Laukiame jūsų parodoje „Vaikų šalis“ lapkričio 22–24 dienomis

Laukiame prie „Mamos žurnalo“ stendo „Litexpo“

Mielos mamos!

Kai vėl pradedame ruoštis naujai parodai „Vaikų šalis“, suprantame – sudie, dar vieneri meteliai. Ši kasmetinė paroda, kuri vyksta vėlų rudenį, mums būna tikros Skaitytojų Kalėdos. Pamatome jus su vaikais, jei stabtelite prie mūsų stendo, – kalboms nebūna galo. Negalime pakviesti visų jūsų į savo mažytį kabinetą, bet į parodą kviečiame drąsiai, nes prie mūsų stendo tilpsime visos.

Labiausiai laukiame tų mamyčių, kurios prigalvojo mums naujų idėjų ir pasiūlymų! Jei turite gerą temą, būtinai prieikite. Mamų istorijos yra mūsų žurnalo jėga. Laukiame ir potencialių autorių – psichologų, pedagogų, gydytojų, kurie nori žurnale dalintis savo žiniomis.

Šiemet savo stende (kurį atpažinsite iš ryškiai geltonos vėliavos, kurioje mamytė stumia vežimėlį) kaip ir kasmet dalinsime dovanas.

Stende galėsite užsiprenumeruoti žurnalą kitiems metams (prenumeratos kaina parodoje bus tik 12 eurų). Visi, užsiprenumeravę žurnalą metams, gaus dovanų. Šiemet dovanosime vaikiškų knygų ir vaikiškos kosmetikos. Be dovanos neišeis nė vienas.

Šiemet paroda vyks lapkričio 22–24 dienomis, laukiame prie „Mamos žurnalo“ stendo „Litexpo“.

Draugaukime ir toliau!

„Mamos“

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− penki = 1

Kitos temos: