Kaip sutaupyti šaltuoju sezonu, kai visur brangsta šildymas?

kambarys

Jeigu šiuo metu ieškote geriausios būsto apšildymo galimybės – pirmiausia siūlome maksimaliai izoliuoti namą, kad bet kokia šildymo išgavimo įranga pasiektų kuo didesnį našumą

Nėra nieko maloniau, kaip šaltais žiemos vakarais būti namuose, kur šilta, gera ir jauku. Tiesa tas jaukumas dažnai kainuoja nemažus pinigus. Ypač šį sezoną, kadangi drastiškai pabrangusios dujos daugeliui kelia galvos skausmą – kaip sutaupyti pinigų šildymui?

Žinoma, visada geriausia rinktis tokias šildymo sistemas, kurių išlaikymas nėra brangus. Pavyzdžiui, šilumos siurblius apie kuriuos plačiau galima skaityti čia: https://www.specdarbai.lt/silumos-siurbliai/.

Greta geros šildymo sistemos taip pat reikia nepamiršti dar kelių smulkmenų, kurias aptarsime straipsnyje.

Tinkamas būsto izoliavimas

Jeigu norite, kad bet kokia šilumos išgavimo galimybė leistų namuose džiaugtis malonia šiluma – tokiu atveju pirmiausia reikia pasirūpinti savo patalpomis. Taigi, jos turi būti kuo geriau izoliuotos, kadangi tik tokiu atveju pavyks pasiekti energetinį efektyvumą.

Šiuolaikiniai A klasės namai tikrai labai sandarūs, tad dažniausiai nereikia sukti galvos dėl sandarumo, kuris ir taip atitinka šalies keliamus reikalavimus. Tačiau senesnės statybos būstams šiuo klausimu reikia daugiau dėmesio.

Taigi, jeigu šiuo metu ieškote geriausios būsto apšildymo galimybės – pirmiausia siūlome maksimaliai izoliuoti namą, kad bet kokia šildymo išgavimo įranga pasiektų kuo didesnį našumą.

Efektyvus namų šildymas

Kai būstas jau yra gerai izoliuotas – laikas daugiau dėmesio skirti efektyviai namų šildymo įrangai. Jų šiuo metu tikrai labai daug, tad natūralu, kad visada geriausia rinktis inovatyvias, kurios geriausiai atitinka konkretaus namo poreikius.

Atskiro dėmesio verti šilumos siurbliai, kadangi jų išlaikymas ne tik pigus, tačiau taip pat ir draugiškas aplinkai. Nors A++ tipo klasės namų savininkai būtinai turi diegti atsinaujinančios energijos sistemas, tačiau ir senesnių namų savininkai vis dažniau renkasi šilumos siurblius, kadangi jie suteikia komfortą ir tuo pačiu išlaikymas – itin minimalus. Šiais metais siurblių turėtojai džiaugiasi kaip niekada, kadangi labai pabrango kietas kuras, dujos, tačiau elektra – minimaliai.

Sistemos, kurios turi daugiau galimybių

Nors šilumos siurbliai šiais metais džiugina mažomis energijos išlaidomis palyginus su kitomis sistemomis, tačiau taip pat reikia nepamiršti, kad įranga turi daugiau funkcijų nei tik šildymas ir tai daugeliui žmonių labai patinka, kadangi sistema kur kas greičiau atsiperka.

Pavyzdžiui šilumos siurbliai oras-oras ne tik šildo patalpas, tačiau taip pat ir vėsina, tad vasaromis naudojami kaip oro kondicionieriai. Šilumos siurbliai oras-vanduo pasitarnauja ir kaip vandens pašildymo galimybė, tad galima sutaupyti energijos, kuri būtų skirta boilerio išlaikymui.

Šildymo valdymas namuose

Galiausiai, sumažinti šildymo sąskaitas pavyks išmokus tinkamai reguliuoti patalpų temperatūrą. Šiuo atveju vėl labiausiai giriami šilumos siurbliai, ypač tie modeliai, kurie gali būti valdomi nuotoliniu būdu. Veikdami Wi-Fi pagalba jie gali būti reguliuojami net tada, kai Jūsų nėra patalpose. Tokiu atveju, kai nesate namuose, temperatūra gali būti sumažinama, o kai jau planuojate vykti  namo – padidinama ir grįžus jau bus šilta. Tai yra puiki energijos suvartojimo mažinimo galimybė, kuri draugiška ir žmogui, ir tuo pačiu gamtai.

Svarbiausia rūpintis gamta, kadangi suteikiant jai daugiau dėmesio dažniausiai nauda grįžta bumerangu ir žmogus gyvena ne tik jaukiai, tačiau ir pigiai. Geriausios įrangos laukia pas mus. Taip pat, kaip ir nemokami patarimai bei greitos ir kokybiškos montavimo paslaugos, kurios suteiks Jums galimybę ne tik išvengti šalčio, tačiau gyventi pigiai – jau šiandien. Siūloma galimybė šilumos siurblius pirkti išsimokėtinai. Todėl nereikia laukti rytojaus, nes geriausią šildymo sistemą gali turėti jau šiandien.

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− 5 = vienas

Kitos temos: