Pradedame vasarą: kur keliausite šiemet?

Kol vaikai maži, Turkija daugumai tampa „kelio galas“ atostogaujant. Nuotraukoje redaktorė Neila su dukra Marcele

Mielos mamos!

Kur keliausite šią vasarą? Tai toks įprastas klausimas, kaip nėštumo pabaigoje girdimas: „Kada gimdysi?“. Malonus, bet ir įpareigojantis, o kartais net erzinantis. Atrodo, keliauti tapo tokiu įprastu dalyku, kaip nupirkti vaikams braškių ar pagaminti šaltibarščius. Negalima nekeliauti, nes tada nuvilsime savo sekėjus FB bei Instagrame. Kokias gi nuotraukas įkelsime, kaip atsiskaitysime pasauliui, ką valgėme, kur maudėmės ar kaip pozavome ant kupranugario?

Kelionės, kaip ir būstas, automobilis, išsilavinimas tapo statuso dalimi. Kas nekeliauja, tas negyvena.

Tikiuosi, supratote ironiją.

Auginant vaikus, įskaitomos bet kokios kelionės, kurios trunka ilgiau nei 12 valandų. Nes ar tu skrisi į Tailandą, ar vienai dienai važiuosi pas tetą į sodybą, laukia ta pati pasiruošimo rutina. Žinoma, yra 1 procentas atsipalaidavusių mamyčių, kurios susimeta kuprinėlę sau ir vaikui per 5 minutes. O 99 procentai apsikuičia ir laksto po kambarius rankiodamos drabužėlius, batukus, smėlio kibiriukus, purškalus ir pleistrus.

Reikia visko, nes vaikas gali apsipilti, sušalti, sušlapti, perkaisti, jam gali staiga nutrinti batai, be to, jis turi kažką valgyti, gerti, jį gali ištikti 100+1 nepatogumas ir trauma, pradedant uodais, baigiant nuodais (jei suvalgys nepažįstamą uogą ar prisiuostys pelėsių senoje sodyboje).

Negalvokite, kad čia šaipausi iš supermamyčių. Aš pati – jau šešiametės dukrelės mama – į keliones su vaiku išvažiuoju tarsi kraustydamasi į kitą miestą gyventi. Štai ir šį kartą kraudama atostogų lagaminą svarstau, ar pakaks dukrytei turimų 3 maudymosi kostiumėlių? Juk vienas gali nespėti išdžiūti, kai tuo tarpu kitas galbūt suplyš…

Šiame atostogoms skirtame numeryje – tikri mūsų išgyvenimai, nes redakcijoje jau sklando atostogų nuotaikos. Taip, šiemet nieko nenustebinsime, visos redaktorės su šeimomis (žinoma, ne tuo pačiu metu, nes kitaip kas išleis naują žurnalo numerį) skirsime į Turkiją ir Graikiją. Savaitėmis krausimės mantą, pirksime ir komplektuosime vaistinėles, atsinaujinsime drabužines, ieškosime skrybėlių ir paplūdimio skarų. O grįžusios vėl iš chaoso kursime tvarką – daikteliai grįš į lentynas, o mes – prie kompiuterių rašyti naujų straipsnių jums.

Redaktorė Neila

„Mamos žurnalas“

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , ,

Rekomenduojami video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


trys + = 6

Kitos temos: