Mamyčių širdies nerimo diena

20160901_090253

Visi įpratę sveikinti su Rugsėjo 1-ąja vaikus, mokytojus, auklėtojas. O mes norime pasveikinti Jus, nes šiandien – pati tikroji Jūsų širdies nerimo diena.

Rašydama šį tinklaraščio įrašą muistausi kėdėje, nepataikau į klavišus, nes palikau darželyje savo pagrandukę Marcelę. Pirmą kartą!  Darbe būsiu iki 12 val. tada skuosiu pasiimti savo mylimukės.

Rytas buvo agoniškas, sudėti iš vakaro rūbeliai pasirodė netinkami, nupirkta auklėtojoms saldainių dėžutė – per menka. Marcelė atsibudo nervinga, nenorėjo pusryčių. Visi susijaudinę nuvažiavome į darželį, o ten – pirmas šaukštas deguto, nes niekas Marceliukės nelaukė. Grupėje, į kurią patekome, nebuvo sąrašų, teko eiti į raštinę ir tikrinti, ar tikrai vaikas pateko būtent į tą grupę. Auklėtojos pasitiko abejingai, nestovėjo su balionais ir užrašu „Sveika atvykusi, Marceliuke“.

Per vieną minutę supratome, kad kūdikystė baigėsi. Viskas.

Mielos mamytės, kai jaudulys pasieks viršūnę, mintyse susikibkite už rankų su mažiausiai 60 000 kitų mamų, kurios šiandien išleido į gyvenimą pirmokus ir darželio debiutantus.

Jeigu apjungtume mūsų nerimo energiją, apšviestume ne vieną miestą…

Redaktorė Neila

Žymos:

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− 2 = trys

Kitos temos: