Papuošalai vaikams – dovana, turinti išliekamąją vertę

 

Daivos Sirvydienės nuotr.

Kai renkame dovaną vaikams, svarstome daug variantų ir keliame nemažai kriterijų. Vienas tokių, ypač aktualus renkant dovaną ypatinga proga, yra išliekamoji vertė. Ją prioritetiniu aspektu traktuojame, kai renkame dovaną gimimo, krikštynų, pirmojo jubiliejaus ir kitomis reikšmingomis progomis.

Ne tik krikštynoms…

Taip jau yra, kad dažniausiai auksiniai papuošalai vaikams dovanojami krikštynų proga. Šiuo atveju populiariųjų sąrašo viršuje puikuojasi auksiniai auskarai mergaitėms ir tiek berniukams, tiek mergaitėms dovanojami pakabukai, pavyzdžiui, kryželio formos, angeliukai. Žinoma, tai puikus sprendimas krikštynų dovanai. Negana to, kryželis ar angeliukas ir labai sakralu bei simboliška tokiai šventei. Bet papuošalai vaikams bus puiki dovana ir mažylio gimimo proga nuo senelių, tėvų, būsimų krikšto tėvų, jei jie jau yra numatyti, kitų artimų žmonių. Dailus papuošalas itin tiks dovanoti gimimo dienos proga. Sakysite, gimtadieniui tai per prabangi dovana? Galbūt, bet neretai pasitaiko, kad seneliai, vaikutį dievinantys dėdės ir tetos, krikšto tėvai kiekvienam gimtadieniui ieško kažko ypatingo, tad papuošalas puikiai tiks.

Tiesa, tai gali būti ir labai gera dovana nuo Kalėdų Senelio.

Išliekamoji vertė

Labai populiaru naujagimiams, kūdikiams dovanoti sauskelnių rinkinius, įvairias higienos priemones, drabužėlius, žaislus ir pan. Tai praktiškos dovanos, bet jos paprastai neturi išliekamosios vertės. Kas kita yra papuošalai, kurie net per daug metų nepraras savo vertės. Jei tai laikote prioritetu, tuomet rinkdami dovaną vaikui pasižvalgykite po vaikiškų papuošalų pasiūlą – neabejotinai rasite ypatingą dovaną.

Kartais dvejojama, ar verta mažam vaikučiui dovanoti brangų papuošalą – juk mažylis jo negalės segėti dabar, pavyzdžiui, auskarų, jei ausytės nepradurtos, nesegės grandinėlės, apyrankės. Bet visada verta žvelgti į ilgalaikę perspektyvą, nes ūgtelėjęs vaikas, paauglys, suaugęs galės kasdien ar ypatingomis progomis puoštis papuošalu, kuris jam buvo saugomas metų metus.

Norintys ypatingos dovanos gali rinktis vaikiškus papuošalus su nedidukais briliantais – tai neabejotinai bus neprilygstama dovana, kuri per ištisus dešimtmečius nepraras savo vertės, net priešingai – ją tik augins.

Plačios pasirinkimo galimybės

Studijos „G foto“ nuotr.

Vaikiškų papuošalų pasirinkimo galimybės rinkoje labai plačios. Pavyzdžiui, juvelyrinių dirbinių el. parduotuvėje Auksomeistrai.lt rasite itin gausią vaikiškų papuošalų paletę: nuo kuklių, minimalistinių iki modernių, išraiškingų.

Nemasyvus briliantas ar kitas brangakmenis papuošalui suteikia ypatingo žavesio, prabangos.

Vaikiškų papuošalų kategorijoje yra žiedeliai, auskariukai, pakabukai, grandinėlės, todėl neabejotinai tinkamą papuošalą rasite įvairaus amžiaus vaikams: tiek mažosioms damoms, tiek ir džentelmenams.

Galimybė pasirinkti aukso spalvą (geltonas, raudonas ar baltas) suteikia platesnes pasirinkimo galimybes spalviniu atžvilgiu. Vaikams populiaru rinktis balto aukso juvelyrinius dirbinius.

Brangakmenių gama irgi leidžia plačias variacijas: briliantai, safyrai, gintariukai ir kiti akmenys. Galite rinktis pagal jų spalvas, savybes ar vaiko Zodiako ženklą. Vaikiški papuošalai su brangakmeniais labai dažnai tampa sėkmę nešančiu talismanu.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− keturi = 4

Kitos temos: