Jaukių dovanų paieškos, arba kaip įamžinti gražiausias akimirkas ilgam…

Viena populiaresnių dovanų – užrašinė su nuotraukomis

Ne paslaptis, kad prieš Kalėdas pas mus, smilefoto.lt interneto parduotuvėje, prasideda didžiausias darbymetis. Dažnai į mus kreipiasi tiesiog klausdami, ką dovanoti, todėl mes patariame:

Kalendorius su jūsų nuotraukomis –  gali džiuginti ne tik senelių akis visus metus, bet ir puikiai užims vietą ant vyro stalo darbe.

Magnetukas? Kodėl gi ne… Galbūt jis ne pagrindinė dovana, bet miela smulkmena, kurioje įamžinta smagi akimirka su draugais ar jauki fotosesija su šeima.

Viena populiaresnių dovanų – užrašinė su nuotraukomis. Ir praktiška, ir malonu, ir, be abejonės, originalu.

Saldžios dovanos su nuotrauka – saldainių dėžutė ar šokoladas – tiks bet kam

Tiek šios, tiek tokios dovanos, kaip fotoknyga ar fotodrobė, sukuria artumo jausmą, įamžina gražiausias akimirkas ilgam. Esant pageidavimui, užsakymą supakuojame kaip dovaną ir išsiunčiame tiesiogiai gavėjui. Visada skatiname pradėti ruoštis iš anksto, bet stengiamės pagelbėti ir tiems, kurie kreipiasi, likus kelioms dienoms iki Kalėdų.

Kitas prekės ženklas, kuriame irgi pilna idėjų dovanoms, – Copy1. Pasakysite, kad puodelis niekam nebepatrauklus ir neįdomus dalykas? Atsakysime, kad tikrai ne, – jų užsako tiek daug, kad net mums kelia nuostabą, – su užrašu, nuotrauka, šmaikščiu paveiksliuku. Puiki dovana ir džemperiai ar marškinėliai su nuotraukomis ar paveikslėliais.

Saldžios dovanos su nuotrauka – saldainių dėžutė ar šokoladas – tiks bet kam, tiek seneliams, tiek kolegoms darbe.

Vaikučiam irgi turime ką pasiūlyti – net 5 metrų spalvinimo rulonai su užduotėlėmis, minkštos pagalvėlės su metrikacija, pasaka, kurios personažas yra pats mažylis, ar net pliušinis meškiukas su vaiko vardu.

Fotoknyga ar fotodrobė, sukuria artumo jausmą, įamžina gražiausias akimirkas ilgam

Dovanų idėjų daugybė, lieka tik apsispręsti, kas patinka labiausiai!

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


5 + = vienuolika

Kitos temos: