Kalėdinių dovanų Top 3: padovanok man auskarus su pienės pūku!

Kaklo papuošalas

Gruodis įsibėgėja, o tai reiškia, kad pats metas pradėti dovanų paiešką. Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių dovanas pradeda pirkti likus vos kelioms dienoms iki Šv. Kalėdų. Vis dėlto, ko gero, nereikia  nė sakyti, kuo dažniausiai baigiasi toks sumanymas: artimųjų veiduose – tik  kuklios šypsenėlės, o ir patys imate save graužti dėl ne itin vykusių dovanų.

Ne paslaptis ir tai, kad ypač sudėtinga gali būti išrinkti dovanas dailiosios lyties atstovėms: juk būtent jos yra ypač reiklios, pastebi net menkiausias detales ir visada nori tik pačių patraukliausių dovanų. Tad, ką daryti, jei ieškote dovanos savo mylimajai, mamai, draugei, sesei, o gal kolegei? Ką padovanoti, kad dovanos gavėja nenustotų šypsotis ir puikio emocijos lydėtų dar ilgai? Jei pasinaudosite mūsų paruoštais patarimais, galite būti tikri – šiais metais galvosūkį, ką dovanoti dailiosos lyties atstovėms, išspręsite ypač lengvai.

Paruošime jums geriausių, stilingiausių elegantiškiausių dovanų Top 3, tad jau dabar galite nuspręsti, ką dovanosite toms, kurios jums yra ypač svarbios. Dar viena detalė – pasiūlymai, apie kuriuos netrukus išgirsite, yra orientuoti ne į šventinį laikotarpį, o  pačioms įvairiausioms progoms ir net kasdienai. Juk grožis, subtilumas, prabanga bei elegancija yra tai, ko dailiosios lyties atstovės pageidauja ne tik švenčių metu. Tad leiskite joms tuo mėgautis kasdien.

Minimalistiniai sidabriniai auskarai

Net ir tuo atveju, jei jums sunku įsivaizduoti, kuo gyvena ir su kokiais iššūkiais susiduria dailiosios lyties atstovės, ko gero, tikrai žinote, kad kiekviena iš jų  kasdien siekia susikurti patrauklų bei stilingą įvazdį.

Vis dėlto, to padaryti be tinkamai parinktų, akį traukiančių, elegantiškų papuošalų būtų neįmanoma.

Padovanokite joms minimalistinius sidabrinius auskarus, kurie, puikiai tiks tiek kuriant minimalistinį, tiek klasikinį; tiek kasdienį, tiek šventinį įvaizdį. Šie auskarai ypatingi tuo, kad juos ypač lengva priderinti prie  įvairių įvaizdžių, tad galite būti tikra – ši dovana stalčiuje tikrai negulės.

Maža to, šie auskarai yra pačių įvairiausių formų, tad tikrai rasite, kuo nudžiuginti ir paauglę dukrą, ir klasikinį stilių pamėgusią žmoną, ir subtilų grožį mėgstančią mamą. Dar daugiau, šie auskarai ne tik atrodo labai  patraukliai, bet ir ilgai išsaugos puikią savo išvaizdą. Tai – ypač aktualu, juk norisi, kad dovana džiugintų ypač ilgai. Ne palaptis ir tai, kad šių dienų moterys skendi tarp  įvairiausių veiklų, tad jas tikrai nudžiugins žinia apie tai, jog tokie pauošlai nereikalauja jokios priežiūros. Be to, jos nesugaiš daug laiko galvodamos, prie ko priderinti šiuos papuošalus – galima sakyti, kad tai yra vienas tų unikalių pasirinkimų, kuris tinka visur ir visada.

Kai kalbame apie dovanas brangiausiems žmonėms, labai  svarbi ne tik jų išvaizda, bet  ir vertė.

Nusprendę padovanoti šiuos auskarus, galėsite būti tikri, kad padovanojte ne tik puikiai atrodančią, bet ir ypač vertingą dovaną. Viskas todėl, kad šie papuošalai yra pagaminti iš sidabro 925, kuris yra ypač paalankiai vertinamas dėl savo kokybės, ilgaamžiškumo bei puikaus estetinio vaizdo.

Tik iš pirmo žvilgsnio sidabriniai minimalistiniai auskarai atrodo mažytė dovana. Iš tiesų joje telpa labai daug – grožis, elegancija, ilgaamžiškumas, patrauklumas ir net galimybė taupyti savo laiką.

Kvepiančios apyrankės

Visada buvo įprasta, kad apyrankės puošia, o kvepalai – kvėpina. Tačiau, ar kada susimąstėte: ar šie du akcentai galėtų sudaryti darnų, stilingą bei šiuolaikišką duetą? Taip, jei pasirinksite inovatyvumu dvelkiančias  bei stebinančias kvepiančias apyankes. Ne paslapti, kad šių dienų moterys ne tik drąsiai išbando naujoves, bet ir nuolat aktyviai galvoja, kur rasti netikėtų aksesuarų. Taigi, jei ieškote dovanos aktyviai, modernumą mėgstančiai bei naujoves su malonumu išbandančiai merginai ar moteriai, tikrai nesuklysite padovanoję kvepiančią apyrankę. Šis patrauklus aksesuaras  derina grožį su maloniu aromatu. Būtent dėl šios priežasties, toks papuošalas yra pranašenis už kitus – jį seginti moteris mėgausis ne tik estetišku vaizdu, bet ir kvapu. Tiesa, koks jis bus, priklausys nuo pačios apyankės savininkės: papuošalą reikia pakvėpinti savo mėgiamais kvepalais ir aromatas bus išsaugotas ilgam.

Nėra nieko geriau nei pasipuošti žavingu papuošalu, bet ir vos panorėjus užuosti sau artimą, puikiai pažįstamą ir, žinoma, mėgstamą aromatą. Ne paslaptis ir tai, kad daugumai dailiosios lyties atstovių galimybė mėgautis mėgstamu aromatu vos tik to panorėjus, asocijuojasi su jaukumu, šiluma bei namais.

Papuošalai su natūraliais augalais

Auskarai su pienės pūkais

Šv. Kalėdos yra viena geriausių progų prisiminti, kokios vertybės kiekvienam iš mūsų yra svarbiausios. Svarbu ne tik meilė, šeima, pagarba vienas kitam, nuolatinis noras tobulėti, bet ir natūralumas. Padovanokite dalelę  natūralumo papuošaluose: unikalūs rankų darbo auskarai bei kaklo papuošalai, kurių viduje – tkri augalai: samanos, pienių pūkai, gėlių žiedais.

Tai – ne tik puošni, bet ir originali, natūralumu dvelkianti dovana, kuri patiks visoms, vertinančioms tai, kas tikra. Be to, yra ir dar viena priežastis, kodėl šie papuošalai idealiai tinka Šv. Kalėdoms. Tai – metas, kuomet gamta miega, tad negalime pasigrožėti natūraliu, tačiau nuostabiu gožiu. Bet nereikia laukti pavasario, kad  dailiosios lyties atstovės galėtų pasidžiaugti tikrai augalais – pasirinkus šiuos papuošalus, gamta nubus žiemos viduryje. Tai – papuošalai, kurie buvo pagaminti su meile: kruopščiai atrinktos žaliavos, preciziškai tikslus gamybos procesas ir dėmesys kiekvienai detalei, lemia įspūdingą galutinį rezultatą.

Šv. Kalėdos – dar viena puiki proga priminti toms, kurias mylite ir gerbiate, kokios svarbios jos jums yra.

Pradžiuginkite jūsų gyvenime svarbias dailiosios lyties atstoves, padovanodami patrauklų bei skoningą papuošalą, kuris puikiai tiks pasipuošti įvairiomis progomis, o taip pat ir kasdien, nelaukiant švenčių.

Jums svarbios merginos bei moterys jau yra nusipelniusios, kad kiekviena jų gyvenimo diena būtų kaip šventė. Tad padėkite joms ją susikurti, padovanodami nuostabių papuošalų.

Papuošalai su augaliukais

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad dovanos moterims tikrai nelengva užduotis. Šiame straipsnyje pateikti pasiūlymai yra aktualūs ne tik vyrams, bet ir pačioms moterims – juk dažna iš jų, galvoja, kuo, atėjus šventėms, nudžiuginti mamą, sesę, dukrą ar geriausias drauges. Kas jau kas, tačiau, mes moterys puikiai žinome, kad papuošalų niekada nebūna per daug, tad padovanokime bent po vieną.

Ir dar… Šv. Kalėdos yra puikus metas ne tik parodyti dėmesį kitiems, bet ir pradžiuginti save. Artėjant gražiausioms metų šventėms, nepamirškite įteikti mielos dovanos ir sau: pasipuoškite nauju papuošalu – kurkite grožį bei mėgaukitės pačiomis geriausiomis emocijomis.

Geriausias dovanas rasite apsilankę norunamai.lt

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


2 + vienas =

Kitos temos: