Kas gero „Mamos žurnalo“ elektroninėje parduotuvėje, jeigu nėra nei vieno daikto?

Mielos skaitytojos!

Iki žemės lenkiamės toms, kurios skaito mūsų žurnalą, – tikrą, popierinį, ne virtualų. Deja, jos negali pirštais išdidinti nuotraukų ar nubraukti teksto į apačią, taip pat – nulis galimybių per sekundę pasidalinti tekstu su drauge ar išreikšti savo nuomonę emociuku. Jeigu skaitote popierinę spaudą, esate didieji romantikai, kaip ir mes.

Vis dėlto būtų nepateisinama ir net kietakaktiška laikytis įsikibus vien tik popierinės versijos, jau vien dėl to, kad tūkstančiai žurnalo skaitytojų gyvena užsienyje.

Tad norime pristatyti naujausią mūsų „kūdikį“ – elektroninę parduotuvę parduotuve.mamoszurnalas.lt, kurioje rasite popierinio žurnalo elektroninius atitikmenis pdf formatu.

Čia galima įsigyti naujausio žurnalo pdf, o už simbolinę kainą – ir senesnių numerių pdf. Kol kas paruošėme prekybai 2019, 2020 ir 2021 metų pdf. Jeigu norite dar senesnių, rašykite, skambinkite – sukelsime ir juos. Parduotuvėje prekiaujame ir „tikrais“ žurnalais, prenumerata, knygomis, užsukite.

Tikimės, kad virtualių žurnalų prekyba sudomins tas mamas, kurios seniai „išėjusios į internetą“. Tai aktyvios mūsų draugės FB profilyje  (turime daugiau kaip 19 000 bičiulių), instagramo paskyroje, taip pat – nuolatinės mūsų portalo www.mamoszurnalas.lt skaitytojos. Jų per mėnesį sulaukiame iki 250 000.

Mūsų svajonė, kad popierinis žurnalas ir jo kūdikiai internete – www, Fb, IG, e. parduotuvė – gyventų darnoje, kaip viena šeima. Užtat instagrame ir feisbuke randate daug informacijos iš žurnalo, o popierinis žurnalas temų ir idėjų dažnai semiasi iš interneto mamų.

O pabaigoje prašymas – nesvarbu, ar esate popierinio žurnalo prenumeratorė, ar internetinė mama, pasidalinkite savo istorija, nuotraukomis, nuomone. Tik jūsų dėka žurnalas visada lieka jaunas.

Rašykite mamoszurnalas@gmail.com

Su meile, redakcija

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− 5 = keturi

Kitos temos: