Kosmetikos naujovės ir makiažo pagrindai

kosmetika

Aukštos kokybės kosmetika atskleidžia jūsų grožį, išryškina subtiliausias savybes ir slepia mažus trūkumus

Makiažas – tai ne tik tokie produktai kaip tušas, lūpų dažai ir kitas pagrindinis makiažas. Dekoratyvinė kosmetika yra kruopščiai atrinkti produktai, atitinkantys jūsų veido poreikius. Aukštos kokybės kosmetika atskleidžia jūsų grožį, išryškina subtiliausias savybes ir slepia mažus trūkumus.

Daugybė įvairių priemonių suteikia neribotą laisvę kurti makiažą ir eksperimentuoti su savo atvaizdu. Kiekvieną pavasarį garderobą atnaujiname ryškesnėmis spalvomis ir madingais deriniais. Nepamirškime peržiūrėti ir kosmetikos krepšelio efektyvumo naujovių. Net ir geriausia kosmetika internetu parduodama, dėl to rasite viską, kas jums patinka net ir namuose.

Kosmetikos krepšelio naujovės

  • Juodi produktai užkariauja pasaulį. Pastaruoju metu juodos kosmetikos tendencija apėmė pasaulį. Jau 2021 m., šios tendencijos pradžioje, lietuviams pristatyta juoda dantų pasta. Manome, kad vartotojai drąsiai išbandė tokias naujoves ir buvo apdovanoti. Anglis atlieka tą pačią funkciją burnos priežiūros produktuose. Susilietusi su spalvotomis medžiagomis (iš maisto ar gėrimų) ant dantų paviršiaus, anglis jas sugeria ir „užrakina“ viduje, o skalaujant šis junginys pašalinamas iš dantų paviršiaus. Anglis taip pat absorbuoja bakterijų išskiriamas molekules, sukeliančias blogą kvapą.

 

  • Naujovės yra ir plaukų sferoje, nes sparčiai populiarėja sausasis šampūnas. Sausas šampūnas yra viena iš tokių procedūrų, kuri gelbsti daugelį moterų. Tai yra labai paprastas metodas, kuris gali pašalinti riebaluotus plaukus ir padaryti juos didesnės apimties per kelias minutes. Deja, bet paprastai moterys ir merginos sausą šampūną paverčia beveik kasdien naudojama priemone ir tuomet sausas šampūnas pradeda sausinti ir gadinti galvos odos būklę, dėl to reikia jo naudoti saikingai.

 

  • Antakių gelis sparčiai populiarėja šiuolaikiniame pasaulyje. Pasak kosmetikos žinovų, tai produktas, naudojamas daugelio moterų, kurios rūpinasi savimi ir yra madingos. Tai unikali priemonė, kurios pagalba galima suteikti antakiams apimties ir juos laminuoti.

Kokią pudrą pasirinkti, kad ji nenuviltų?

Atidarius moters kosmetinę, visada rasite raudonų lūpų dažų ir pudros. Bet ką rinktis ir kada rinktis, ir kuo viena pudra skiriasi nuo kitos, dauguma žmonių nežino, nes susikuria savo makiažo taisykles, kurios padeda plisti spuogams ir kitiems nenorimiems veiksniams.

 

  • Skystas makiažo pagrindas tinka visų tipų odai. Pagrindinė funkcija – suteikti veido odai vienodumą ir lengvai užgožti paraudimus. Su tokia priemone lengva dirbti, o ji tinkama naudoti kasdien. Tiesa, prieš perkant būtina atkreipti dėmesį į jos antrinę paskirtį: sugerti riebalus, sutraukti poras, drėkinti ir pan.

 

  • Kreminis makiažo pagrindas arba kreminė pudra. Tai dažnas kiekvienos moters pasirinkimas, nes leidžia labiau pasitikėti savimi, kadangi sukuria pilno makiažo vaizdą. Ji yra tvirtesnės konsistencijos, daug stipriau maskuoja nelygumus. Tinka moterims, kurios nori visiškai paslėpti savo veido trūkumus. Nepaisant intensyvios spalvos, ši priemonė nesukuria „kaukės efekto“.

 

  • Daugiafunkcinė pudra-kremas. Šiai kategorijai priklauso BB, CC kremas ir kitos daugiafunkcinės pudros. Pagrindinė produkto funkcija yra ne maskuoti o suvienodinti odos atspalvį, drėkinti. Dėl savo minkštos, šviesios spalvos, tekstūros ji taip pat turi nedidelę maskavimo funkciją. Tinka naudoti kasdien.
mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Vienas atsiliepimas kategorijoje “Kosmetikos naujovės ir makiažo pagrindai”

  1. 2021/08/16 at 15:15 #

    Very interesting, thanks for sharing!

Palikite atsiliepimą


− du = 6

Kitos temos: