Patarimai kaip originaliai dekoruoti krikštynų šventę

47

„Medinis debesėlis“ įkūrėja Gintarė Bartkienė

Dažnai nusprendę krikšto datą, tėvai nežino, kokia seka daryti darbus. Pirma užsakyti kvietimus ar pasirūpinti šventės vieta?

Darbų tiek daug, o laikas pradeda bėgti daug greičiau nei įprastai. Svarbiausia yra nepanikuoti ir į viską žvelgti optimistiškai.

Krikštynos turėtų būti šventė ne tik tėvams, giminaičiams ar draugams, bet ir vaikui. Dažnai tėvai šventės dekorui neskiria tiek daug dėmesio kiek reikėtų. Jeigu jį pamiršite, galite nejausti tokios pakilios nuotaikos. Juk gražūs daiktai, estetika visuomet nuteikia teigiamai, priverčia pasitemti.

Prekinio ženklo „Medinis debesėlis“ įkūrėja Gintarė Bartkienė pasidalins su Jumis patarimais, kaip reikėtų puošti šią dieną.

Išsirinkus šventės vietą, sukvietus svečius, ką toliau reikėtų daryti?

Pirma, ką reikėtų padaryti, tai susikurti šventės vietos viziją, numatyti, kokias spalvas naudosite. Paprastai krikštijamos mergaitės spalva yra rožinė, o krikštijamo berniuko – žydra. Žinoma, nebūtina, kad šios spalvos vyrautų dekoracijose bei papuošimuose, bet dažnu atveju taip ir atsitinka. Dar labai svarbu, kad tėvai nuspręstų, kokiąpinigų sumą gali skirti dekoracijoms, tortui, fotografui bei kitoms numatytoms išlaidoms.

Kaip daug neišlaidaujant galima papuošti šią šventę?

Bet kurią šventę galima papuošti stilingai bei gražiai neišleidžiant daug pinigų. Jeigu nusprendėte, kad dekoracijoms nenorite išleisti pusės metų atlyginimo – puiku. Iš pradžių reikėtų pasirinkti šventės spalvas. Kaip minėjau, mergaitės – rožinė, berniuko –žydra. Su šiomis spalvomis puikiai dera balta spalva. Išlaikykite spalvos vientisumą visur – kvietimuose, stalo kortelėse, tėvai bei krikšto tėvai gali turėti tam tikros spalvos aksesuarus (auskarai, varlytė, kaklaraštis). Tai šventei suteiks ne tik vientisumo, bet ir suderintos dekoracijos atrodys prabangiau.

Naudokite balionus ir kabinkite juos skirtinguose aukščiuose, vietose. Tai yra nebrangu, tačiau šventiška, nes didelis balionų kiekis sukuria neišdildomą įspūdį. Pasitelkite fantaziją bei nebijokite eksperimentuoti, nes balionai vaikams suteikia daug džiaugsmo. Turėkite bent kelis helio balionus ir pamatysite, kaip jūsų erdvė tampa dar žaismingesnė.

dekoracijos-medines-krikstynu-atributika

Medinė krikštynų atributika

Kokios dekoracijos šiuo metu yra itin populiarios?

Paskutiniu metu labai populiaru šventę dekoruoti didelėmis medinėmis raidėmis. Jos įspūdingai atrodo nuotraukose, jas galima pagaminti įvairių dydžių, stilių bei spalvų. Jeigu pasirinksite dideles medines raides, daug kitų papildomų dekoracijų nereikės. Jos užpildys erdvę ir suteiks šventei norimo išskirtinumo. Nereikėtų nuvertinti ir detalių – tereikia fantazijos. Viena menka detalė ir šventė atrodo visai kitaip. Pavyzdžiui, galite rinktis smeigtukus ant torto. Žinoma, šventiniai tortai yra jau savaime gražūs ir įspūdingi. Tačiau asmeniškai pagamintas smeigtukas suteiks daugiau išskirtinumo.

Ar reikėtų švečiams, krikštatėviams turėti atminimo dovanėles?

Tai priklauso tik nuo tėvų biudžeto dydžio. Jeigu galite leisti kiekvienam svečiui dovaną, tai bus labai gražu ir malonu. Tačiau neturint labai didelio biudžeto galima dovanėles gaminti patiems.

Tačiau toks gaminimas pasiteisina tik tuo atveju, jeigu turite daug laiko ir mėgstate rankdarbius. Mano patarimas – medinės stalo kortelės. Be stalo kortelių neapseina nė viena šventė. Užsisakytite asmenines medines stalo korteles su svečio vardu bei, pavyzdžiui, kartu padėkojimu, kad atvyko į šią šventę. Tokiu būdu turėsite ir stalo korteles, ir svečiai jas galės pasilikti kaip prisiminimą apie praėjusią šventė.

Iš tikrųjų, nevertėtų aklai sekti dekoracijų tendencijų. Išsirinkite tai, kas yra mieliausia jūsų širdžiai bei šventės tematikai. Nepamirškite, kad šventė yra skirta mažyliui, tačiau visuomet rūpestingai pasirūpinkite malonia atmosfera ir akį traukiančiomis detalėmis, į kurias tikrai atkreips kiti šventės dalyviai. Prisiminkite, jog pati geriausia šventės dekoracija yra nuoširdi šypsena ir geros emocijos.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− trys = 1

Kitos temos: