Su šventėmis!

Sveikindami paprastai linkime dviejų dalykų – laimės ir sveikatos. O kas svarbiau? Atrodo, kad sveikata. Auginant mažus vaikus taip baisu susirgti! Tačiau kodėl tada tiek daug ligotų žmonių trykšta gyvenimo džiaugsmu, o dar daugiau sveikųjų jaučiasi nelaimingi? Tad šiemet nuo redakcijos linkime Jums paprasto dalyko – gyvenimo džiaugsmo. Ir dar siunčiame po kelis gražius žodžius nuo kiekvieno mūsų.

Neila

Neila su dukryte Marcele

Neila. Praėjusiais metais kaip niekadadaug buvo kalbama apie karinius konfliktus, pabėgėlių krizę, teroro išpuolius. Mano troškimas ir kartu linkėjimas sau ir Jums – kad kiti metai būtų ramesni. Parašysiu labai banalų sakinį, bet jis dabar nuolat mano galvoje – svarbiausia, kad nebūtų karo…

Ginta

Ginta su dukryte Guoda

Ginta. Darant vieną interviu, įstrigo gydytojos mintis, kad iki trejų metų vaikai serga mūsų ligomis. Jei šeimoje pykstamės, stresuojame, esame įsitempę ir praradę gyvenimo džiaugsmą, iškart gyvenimas paspaudžia įspėjimo mygtuką – vaiko ligą. Turbūt čia yra tiesos, nes kažkodėl „atsipūtusių“ tėvų vaikai beveik neserga… Taigi ateinančiais metais linkiu to lengvumo, kai nustojame viską kontroliuoti ir pakylame į orą tarsi pūkeliai.

vietoje lapu turi buti sniegas

Rasa

Rasa. Linkiu, kad kitais metais kiekvienas mūsų būtų apdovanotas tiek, kiek praėjusiais dovanojo kitiems, kad būtume mylimi tiek, kiek mylėjome, kad mumis tikėtų taip, kaip mes to verti, kaip buvome sąžiningi patys sau.

Eglė

Eglė su sūnumis – Adomu ir Tomu

Eglė. Sveikinu visas mamytes, gyvuokite, kurkite ką nors kartu su vaikais, keliaukite, džiaukitės, kol vaikai maži, mat jie labai greitai užauga. Net pamiršta parašyti laišką Kalėdų Seneliui, kai sueina 13 metų.

Virginija

Virginija su Braške

Virginija. Linkiu kiekvienoje dienoje rasti meilę, darną, ramybę ir taiką! Gyvenkite su polėkiu, tegul jūsų svajonės pildosi ir visos dienos būna spalvotos!

Žymos:

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


devyni − 6 =

Kitos temos: