Inovatyvios DR.BROWN’S naujienos mažyliams

Mažylių maitinimui skirtos priemonės nuolat tobulėja

Nors sakoma, kad dviračio išradinėti nereikia, bet juk dviratį galima tobulinti!

Nuolat tobulėja ir mažylių maitinimui skirtos priemonės. DR.BROWN’S prekinis ženklas siūlo inovatyvius gaminius kūdikių ir vaikų maitinimui, kurių dauguma patentuoti, nes sukurti po ilgų bandymų, kad būtų ne tik patogūs, bet ir saugūs.

Šį kartą pristatysime šešis DR.BROWN’S sukurtus papildomo maitinimo pagalbininkus.

Visi gaminiai – iš saugių, kokybiškų medžiagų, neturi BPA.

DR.BROWN‘S pirmasis silikoninis šaukštelis-kramtukas Vėžlys

Tai pirmasis silikoninis saugus šaukštelis, kuris tinka ne tik valgyti, bet ir dantenoms masažuoti, taip pat dygstant dantukams. Šaukštelį galima čiulpti bei kramtyti, šaukštelio žiedo forma patogi jį laikyti, o skirtingų faktūrų paviršius masažuoja dantenas bei lavina smulkiąją motoriką. Idealus kramtymui, liežuvio tyrinėjimui, todėl vėliau jis padės pereiti prie sudėtingesnio maisto, kurį valgant liežuvis turės daugiau darbo. Šaukštelis pagamintas iš 100 proc. silikono, nepažeis jautrių dantenų. Prieš duodami vaikui, šaukštelį-kramtuką galite atvėsinti šaldytuve. Skirtas vaikams nuo 4 mėnesių.

DR.BROWN’S dubenėliai lipniu dugnu

Dubenėlis lipniu dugnu padeda palaikyti tvarką valgio metu. Stipriai prikimba prie stalo ir neatsiklijuoja, net jei vaikas jį norės pastumti, todėl maistas saugiai liks dubenėlyje. Norėdami atlipinti dubenėlį nuo stalviršio, tiesiog patraukite ant siurbtuko esančią auselę, ir dubenėlis atlips. Toks dubenėlis skatina vaikus savarankiškai valgyti, aukštos, užapvalintos dubenėlio briaunos leidžia lengvai pasemti ne tik kietą, bet ir skystą maistą. Skirtas vaikams nuo 4 mėnesių.

DR. BROWN’S silikoninis seilinukas su maisto gaudykle

 

Seilinukas pagaus kiekvieną trupinuką ar lašelį. Minkštas bei lankstus, visiškai nepraleidžia vandens, pagamintas iš 100% silikono. Seilinukas turi trijų lygių užsegimą, kad tiktų augančiam vaikui. Jį lengva užsegti, išplauti, o svarbiausia – jis turi kišenėlę, kur skirta į burnytę nepatekusiam maistui. Išbandžiusios silikoninį seilinuką, mamos nebenori grįžti prie medžiaginių seilinukų, kurie taip gerai neapsaugo kūdikio drabužių, stalo ir visos valgymo aplinkos.

DR.BROWN’S sausų užkandžių indelis

Sausų užkandžių indelis sukurtas judriems mažyliams, todėl nuo šiol mažiau netvarkos namuose! Nuimamas dangtelis padeda išlaikyti švarą ir išlaiko užkandžius šviežius. Lankstūs sparneliai, esantys po dangteliu, neleidžia sausiems užkandžiams išbyrėti, bet kartu leidžia, įkišus mažą rankytę į indelį, patogiai pasiimti maistą. Nuimamos rankenėlės – patogesniam laikymui, tinka vaikams nuo 9 mėnesių.

DR.BROWN’S gertuvė su šiaudeliu ir svareliu

Ši gertuvė yra itin sandari ir nelaša, turi dvigubą dugną, kuris apsaugo nuo skilimo, jei gertuvė netyčia nukrenta, ir – kas labai svarbu gertuvę plaunant –  išsiardo iki mažiausių detalių. Išsiardo net šiaudukas, esantis gertuvėje, todėl galima patogiai išplauti, apsaugoti nuo pelėsių ir bakterijų. Prie gertuvės šiaudelio pritvirtintas svarelis, kuris, pakreipus gertuvę, ridenasi žemyn, ir vaikas visada galės išgerti visą skystį net gulėdamas, kai gertuvė apversta aukštyn dugnu. Be to, gertuvė turi vieno gurkšnio vožtuvą, kad vaikutis nepaspringtų. Šiaudelis labai minkštas, kad vaikutis, užsivertęs gertuvę, nesusižeistų akyčių. Beje, šiaudelis keičiamas.

DR.BROWN’S gertuvė dvigubomis sienelėmis

Laikas pratinti vaiką prie gėrimo iš puodelio? Naujiems įgūdžiams tobulinti puikiai tinka DR.BROWN’S dvigubų sienelių gertuvė su paslepiamu šiaudeliu. Gertuvė patogi naudoti ne tik namuose, bet ir keliaujant. Patvari bei lengva. Dvigubos sienelės padeda gėrimą kuo ilgiau išlaikyti šviežią. Gertuvė turi skysčio nepraleidžiantį silikoninį vieno gurkšnio vožtuvėlį. Silikoninis, minkštas šiaudelis neužgaus dantenų, o susidėvėjusį galėsite pakeisti nauju. Sutvirtintas dugnas, kad iškritusi ant žemės neįskiltų.

DR.BROWN’S neslystantys šaukštelis ir šakutė

Tai nerūdijančio plieno, sidabro spalvos rinkinys, patogus mažyliams valgyti patiems. Rankenėlės užapvalintos, neslysta, todėl įrankius patogu laikyti, taip vaikutis mokosi tvirtai suimti ir jais naudotis. Šakutės galiukas metalinis ir tvirtas, tad pasmeigs net kiečiausią maistą ir nesulinks. Apatinėje kotelio pusėje esanti kojelė apsaugos stalą nuo netvarkos, o įrankiai išliks švarūs. Įrankius galima plauti indaplovėje ir sterilizuoti, tinka vaikams nuo 12 mėnesių.

Atstovas Lietuvoje – UAB HERBA HUMANA, www.herba.lt

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


3 + devyni =

Kitos temos: