Karoliukai vyro papuošaluose – kokius akmenis pasirinkti?

papuošalai

Mados viršūnėse išlieka stilingos apyrankės bei neprarandantys populiarumo kaklo papuošalai

Ne paslaptis, kad ir vyriškosios lyties atstovams svarbus stilius bei jį papildančios smulkesnės detalės – papuošalai. Mados viršūnėse dažnai išlieka vyriški aksesuarai, kurie gaminami iš akmeninių karoliukų – tai įvairios stilingos, spalvingos, žaismingumo kupinos apyrankės bei neprarandantys populiarumo kaklo papuošalai. Jų asortimentas šiomis dienomis tiesiog stulbinantis. Ką reikėtų žinoti ir kokius akmenis geriausia rinktis? 

 

Natūralių akmenų nauda

Įvairiausi akmenukai – tai neatskiriama papuošalų detalių dalis jau nuo senų senovės tiek moterims, tiek vyrams.

Teigiama, kad akmenys, kurie plačiai naudojami ir šiuolaikinių aksesuarų gaminimo procese, pasižymi skirtingomis energetinėmis, kartais net magiškomis savybėmis. Be abejonės, norint pajusti jų galią ir naudą, reikėtų rinktis tik iš natūralių akmenų pagamintus aksesuarus.

Agatas

Vienas iš anksčiausiai papuošalų gamyboje naudojamų mineralų. Šie akmenys išsiskiria žavingų spalvų žaismingumu.

Juose galima išvysti netikėtus ir pačius įspūdingiausius atspalvių derinius. Agatas – akmuo, spinduliuojantis sėkmę, stabilumą ir gerą savijautą. Puikiai tiks vyrams, stokojantiems pasitikėjimo savimi. Mat jis padeda sukurti saugumo ir užtikrintumo jausmą.

Ametistas

Tai melsvais, raudonais ir violetiniais atspalviais žaidžiantis mineralas. Kvarco atmaina. Jau senų senovėje buvo tikima, kad ametistas turi daugybę stiprių naudingųjų savybių: kuria harmoniją, atskleidžia geras ir tyras mintis, skatina kūrybines idėjas, ugdo valią ir padeda priimti teisingus sprendimus. Ametistas skatina pasitikėjimą savimi ir ramina, tad sakoma, kad šis akmuo puikiai  tiktų besimokantiems ir studijuojantiems.

Hematitas

Tai juodos spalvos mineralas, turintis metalinio, pilko spindesio. Kartais mineralas parodo ir raudoną atspalvį, todėl yra vadinamas raudonąja geležimi. Jau senovėje buvo manoma, kad hematito akmuo atspindi jėgą ir turi teigiamą poveikį vyrams: padeda skatinti sąmoningumą, stiprinti koncentraciją, ugdo drąsą bei pasitikėjimą savo jėgomis. Šis mineralas tiks ir vadovaujantiems vyrams. Hematito detalių turintys aksesuarai puikiai derės tiek kasdienai, tiek šventinėms progoms.

Oniksas

Oniksas puikiai tinkantis vyrams akmuo, kadangi daro gerą įtaką analitiniam, loginiam mąstymui ir realybės pojūčiui.

Teigiama, kad šis akmuo taip pat padeda pasitikėti savimi, užtikrina ryžtingumą ir stiprina valią. Harmonijos ir vidinės energijos kupinas akmuo puikiai tiks dalykiškiems vyrams.

Jaspis

Jaspiai gali būti pačių įvairiausių spalvų, kurios sukuria akmeniui neįtikėtinai žaismingą įvairovę. Simbolizuojantis žemišką stiprybę akmuo – puikus pasirinkimas kiekvienam vyrui. Jeigu dažnai jaučiate nuovargį ir energijos stygių, rinkitės papuošalus būtent su jaspiu. Jis suteiks galimybę atgauti prarastas jėgas ir sustiprins gyvenimo džiaugsmą. 

Neužmirškite, kad svarbiausia – atrasti stilių, gyvenimo būdą, asmenines savybes, netgi nuotaiką labiausiai pabrėžiančius aksesuarus. Pasirinkite tai, kas jums atrodo priimtiniausia ir džiuginkite save bei aplinkinius savuoju magišku stiliaus pojūčiu!

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− 4 = trys

Kitos temos: