Kaip vaikai Skorpionukai sugyvena su savo mama

Skaitykite, kaip įvairių horoskopo ženklų mamos sugyvena su vaikais Skorpionukais.

Mama Skorpionė – vaikas Skorpionas. Kai Skorpionei gims Skorpionukas, kitiems šeimos nariams kartais teks pasijusti gyvenančiais šalia išsiveržusio ugnikalnio. Visi stebėsis šia susivienijusia dvejuke, galinčia įveikti bet kokias kliūtis. Ir mama, ir jos atžala labai užsispyrę, entuziastingi, iš prigimties norintys kovoti ir nugalėti, ką nors įtakoti ir žinoti paslaptis. Nenuostabu, kad nesutarimams čia gana palankios sąlygos.

Ši mama iš anksto turėtų susitaikyti, kad augina stiprią asmenybę, kuri gali nepaisyti autoritetų. Mama turėtų dažniau paanalizuoti savo charakterio savybes, situacijas, kuriose ji blogai jautėsi ar buvo nesuprasta ir, įvertindama tai, leisti Skorpionukui būti savimi ir irtis per gyvenimą. Kas nemalonu mamai, tas negali patikti ir jos atžalai.

Mama Šaulys – vaikas Skorpionas. Šaulė turi daug gyvenimo džiaugsmo ir optimizmo, todėl Skorpionukui ji praskaidrins liūdnas akimirkas. Ji labai dėmesingai atsako į visus vaiko klausimus, nes daugelis jų yra įdomūs jai pačiai.

Šaulė mėgsta keliauti, ir vaikas jai nėra našta, tik Skorpionukas ne visada nori kelti koją iš namų. Mama spontaniška ir kartais savo žodžiais, visai to nenorėdama, įžeidžia vaiką. Nuoskaudas jis prisimena ir gali pakerštauti. Mamai sunku rasti tinkamus susitaikymo žodžius, bet ji negali gyventi nesantaikoje. Jai norisi pajuokauti, o Skorpionuko humoras turi geluonies. Šaulė sugeba Skorpionuko energijos srautus teisingai nukreipti, todėl vaikas daugiau pasiekia konkrečioje srityje.

Jis nuolatos stebi savo mamą, slapčia mokosi iš jos, bet taip pat mato ir jos silpnąsias puses. Mama jam kaip aruodas, o ką jis iš to pasiims, priklauso tik nuo šio užsispyrusio vaiko.

Mama Ožiaragė – vaikas Skorpionas. Ožiaragė turi tvirtas įvairių gyvenimo sričių nuostatas. Ir mama ir vaikas principingi – šiai mamai ką nors keisti – kaip Skorpionukui prisitaikyti ir visiškai paklusti. Ožiaragės auklėjimas gali pasirodyti per daug ribotas šiam mažyliui, todėl vaikas gali pajusti emocinę tuštumą, nutolti. Šiam vaikui teks pačiam pasididžiuoti sumaniais darbais, pasidžiaugti sėkme. Mamai sunku pirmai pasakyti pagiriamąjį žodį, ar ką nors mielo.

Skorpionukas nori, kad mama būtų patikimiausia jo draugė, bet parodyti jausmingumą sunku abiem pusėms. Jie ilgai laiko nuoskaudas. Mama Ožiaragė – pirmoji pagalba netelpančiam savo nuotaikose Skorpionukui. Ji išmokys jį būti santūriu, pajausti vidinės ramybės būseną, supras savo vaiko didžiulį norą pirmauti, pritars, kai vaikas stengsis padaryti ką nors nepaprasta. Daug lems santykiai ankstyvame amžiuje. Griežtas mamos auklėjimas gali labai atšaldyti šio dvejetuko santykius.

Vėliau, kai Skorpionukui teks pasirinkti tolesnę ateitį, jis gali ignoruoti mamos patarimus. Šių dviejų asmenybių ryškus suartėjimas ateina su metais, nes tai – filosofiški, brandos ženklai.

Mama Vandenis – vaikas Skorpionas. Vandenė pirmoji pastebės, kad jos Skorpionukas gana savanaudiškas. Jis nori, kad mama priklausytų tik jam, būtų su juo, o ji visada skubės į pagalbą kitiems. Juk mama negali gyventi uždaro gyvenimo ar iškristi iš visuomeninių interesų rato. Vandenė gali paviršutiniškai vertinti sudėtingą Skorpionuko emocijų pasaulį, kuriam labai reikia atramos ir artimo žmogaus pasitikėjimo. Šį vaiką nuolatos lydės jausmas, kad jam trūksta mamos. Vandenė turėtų per laisvai neatleisti vaiko auklėjimo vadelių. Tegul neįsižeidžia Vendenės, bet jos dažnai būna išsiblaškiusios, o Skorpionukas gali tiesmukai išrėžti visą tiesą apie mamos minusus. Didelė tikimybė, kad šią nepriklausomą mamą toks stiprus vaikas kaip Skorpionas gali tvirtai pririšti prie savo lopšio ir daug ką pakeisti jos gyvenime.

Mama Žuvys – vaikas Skorpionas.Žuvų ženklo mama ir jos Skorpionukas, atrodo, turėtų gana gerai sutarti – juk abu priklauso vandens stichijai. Emocijų srityje jiems galima pavydėti sutarimo, bet Skorpionukas pralenkia mamą savo energija ir lengvai išsireikalauja to, ko jam reikia. Auginant šį vaiką mamai reikės ir fizinės ištvermės. Skorpionukas gali nesuprasti, ką reiškia būti pavargusiu. Tai griežtas vaikas, lyginant su Žuvų ženklo mama. Ši mama išmokys vaiką būti santūresniu ir labai gerai supras jo intuityvią, paslaptingą ir labai maištingą prigimtį. Mamai teks dažnokai sunerimti, kai jos vaikas nieko neįspėjęs gyvens pagal savo dienotvarkę, kur nors užtruks. Kuo labiau mama stengsis apsaugoti vaiką nuo pavojų, tuo jį labiau trauks tai, kas mamai kelia baimę. Mama apgaubs Skorpionuką meile, stengsis būti jam artima, suprasti jį. Vaikas labai tai vertins, bus jai atviras, o už nerimą atsidėkos šiltais jausmais.

Mama Avinas – vaikas Skorpionas. Avino ženklo mamai ir Skorpionukui didelę įtaką daro Marso planeta. Ji simbolizuoja energiją, savarankiškumą, drąsą, agresiją ir kovą. Šio dvejetuko santykiai labai įvairiapusiai, bet vis tik daugiau linksta į konfliktiškąją pusę. Ši mama visada suranda kuo užsiimti ir nori, matyti nuolat užsiėmusį savo vaiką. O Skorpionukas mėgsta pagalvoti, įsigilinti, todėl sulaukia mamos priekaištų. Vaikas – kur kas sudėtingesnė, paslaptingesnė asmenybė, negu mama. Skorpionukas nori prieraišumo, dėmesio, o mama linkusi, kad vaikas kuo anksčiau taptų savarankišku. Galima pastebėti, kad abu labai užsispyrę. Mama nori, kad jos vaikas būtų nuoširdesnis, bet pati daug ką griauna savo tiesmukumu. Įsigilinkite į vaiko emocijas, stebėkite jo nuotaikas – tai raktas į vaiko širdį ir į abipusę draugystę.

Mama Jautis – vaikas Skorpionas.Jaučio ženklo mamai labai norisi, kad gyvenimas tekėtų ramia tėkme. Ji net negali įsivaizduoti, kad Skorpionukas privers ją nerimauti, pateiks sudėtingų klausimų, kad jis degs energija, ir mamai teks pamiršti, ką reiškia ramybė. Šiai mamai labai rūpės Skorpionuko dvasiniai išgyvenimai, o vaikas negalės suprasti, ko gi ta mama taip dėl visko jaudinasi. Jaučio mamai bus nelengva atsilaikyti prieš šį ryžtingą, kartais – agresyvoką, vaiką. Ši mama vaikui – kaip žaibolaidis. Jos kantrybė, gebėjimas būti kritiškose situacijose santūria ir atlaidžia padės Skorpionukui mokytis valdytis. Kadangi šie Zodiako ženklai yra priešais vienas kitą, nesutarimų nebus įmanoma išvengti. Toks vaikas gali išprovokuoti mamą tapti (atsiprašau) įsiutusiu buliumi. Vis tik ši mama turėtų Skorpionuką priversti laikytis drausmės, kad neatsidurtų jo valdžioje.

Mama Dvynys – vaikas Skorpionas.Komunikabiliai Dvynių ženklo mamai Skorpionukas, net dar ir nekalbantis, pasirodys esąs labai rimtas. Augindama šį vaiką ji tikriausiai pakeis skrajojančios ir su visais bendraujančios mamos įvaizdį.

Skorpionuką bus tikrai nelengva įtraukti į savo pažįstamųjų ratą. Mama labai stengsis supažindinti vaiką su pačia įvairiausia aplinka, vietovėmis, žmonėmis. Nuo vaikystės Skorpionukui būdingi nevaikiški pamąstymai, ir mama turėtų kantriai išklausyti. Tai nėra lengva Dvynei, kuri gali be didelių pauzių pilti vis naują informaciją. Šis vaikas labai įsigilina į jį sudominusį dalyką ir stengiasi sužinoti pačias gelmes. Augindama Skorpionuką mama bus priversta tapti dalykiškesne, praktiškesne, punktualia.

Mama Vėžys – vaikas Skorpionas. Tarp Vėžio ženklo mamos ir Skorpionuko nuo pirmųjų dienų jaučiamas stiprus ryšys.

Šiai mamai prigimtis davė stebuklingą raktą į nepaprastą savo vaiko jausminį pasaulį. Vėžio mama gali ramiai išlaukti tos akimirkos, kada įsiaudrinęs Skorpionukas bus pasiruošęs bendrauti ir pats išsipasakos savo bėdas. Ši mama tolerantiškai žvelgia į vaiko norą būti savarankišku, net ir į jo daromas klaidas, nors širdyje labai dėl visko kenčia. Jeigu Skorpionas pajus, kad mama peržengė įtakos ribas, gyvena ne savo, o jo gyvenimą,  net ir toks subtilus ankstesnis ryšys gali nutrūkti. Kad ir kas atsitiktų gyvenime – jie vis tiek intuityviai jaučia vienas kitą. Vaikas dėkos likimui, kad turi nuostabią ir rūpestingą mamą, o mama galbūt niekaip negalės suprasti, kodėl jos vaikas toks ,,kietas”, kuomet tiek duota šilumos.

Mama Liūtas – vaikas Skorpionas. Liūtė – ryški asmenybė, kuri nori dominuoti ir paprastai jos klausoma. Skorpionukas mamai gali atrodyti problematiškas vaikas. Tarp jų gali būti jaučiama asmenybių kova. Mama nori švytėti, džiaugtis, būti ten, kur susiburia žmonės, o jos vaikas – mėgėjas pabūti vienas, gal net užsisklendęs savyje, daug ką ignoruojantis. Mamai gali atrodyti, kad viską, ką ji kuria, vaikas tik griauna. Liūtė vertina stiprią Skorpionuko valią, gebėjimą susikaupti, stengiasi, kad vaikas neliūdėtų, džiugina jį pramogomis ir dovanomis. Ji žavisi vaiko ištverme, kartais jo metus pralenkiančiais užmojais, bet vaiko jautrumas jai neleidžia pasijusti visiškai ramia. Skorpionukas jai daugeliu požiūriu yra paslaptis su savo giliomis mintimis ir intuicija. Liūtė siekia, kad gyvenimas būtų didelė šventė jai ir jos atžalai, tik šiam vaikui sunkoka greitai įsijausti į linksmybes, atsipalaiduoti. Jų santykiai nebus labai priešingi, jeigu abi pusės gerbs vienas kito pažiūras.

Mama Mergelė – vaikas Skorpionas. Santūriai ir žemiškai Mergelei nelengva suprasti permainingą ir valdingą Skorpioną. Šis vaikas dega noru kurti ir griauti, padėti kitiems ar atsilyginti už skriaudas. Mama per silpna įjungti vaikui stabdžius, bet pasimokyti, kaip reikia kovoti ji turi iš ko. Šiam vaikui nepasiūlysi antraeilio vaidmens. Sunkiausia Mergelei susitaikyti su tuo, kad vaikas nenori paklusti ir dažnai gali pasielgti pagal save. Mergelės nuolankumu čia net nekvepia…

Skorpionukas gali drąsiai apginti savo mamą, negalvodamas, kad jis dar vaikas, kad turi patylėti, nesikišti į nevaikišką situaciją. Vaikui augant, keičiasi ir jo santykis su mama. Išryškėja stiprus juos siejantis draugystės jausmas. Abu tesi vienas kitam duotą žodį, mėgsta problemas ar įdomybes išnarstyti iki kaulelio.

Mama Svarstyklės – vaikas Skorpionas.Ūgtelėjęs įžvalgus Skorpionukas gali lengvai pastebėti, kad jo mama, gimusi po Svarstyklių ženklu, nėra tokia stipri asmenybė, kuri galėtų jam daryti įtaką. Bendra namų atmosfera, šeimos problemų sprendimas išryškins jos nesugebėjimą greitai ir svariai spręsti. Šis vaikas brėžia griežtas linijas, skiriančias mėgstamus ir nemalonius darbus, žmones, ir visiškai nenori atrodyti kitoks prieš tuos, kurie jam neįdomūs. Šiai mamai bus nemalonu dažnokai matyti rūškaną Skorpionuko veidą. Ji iš tų, kuriems įtampa, nesusikalbėjimas atima jėgas. Mama stengsis dovanomis, iškylomis praskaidrinti nusiminusį ar nenorinti bendrauti vaiką ir labai rūpinsis, kad jis jaustųsi emociškai saugus. Svarstyklių mama turėtų iš anksto nenusiminti dėl to, kad vaikas tokiu pačiu dėmesiu jai nesugebės atsidėkoti. Mamą tiesiog gąsdins Skorpionuko užmojai, jo drąsa, jo teigiamos ir neigiamos energijos proveržiai. Be Svarstyklių mamos pagalbos šis vaikas neišspręs savo konfliktų.

Astrologė   Sonata Varankienė

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− du = 7

Kitos temos: