Kokie aksesuarai bus madingiausi ateinančiais metais?

mada

Freepik.com

Jei bent šiek tiek domitės mados naujovėmis, tikėtina, kad kiekvieną sezoną pasvarstote apie galimybę įsigyti naują drabužį ar aksesuarą. Tikrai nebūtina atnaujinti viso savo spintos turinio: kartais visiškai pakanka vos poros aprangos akcentų, ir jūsų susikurtas įvaizdis atrodys tikrai madingai. Taigi, pasidomėkime, kokie aksesuarai artimiausiu metu vyraus mados top‘uose: galbūt tai jums padės paprasčiau apsispręsti dėl būsimų pirkinių.

Batai, batai, batai…

Nors šaltuoju metų laiku dažniausiai renkamės žemakulnius batelius, tačiau žvelgiant į ateitį vertėtų dar kartą gerai pagalvoti, ar toks pasirinkimas tikrai bus pats tinkamiausias. Mados žurnalistai jau juokauja, kad kuo aukštesni bus batai, tuo labiau priartėsime prie Donatellos Versace. 2022 metų pavasarį mados top‘uose vyraus aukšti platforminiai batai, stebinantys netikėtomis formomis ir originaliais spalvų deriniais. Ar išdrįsite juos apsiauti?

Masyvios grandinės

Tokie kaklo papuošalai buvo itin madingi 2021 metais, tačiau ateinančiais metais jie tikrai nežada trauktis iš mados top‘ų. Jei vis pasvarstydavote apie galimybę įsigyti būtent tokį aksesuarą, dabar bus tikrai palankus metas tą padaryti!

Nedidukė rankinė

Jei dėl patogumo mieliau renkatės kuprinę, 2022 metais visa tai gali pasikeisti. Ateinantį sezoną bus madingos nedidelės, ant riešo pakabinamos rankinės, kuriose telpa tik patys būtiniausi daiktai. Tokios rankinės jūsų tikrai neapkraus, nes dabar bus madingiausios tokios, kurios „išlaisvina“ abi rankas. Jei nedidelė rankinė neatitinka jūsų poreikių, galite rinktis talpią, stačiakampio formos rankinę, kuri mados top‘uose vyravo ir 2021 metais.

Akiniai nuo saulės

Šiltuoju metų laiku bus madingiausi 60-ųjų stiliaus akiniai nuo saulės. Nors jų forma priimtina anaiptol ne visiems, tačiau turime sutikti, kad tokie akiniai padeda dar labiau išryškinti skruostikaulius.

Odiniai papuošalai

2021-2022 metais galite drąsiai rinktis odinius ar odos imitacijos aksesuarus, kurie tikrai papildys jūsų drabužių derinį. Puikiu pasirinkimu gali būti odinė plati apyrankė ar daugybė siaurų odinių dirželių, kurie tikrai papuoš jūsų riešą ir suteiks stiliui išskirtinumo.

Lankeliai

Jei vis svarstote, kaip „sutramdyti“ nepaklusnius plaukus, turime jums tikrai puikių naujienų – ateinančiais metais bus ypač madingi įvairūs lankeliai, kurie neleis plaukams užkristi ant akių. Sukate galvą, kokie lankeliai bus patys madingiausi? Pasirinkimo galimybių bus iš tiesų nemažai – galite rinktis ir visai paprastus plastikinius lankelius, ir imituojančius grandinėlę ar net diademą.

Šilkiniai šalikai

Šilkiniai šalikai – tai dar viena svarbi ateinančių metų mados tendencija. Drąsiai rinkitės įvairiomis spalvomis margintus šalikėlius, kuriais galite papuošti ne vien tik kaklą, bet taip pat ir plaukus.

Platūs diržai

Panašu, kad ateinančiais metais bus madingiausi itin platūs diržai. Kuo platesnis diržas – tuo geriau! Gera žinia yra tai, kad toks aksesuaras padeda susikurti smėlio laikrodžio figūrą, tad net ir tuomet, jei negalite pasigirti liekna talija, toks diržas tikrai padės sudaryti pageidaujamos figūros įspūdį.

Kuklūs, bet elegantiški kaklo papuošalai

2021-2022 metais galima rinktis ne vien tik masyvius, bet taip pat ir minimalistinius kaklo papuošalus su įvairių rūšių akmenimis. Tokie papuošalai atrodo tikrai labai elegantiškai bei gali būti derinami kone prie bet kokios aprangos. Svarstote įsigyti naują kaklo papuošalą? Platų tokių aksesuarų pasirinkimą rasite čia: https://minimaltouch.lt/produkto-kategorija/kaklo-papuosalai/.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

 

Žymos: , , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


penki − = 2

Kitos temos: