumpiausios žiemą. Taigi norintiems surasti savo ryšį su Saule teks atsiversti kalendorių su informacija, kada tą dieną Saulė teka, kada leidžiasi, ir atlikti keletą aritmetinių veiksmų.

Jeigu gimėte šviesiu paros metu, tada dienos trukmę dalinsite iš 6, ir sužinosite, kiek laiko skiriama intervalams nuo Saulės tekėjimo iki laidos.

Jeigu gimėte tamsiu paros metu, tada nakties trukmę dalinsite iš 6, ir bus aišku, kiek laiko skiriama kiekvienam intervalui nuo Saulės laidos iki tekėjimo.

Jei vaikas gimė likus 2 valandoms iki saulės patekėjimo

Tai ryškių, energingų žmonių laikas, kuriems gera būti lyderiais. Jiems visada svarbi kokia nors veikla, kuri gali būti labai individuali, pažymėta išskirtiniu saviraiškos antspaudu. Tokiems žmonėms gali būti neįdomu, ką daro kiti. Jeigu net ir taktiškai pastebėsite, kad jų darbai ar kūryba yra į ką nors panašūs, – skaudžiai įžeisite. Šis laikas duoda žmogui savybę sureikšminti save, išsiskirti iš kitų, savo interesams skirti ypač daug dėmesio, ilgai aktyviai gyventi, nepavargti ir greitai atkurti prarastas jėgas, būti optimistu. Gal tie žmonės dažniau pasakys žodį „aš“, bet pasitikėjimas savimi, atkakli ir aiški pozicija dažnai gyvenime padeda įveikti kliūtis ir pasiekti tikslą. Tokiu laiku gimęs vaikas gali nustebinti ne vienu gebėjimu, ūgtelėjęs – noru lankyti vos ne visus būrelius, bet tokios patirties, savęs ieškojimo jam labai reikia.

Kai trūksta įvertinimo ir užimtumo, tokie vaikai gali pradėti blogai elgtis, tapti išsišokėliais. Vienturtėlį reikėtų saugoti nuo egoizmo viruso, o didelis žmogus gali asocijuotis ir su didelėmis ambicijomis.

Jums reikia augti įvairiomis prasmėmis, bet dažnai reikėtų pasitikrinti, ar dar matote šalia savęs kitus…

laikas

Pixabay.com

Tokiu laiku gimė kompozitorius Vagneris, Petras Pirmasis, rašytojas K. Doilas, renesanso kūrybos pradininkas poetas Petrarka.

Gimimas tekant Saulei (raskite kalendoriuje, kada gimimo dieną tekėjo saulė).

Tai ryškios asmenybės rodiklis, bet ar jis teigiamas, ar neigiamas, – kitas klausimas. Astrologo P. Globos manymu, tokiu laiku yra gimęs Mao Dzedungas, Kinijos diktatorius. Žinoma, ne jis vienas.

Gimimas per pirmąsias dvi valandas po saulės tekėjimo

Tai gali būti atsakymas į kausimą, kodėl tokie žmonės skundžiasi energijos stoka ir kodėl jų reakcija gali būti sulėtėjusi. Jų gyvenime vidinis pasaulis, religija, išgyvenimai, nuojautos tampa svarbesnės už realybę. Nenuostabu, kad jie net aiškiausiose situacijose yra nepatiklūs, jiems reikia daugiau laiko, kad išsklaidytų nepagrįstą baimę. Jų gyvenimas paslaptingas. Jiems būdingas nepasitikėjimas savimi, noras likti šešėlyje, bet tokie žmonės sukaupia kitiems nematomą vidinę jėgą.

Tokiems vaikams labai svarbus miegas, bet svarbiausia pats pasiruošimas miegui. Būkite dėmesingi šių žmonių sapnams. Jiems reikia ramybės, harmoningų santykių, dažno paskatinimo ir saugumo jausmo. Tokie žmonės gali stebinti savo fantazija, jautrumu, kūrybingumu. Jie visą gyvenimą gali skaityti pasakas ir sukurti tai, kas esamu laiku atrodo paradoksalu. Tai žmonės, kurie iš prigimties yra vienišiai, bet ieškantys artumo. Iš vaiko nereikėtų reikalauti būti „žvaigžde“. Svarbu, kad būtų emocinis tėvų ir vaiko ryšys ir užtektų tėvams kantrybės skatinti vaiką tobulėti, siekti rezultatų, diegti pareigingumą ir atsakomybę.

Tokiu laiku gimė filosofas T. Kampanela, lenkų gydytojas ir mokslinės fantastikos romanų autorius S. Lemas,  indų mistikas ir filosofas Ramakrišna.

Gimimas per 2–4 valandas po saulės tekėjimo

Gimimas šiuo laiku suteikia plačias kūrybines galimybes tiek meno srityse, tiek ir moksliniams tiriamiesiems darbams. Šiuo metu gimę žmonės yra kolektyviški, nori jaustis savi tarp bendraamžių apskritai draugystės poreikį jie išgyvena labai stipriai. Gimę tokiu laiku žmonės turi poreikį rūpintis kitais, įsijausti į kitų problemas, užsiimti labdara – tarp jų yra žinomų pasaulyje filantropų. O jeigu gyvenime susiklosto tokia padėtis, kai reikia jūsų pagalbos, o jūs priešinatės, – žvelkite į situaciją giliau. Gimusieji tokiu metu gyvenime turės daug draugų, o jų pagalba ir įtaka bus jaučiama svarbiose gyvenimo situacijose. Iš toliau pateiktų asmenybių, gimusių tokiu metu, sąrašo gal net galima įžvelgti, kad jų gyvenime vyksta stebuklai…

Šiuo laiku gimė rašytojai E. Hemingvejus, G. Mopasanas, tapytojas, grafikas, skulptorius Gogenas, filosofas F. Nyčė, aktoriai Belmondo, Gabenas, dainininkai Karuzo, M. Matjė, kardinolas de Rišeljė, Aleksandras Pirmasis.

Ties šio ir kito laikotarpio riba gimė nepaprasto likimo įžymios asmenybės. Tai aktorė M. Monro ir Prancūzijos imperatorius Napoleonas Bonapartas.

laikas

Pixabay.com

Gimimas likus dviem valandoms iki vidurdienio

Toks gimimo laikas skatina būti lyderiais ir daug pasiekti savo profesinėje srityje. Net vaikai gali labai aiškiai suvokti, ko jie siekia ateityje, kokią sau „numato“ vietą visuomenėje. Galbūt jie kryptingai mokysis, atvirai deklaruos, kad nori vadovauti, siekti karjeros. Tarp gimusių tokiu laiku asmenybių daug tokių, kurie istoriniais momentais, kritinėse situacijose tapo vedliais.

Tarp šių žmonių labai daug pasiekusių aukščiausio savo srities meistriškumo. Dar būdami vaikai, jie dominuoja, prisiima svarbias pareigas, įsitraukia į organizacinį darbą, turi autoritetą tarp bendraamžių. Kuklesnį tokiu metu gimusį vaiką verta paskatinti, kad jis tikrai neblogesnis už kitus. Psichologai teigia, kad pasakymas „tu gali“ – labai veiksmingas. Aišku, kad ne visi gimė tokiu laiku bus paženklinti išskirtinumo ženklu, bet galimybių turės daugiau už kitus. Įžymių žmonių horoskopuose šis gimimo laikas yra svarbus, bet prie jų prisideda ir kitų planetų įtaka.

Tokiu laiku gimė Nostradamas, danų astronomas T. Brahe, fizikas Einšteinas, rašytojai T. Manas, Šileris, O. de Balzakas, kompozitorius J. S. Bachas, Dž. Bušas vyresnysis, Ivanas Rūstusis, Liudvikas XIV.

Gimimas per vidurdienį

Tai išskirtinių asmenybių, talentų, lyderiavimo rodiklis. Per vidurdienį yra gimę vokiečių rašytojas, mąstytojas, gamtininkas J.Getė, paskutinis Rusijos imperatorius iš Romanovų dinastijos Nikolajus II, M. Gorbačiovas, Leninas.

Gimimas per 2 val. po vidurdienio

Pažvelkime į šiuo metu gimusias asmenybes, tokias kaip F. Magelanas, kuris vadovavo pirmajai kelionei aplink pasaulį, Vokietijos ir Prūsijos politinis veikėjas kunigaikštis O. Bismarkas (jo vardu pavadintas Bismarko salynas), keliautojas ir etnografas Miklucho Maklajus. Galima daryti išvadą, kad toks gimimo laikas skatina žmogų keliauti, ieškoti, pažinti. Nereikėtų stebėtis, kad toks vaikas gali svajoti apie tolimus kraštus, kitas kultūras, mokslą ir gyvenimą užsienyje, kad be didelių sentimentų geba atsiplėšti nuo savo šaknų. Apskritai tai yra vienas iš rodiklių, kad žmogus gali daugiau pasiekti gyvendamas svetur, o savame krašte, ankštuose rėmuose ar labai konservatyvioje šeimoje jis gali būti nesuprastas, jaustis labai suvaržytas ir dažnai kartoti, kad „jeigu aš gyvenčiau kitur…“.

Tokių žmonių negąsdina kraustymasis, greičiau gyvenimas be permainų, be naujų žinių, netobulėjant ir apsibrėžiant tik buitimi gali tapti savotiška kančia. Gimimas šiuo laiku suteikia įvairiapusę pasaulėžiūrą, plačių ieškojimų religijoje, filosofišką mąstymą įneša į bet kokią sritį, kurioje gimęs tuo metu žmogus dirba.

laikas

Pixabay.com

Būtų idealu, jeigu nuo mažens vaikui būtų atsakyta į visus klausimus, kad jis gyventų pažinimo džiaugsme ir „nepasimestų“ tarp tokios gausos pasaulio įvairenybių.

Šiuo metu gimė politikai B. Musolinis, Chruščiovas, F. Kastro, H. Kolis, G. Rasputinas, Šekspyras, vienas žymiausių pasaulio dailininkų Rembrantas, dailininkas ir architektas Rafaelis.

Gimimas tarp 2–4 valandos po vidurdienio

Dažnai tokie žmonės savo noru ar gyvenimo tėkmės nešami ieško aštrių pojūčių, nebijo išbandymų, gyvena valdomi stiprių aistrų. Tarp jų tie, kurie nori pažvelgti „už ribos“, už dogmų, už neginčytinų tiesų. Jie labai ištvermingi ekstremaliose situacijose, o kai viskas klostosi sklandžiai, o gyvenimas nusistovi, – gali patys pradėti ieškoti rizikos. Jiems norisi viską išbandyti, bet būtent tokiems žmonėms kartais būna lemta prieiti liepto galą, kad galėtų pasiekti kitų – dvasinių –vertybių. Apie tokių žmonių gyvenimą galima pasakyti, kad ant jų pečių uždedama sunkiausia našta. Kodėl pasirinkti jie? O atsakymas – jų pačių naudai, kuri, vertinant žmogaus akimis, atrodo neteisinga ir sunku patikėti tuo, kad „ką Dievas myli, tam ir krauna…“

Toks gimimo laikas dažnai suteikia gebėjimą jausti tai, kas eiliniam žmogui nebūdinga, poreikį gilintis į būties klausimus, domėtis mistika. Auginti tokį vaiką nėra lengva, nes jam gali būti neįdomūs vaikiški žaidimai, per daug saugi aplinka, nepakenčiami tapti dažni perspėjimai „būk atsargus“. Kur ieškoti į kiemą išleisto  vaiko – žinoma ten, kur ne kartą buvo drausta eiti… Nelengva bus atsakyti į labai svarbius vaikui klausimus: iš kur atsiradau, kas yra mirtis ir t.t.

Tokiu laiku gimė kompozitorius L. van Bethovenas, pianistas ir kompozitorius S. Rachmaninovas, astronomas ir matematikas J. Kepleris, fizikas ir astronomas G. Galilėjus, kuriam teko dalį savo gyvenimo gyventi inkvizicijos priežiūroje, markizas de Sadas, Marija Stiuart, bitlas Dž. Lenonas.

Gimimas likus 2 valandoms iki saulėlydžio

Gimusieji tokiu metu turi labai didelį poreikį žmonių artumui, nes būdami vieni, atstumti, nesuprasti labai kenčia. Tai dažnai paskatina tuoktis ankstyvame amžiuje ir, jeigu jūsų atžala yra gimusi tokiu laiku, „maitinkite“ jį bendravimu, artumu, jeigu norite apsaugoti nuo ankstyvos santuokos. Toks žmogus gali būti labai skirtingai vertinamas – vieni jį mylės, kiti kritikuos, bet jam nestigs visuomenės dėmesio. Šie žmonės išeikvoja daug energijos ieškodami idealaus draugo ar partnerio ir dažnai sutuoktinis padaro didžiulę įtaką jų gyvenimui. Šalia esantis žmogus turėtų atspindėti juos pačius.

Toks laikas palankus gimti aktoriui, nes tai padeda lengvai perimti kito žmogaus įvaizdį, vaidmenį. Šis gimimo laikas lemia tai, kad darbas, veikla yra susijusi su kitais žmonėmis, sutartimis, sąjungų sudarymu, bendradarbiavimu. Net ir maži vaikai, gimę tokiu metu, nori jaustis svarbūs ir lygiaverčiai.

Iš jų lūpų galima išgirsti dažnus vertinimus „tai teisinga, o tai smerktina“. Didelis likimo smūgis yra tėvų skyrybos. Jie iš tų, kurie analizuoja tarpusavio santykius, nori santarvės, teisybės, lygybės, daug svarsto – ieško aukso vidurio.

Tokiu laiku gimė psichoanalizės kūrėjas Z. Froidas, rašytojas Dž. R. Kiplingas, politikai R. Kenedis, A. Hitleris, aktorius S. Stalonė.

Gimimas leidžiantis saulei (raskite kalendoriuje, kada gimimo dieną leidosi saulė).

Tokiu laiku gimė rusų rašytojas F. Dostojevskis.

Jūratės Čiakienės nuotr.

Jūratės Čiakienės nuotr.

Gimimas per 2 valandas po saulėlydžio

Tai duoda žmonėms praktišką požiūrį į gyvenimą, darbštumą, prisitaikymą, gebėjimą be asmeninės nuoskaudos tarnauti kitiems. Tai pareigingumo rodiklis, atsakingo darbo, kuriame toks žmogus niekuo neišsiskiria iki to laiko, kol netampa lyderiu. Šis laikas apdovanoja žmogų kuklumu, o šiuolaikinėje visuomenėje, kai dominuoja siekis per trumpą laiką padaryti karjerą, tokiu žmogumi ilgą laiką gali naudotis apsukresni, bet tikriausiai ne protingesni. Tokie žmonės užsitarnauja savo vietą visuomenėje, darbe ir tada tikrai gali didžiuotis, kad jaučiasi labai tvirti su savo žiniomis ir įgyta praktika. Šis laikas gali žmogų apriboti nuo daugelio pagundų ir malonumų, jo dėmesį sutelkti į vieną sritį, o gyvenimą „sudėlioti“ į griežtai veikiančios sistemos skirsnius.

Nenustebkite, jeigu jūsų užklaus, kur laikote savo humoro jausmą, romantiką, ar žinote, kas yra atsipalaidavimas. Jums bus keista, kad galima ilsėtis, nieko net mintimis nedirbant ir nematyti smulkmenų. Šie žmonės gali iš prigimties turėti sveikatos problemų, dažniau, negu kiti, jausti, kad trūksta jėgų. Jeigu jūsų atžala yra gimusi tokiu metu, gal jums neteks jos griežtai auklėti, skiepyti pareigingumo. Šias savybes gali vaikas jau atsinešti gimdamas. Jį domins, ką dirba jo tėvai, ir mieliau užsiims konstravimu, kūrybiniu darbu negu žaislais. Augindami tokį vaiką, atsakomybės, punktualumo gali išmokti ir pro pirštus į tai žiūrintys tėvai.

Šiuo laiku gimė raketų technikos pagrindų kūrėjas ir kosminių kelionių teoretikas K. Ciolkovskis.

Gimimas per 2–4 valandas po saulėlydžio

Tokie žmonės nori būti patys sau karaliai toks gimimo laikas duoda didelį poreikį būti laisviems, nepaklusti. Blogiausia tai, kad jie gali matyti tik savo interesus, o gyvenimą paversti malonumų, nuotykių ir pramogų buveine. Labai svarbi ši padėtis žmonėms, kurie tiesiog dega kūryba. Gimę tokiu laiku vaikai labiau negu kiti nori tik pakilių emocijų, švenčių, svečių ir svečiuotis, lankytis gražiose vietose, mėgsta teatrą. Teks leisti jiems ir šokti, ir dainuoti, ir vaidinti, apskritai teks toleruoti jų sumanymus. Susitaikykite ir su tuo, kad nepigiai kainuos ir jų apranga. Vyrai, gimę tokiu laiku, stipriai traukia moterų dėmesį, plati vyrų turimos energijos upė teka jų link. Moterims pasisekė ne mažiau, nes jos bus ryškiai pastebimos priešingos lyties. Tokia padėtis moterims gali dovanoti gausų būrį vaikų. Labai svarbu gimusiems šiuo laiku pasirinkti tokią darbo sritį, kurioje būtų aiškiai kitiems matomi, „parodomieji“ darbo rezultatai, dominuotų kūrybinis pradas, laisvė rinktis darbo sritį, priemones, temas. Gimusiųjų šiuo laiku gyvenime labai svarbi meilė, vaikai ir pripažinimas.

Tokiu laiku gimė rašytojas, rašęs ir apie savo intymųjį gyvenimą, avantiūristas, daug kartų kalintas Dž. Kazanova, dailininkai E. Mane, A. Matisas, poetas A. Puškinas, kompozitoriai Šumanas, J. Štrausas, V. A. Mocartas, D. Verdi.

Gimimas likus 2 valandoms iki vidurnakčio

Jūratės Čiakienės nuotr

Jūratės Čiakienės nuotr.

Tai dažnai susikaupę, kiek prislopinto temperamento, bet gilių jausmų žmonės. Jie gali būti abejingi karjerai ir nenorėti demonstruotis viešumoje. Tai šeimos žmonės, gerai besijaučiantys artimųjų rate, žengdami žingsnį į priekį, jie vis atsigręžia atgal. Tokie žmonės turi puikią savybę pasimokyti iš praeities, bet jiems nelengva ilgai nešioti praeities prisiminimus. Jiems nesunki vienatvė, gali dirbti vieni. Šie žmonės jaučia tvirtas sąsajas su tradicijomis, tauta, šeima, namais. Kad ir kokia sritimi toks žmogus susidomės, kad ir ką dirbs, – jam labai svarbu bus išsiaiškinti, kas padaryta iki jo, kur kelio pradžia, kokia informacija ir patirtis jau sukaupta. Tai gebančių analizuoti, mėgstančių įsigilinti rodiklis. Nebus lengva jiems skirtis su tuo, prie ko yra pripratę.

Gimusiems tokiu metu vaikams bus įdomi jų šeimos, giminės praeitis, jie gali labai žavėtis kaimu, sodybomis, istorija, gerai sutarti su seneliais. Vaikystė jiems pats svarbiausias gyvenimo etapas – tai pagrindas, ant kurio bus statomas gyvenimas. Nelengva bus keisti mokyklą, namus, auklę, jeigu yra susiformavęs stiprus ryšys. Ši padėtis gali būti svarbi, jeigu vaikas nenori lankyti darželio ir gerai jaučiasi namuose, ramioje aplinkoje. Labai svarbu, kad toks žmogus nesijaustų užmirštas, neapsibrėžtų labai siauro savo rato.

Tokiu laiku gimė rašytojai Č. Dikensas (tėvui už skolas patekus į kalėjimą būsimojo rašytojo vaikystė buvo labai varginga), V. Hugo, E. Zolia, kompozitorius Haidnas, mistiška asmenybė, kuri kiekvienai kartai yra atradimas dailininkas Leonardas da Vinčis.

Gimimas vidurnaktį (vidurnaktis apie 1 val. 20 min.)

Toks gimimo laikas labai stiprina ankstesnę informaciją, bet jo tikslumas priklauso nuo gimimo vietovės koordinatės.

Gimimas per 2 valandas po vidurnakčio

Gimusieji šiuo metu jaučia didelį poreikį bendrauti, važinėti, įvairiomis bendravimo priemonėmis kontaktuoti. Jiems tikrai lengva užmegzti pažintis, jie sugeba prakalbinti patį didžiausią tylenį.

Žinoma, ramesniems žmonėms gali ir įgristi nenuilstantis pašnekovas, nesibaigiantys įspūdžiai. Tai nenuoramos bruožas, todėl nesistebėkite, kad jūsų atžala negalės nustygti vietoje, negalės gyventi be draugų, jo sąskaita už telefono pokalbius bus pati didžiausia. Labai geras šių žmonių bruožas – demokratiškumas, noras žinoti, skaityti, bet visa tai gali būti labai paviršutiniška. Jiems sunkoka mokytis iš esmės, ilgai draugauti su tais pačiais žmonėmis, monotoniškai gyventi. Vienu metu jie net gali dirbti kelis darbus. Jų gyvenime dominuoja kaitos principas ir smalsumas. Tokie žmonės, nesvarbu, kokio amžiaus būtų, gali vėl kibti į mokslus. Vaikus reikėtų saugoti nuo blogos kitų įtakos, domėtis, su kuo bendrauja. Nelengvas išbandymas tėvams tokio vaiko noras pabūti įvairiausiuose būreliuose.

Tokiu metu gimė B. Šou, Blavatskaja, D. Baironas, Mikelandželas.

Gimimas per 2–4 valandas po vidurnakčio

pasiimti_i_gimdykla

Jūratės Čiakienės nuotr. www.fotojurate.lt

Šiuo laiku gimusiems žmonėms didelės įtakos turi materialinės vertybės. Labai dažnai gyvenime tokiems žmonėms svarbu įsitvirtinti, turėti stabilumą, bet jie ir atsineša gebėjimą kaupti, o kartais galima pasakyti, kad jie tiesiog pritraukia vertybes ir gerovę. Pastebėta, kad tai būdinga ir aukšto dvasingumo asmenybėms, daug pasiekusiems jogams žmonėms, kurie sugeba valdyti didelius energijos srautus, sėkmingai kuria, su savo darbais „pataiko“ į dominuojančius poreikius. Toks gimimo laikas žmogui pataria kaupti ir naudotis ne tik tuo, kas ant žemės, bet ir tuo, kas glūdi gelmėje, kas nematoma akimis. Tai, ką pasirinks, kaip sugebės suderinti dvi priešingybes, labai priklausys nuo to, kur jų gimimo metu yra Venera – harmonijos ir grožio planeta, kuriai dabartiniu laiku priskiriama materialumo funkcija. Reikėtų dažniau pasvarstyti, ar tai, ką turiu, ko taip labai noriu, teikia man, kaip asmenybei, harmoniją su savimi ir su aplinkiniais.

Koks gerovės ir pagundų santykis, ir kaip jis mane veikia. Ar nesidarau piktas, godus, ar priešais neatsidaro „pragaro vartai“. Gimusius tokiu metu vaikus gal ir nepedagogiška, bet veiksminga skatinti dovanomis ar atlygiu. Gal jie nuo mažumės jau bus taupūs, norės patogumų, bus pastabūs grožiui.

Tokiu metu gimė K. Marksas, Robespjeras, imperatorė Jakaterina II ypač gynusi bajorų teises, sugebėjusi prijungti prie kitų žemių ir Lietuvos dalį, Edita Piaf, moderniojo šokio pradininkė, pedagogė Izadora Dunkan.

Konsultavo astrologė Sonata Varankienė

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− vienas = 2

Kitos temos: