Lieknėti padeda ozonas

ozonas

Ozono kapsulės studijoje „Figurella“

Liono (Prancūzija) eksperimentinės medicinos centre, kur atliekami patys naujausi medicininiai tyrinėjimai ir eksperimentai ozonas pavadintas XXI amžiaus jaunystės eliksyru. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kodėl lieknėjimą derinanat su ozono terapija galima pasiekti stulbinančių rezultatų. 

Deguonis O2. Gyvybė žemėje neįmanoma be deguonies. O2 labiausiai paplitęs elementas žemėje. Jis sudaro 85 proc. hidrosferos, beveik pusę litosferos ir tik atmosferoje jis užima antrą vietą po azoto 23 proc. Deguonį 1769 metais išskyrė ir aprašė švedų mokslininkas K. Šele ir nepriklausomai nuo jo 1774 m. anglų mokslininkas Dž. Prystlis.

Kartu su oru įkvėptas deguonis patenka į plaučius ir kraujo yra nešiojamas po visą organizmą. Ląstelėse deguonis dalyvauja sudėtingose oksidacijos reakcijose. Maistas, patekęs į organizmą, oksiduojasi, o dėl oksidacijos išsiskyrusi energija palaiko kūno temperatūrą, leidžia judėti.

Ozonas O3. Tai melsvos aštraus kvapo dujos. Plonas jų sluoksnis, gaubiantis žemę 15-25 km aukštyje, gerai apsaugo visa kas gyva nuo žalingo ultravioletinių spindulių poveikio ir nuo pernelyg didelės radiacijos. Ozonas susidaro iš O2, veikiamas saulės spindulių ar elektros iškrovos. Ozonas po gausios vasarinės liūties ar perkūnijos greitai ir giliai prisotina organizmą gaiva, mišku, kalnų slėniais, jūra… Žmogus labai greitai pasijunta žvalus, pailsėjęs, kai pabūna ten, kur oras prisotintas ozonu. Deja, ekologinis atmosferos užterštumas, masinis miškų kirtimas, miestų užterštumas cheminėmis atliekomis mažina ozono kiekį atmosferoje.

Medicinoje ozonas yra žinomas kaip oksidatorius ir antioksidantas, palengvina skausmus, gydo reumatą, herpesą, hepatitą. Jis padeda žmonėms, nusilpusiems nuo lėtinių ligų – cukrinio diabeto, sepsio, aterosklerozės, bronchinės astmos ir kt. Ozonu sėkmingai naudojasi ir siekiantys geros išvaizdos, energijos, jaunatviškumo – šis gaivus elementas padeda gydyti ir tokias įkyrias ligas kaip psoriazė, šlapiuojanti egzema, bėrimai. Be to puikiai gydo sąnarius ir tarsi puikus „sanitaras“ amžiaus paveiktas kraujagysles nuo mielino, – užkemšančios medžiagos, aterosklerozės ir išsėtinės sklerozės „produkto“. Ozono dėka greičiau gyja žaizdos, randai, uždegiminiai odos susirgimai. Šis elementas dezinfekuoja odą ir pagerina kraujotaką, vadinasi jis gyvybiškai svarbus tiems, kurių sutrikusi veninė kraujotaka. Ozonas įsiskverbęs į gilumines odos ląsteles ilgai tebetęsia savo gydomąjį ir atjauninantį poveikį.

Šiuo metu pasaulyje pripažintas vienas iš veiksmingiausių ir patogiausių kovos su celiulitu komponentų. Ozonas, prasiskverbdamas pro odą, ją pamaitina, pagreitindamas ląstelių apykaitos procesus, išardydamas celiulito darinius. Ozonas tai darbingumas ir lankstumas, tai geriausias laisvųjų radikalų naikintojas, todėl taikomas vėžio profilaktikai.

Šioms tokioms svarbioms žmonijai dujoms dabar yra žadama vaisto ateitis. Pasak medikų „ozonoterapeutų“ (yra įkurta Italijos deguonies ir ozono terapijos mokslinė asociacija), jos gali padėti kai kurių infekcinių ligų atveju, sutrikus kraujotakai, kai sumažėja kraujo tekėjimas į periferines kūno zonas ir, kaip jau minėjome celiulito, randų ir tų antipatiškų  išsiplėtusių venų tinklo (smulkių venų kapiliarų), bjaurojančio moterų kojas gydymui. Tinkamai sumaišytas su deguonimi ozonas nėra toksiškas, nesukelia alergijų ir nėra pavojingas.

Poveikis: šalina toksinus, greitina riebalų skilimą, stangrina ir atstato jungiamąjį audinį, stiprina kraujagysles, antivirusinis, antibakterinis, antirgybelinis.

Ozono terapiją galima išbandyti Vilniuje esančioje figūros priežiūros studijoje „Figurella“ studijoje. Pasportavus ir nusiprausus kiekvienas užsiėmimas užsibaigia ozono dušo kapsulėje (apie 15 min.) – tai suaktyvina poodinius audinius ir padeda odai tapti lygesne, švelnesne ir stangresne, sudrėkinta, taigi ir jaunesne. Fizinė veikla veikia tiesiogiai kūną, na o ši antroji fazė veikia ir organizmo audinius ir giliau, to dėka vyksta ir ląstelių kaita, kas padeda odai tapti minkšta, aksomine ir švytinčia.

Ozono kapsuleKaip ozono kapsulė veikia techniškai?

Kvarcinis vamzdis (kvarcas-t.y. silicio dioksido mineralas) gamina šaltą garą –  tai padeda sudrėkinti odą ir leidžia ozonui geriau prasiskverbti.

Ozoną pagamina lemputė, kuri milijonais kibirkščių deguonį iš aplinkos paverčia į ozoną.

Tai tas pats efektas, ką žaibai daro audros metu.

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


5 − = nulis

Kitos temos: