Laukiame jūsų parodoje „Vaikų šalis“ lapkričio 24–26 dienomis

096

Olesios Michalovskajos nuotraukoje – žurnalo kolektyvas

Mielos mamos!

Kai vėl pradedame ruoštis naujai parodai „Vaikų šalis“, suprantame – sudie, dar vieneri meteliai. Ši kasmetinė paroda, kuri vyksta vėlų rudenį, mums būna tikros Skaitytojų Kalėdos. Pamatome jus su vaikais, jei stabtelite prie mūsų stendo, – kalboms nebūna galo. Negalime pakviesti visų jūsų į savo mažytį kabinetą, bet į parodą kviečiame drąsiai, nes prie mūsų stendo tilpsime visos. Labiausiai laukiame tų mamyčių, kurios prigalvojo mums naujų idėjų ir pasiūlymų! Jei turite gerą temą, būtinai prieikite. Mamų istorijos yra mūsų žurnalo jėga. Laukiame ir potencialių autorių – psichologų, pedagogų, gydytojų, kurie nori žurnale dalintis savo žiniomis.

Šiemet savo stende (kurį atpažinsite iš ryškiai geltonos vėliavos, kurioje mamytė stumia vežimėlį) kaip ir kasmet dalinsime dovanas:

Dovana už ištikimybę. Paroda vyks lapkričio pabaigoje, gruodžio numeris dar nebus pasirodęs prekyboje, todėl įskaitysime atneštus 11, o ne 12 gaidžiukų (juos karpėte visus metus). Dovana už ištikimybę šiais metais – mūsų pačių išleista, unikali, vienintelė tokia knyga „Sena žaislų dėžė“. Ją įvertino istorikai, mokslininkai ir net Prezidentė.

Dovana už norą draugauti. Stende galėsite užsiprenumeruoti žurnalą kitiems metams (prenumeratos kaina – 18 eurų, nesikeičia jau daug metų). Visi, užsiprenumeravę žurnalą metams, gaus dovanų. Šiemet dovanosime įspūdingų vaikiškų knygų ir originalių, vienetinių užrašinių bei darbo kalendorių mamoms. Be dovanos neišeis nė vienas.

Šiemet paroda vyks lapkričio 24–26 dienomis, laukiame prie „Mamos žurnalo“ stendo „Litexpo“.Vaiku salis_jpg

Tik parodoje „užskaitysime“ ne 12, o 11 gaidžiukų!

Draugaukime ir toliau!

„Mamos“

Žymos:

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


trys + = 5

Kitos temos: