Ar jūsų patalynė atitinka mados tendencijas, kurių pagrindinės – pienių pūkų motyvai, drugeliai ir…

„Rustilė“ gali pasiūlyti tokių dydžių, kokių tik jums prireiks

Kai prieš šešiolika metų „Rustilė“ pradėjo savo veiklą kaip šeimos verslas, viskas buvo kitaip. Patys pirko audinius, patys siuvo ir patys pardavinėdavo patalynę Gariūnuose. Tos pamokos įmonei buvo labai vertingos, nes tiesioginis kontaktas su pirkėjais leido suprasti, ko žmonės ieško ir koks lietuvių pirkėjų skonis.

Per tuos metus „Rustilė“ išaugo į patalynės ir namų tekstilės siuvyklą, tiekiančią patalynės komplektus viešbučiams, ligoninėms, darželiams, o vėliau – perėjo ir į aktyvią internetinę prekybą. Išsigrynino ir įmonės vertybės: tik natūralūs audiniai ir didžiulis audinių bei dydžių pasirinkimas, kad kiekvienos šeimos miegamasis būtų originalus, o ne masinė produkcija.

Ar egzistuoja miegamojo mados?

„Rustilės“ įkūrėjai pastebi, kad patalynei galioja tie patys dėsniai, kaip ir drabužių madai – yra laikui nepavaldi klasika ir yra greitai besikeičiančios tendencijos. Vieni pirkėjai mielai renkasi tuos pačius klasikinio marginimo audinius visus šešiolika metų – tai languota patalynė, žemės atspalvių geometriniai raštai, gėlių motyvai. Klasikinė patalynė visada turės savo pirkėją. Beje, pastaraisiais metais pastebima, kad populiarumo viršūnėje yra pienių pūkų motyvai bei drugeliai.

Jaunimas mielai renkasi vienspalvę patalynę, kurios pasirinkimas „Rustilės“ internetinėje parduotuvėje – didžiulis: ir drobės, ir PREMIUM satino audinio. Drąsesni pirkėjai nebijo derinti skirtingų spalvų – pavasarį buvo užsakymų, kad antklodė būtų, pavyzdžiui, geltona, o pagalvių užvalkaliukai žali. Patys pirkėjai gali tapti savo miegamojo tekstilės dizaineriais, nes įmonė viską siuva individualiai, ir tai nekainuoja brangiau, negu perkant jau sukomplektuotą patalynę.

Dydžiai – tokie, kokių jums reikia

Masinės gamybos patalynės pardavėjai dažnai siūlo tik keletą standartinių viengulių arba dvigulių patalynės dydžių. Bet bendraujant su pirkėjais paaiškėja, kad vienas nusipirkęs nestandartinę pagalvę, kito antklodė yra neįprastų matmenų.

„Rustilė“ gali pasiūlyti tokių dydžių, kokių tik jums prireiks. Visi užvalkalai ir paklodės siuvami tik gavus užsakymą, tad galimas visiškas lankstumas. Vienas iš jų išskirtinumų – galimybė pasirinkti paklodės su guma aukštį. Juk skiriasi ne tik čiužinių ilgis ir plotis, bet ir gylis. Vienų čiužinys labai storas, ir standartinė paklodė jam per maža. O kiti nori paklodės su guma tik ant antčiužinio. Tada paklodės aukštis bus pritaikytas tik antčiužiniui.

Lankstus požiūris į gaminių matmenis – didžiausias šios lietuviškos įmonės privalumas.

Miegui – daugiau natūralumo

Per savo veiklos metus „Rustilė“ išbandė įvairių audinių, tačiau sintetiniai audiniai jų asortimente neprigijo. Žinoma, tokia patalynė mažiau glamžosi, yra lengviau prižiūrima, tačiau šie privalumai nepranoksta trūkumų – nepralaidumo orui, nemalonaus pojūčio kūnui, prakaitavimo miegant.

Savo miegamajam „Rustilė“ rekomenduoja rinktis natūralius audinius, kurie ekologiškesni, pralaidesni orui ir malonesni liestis prie kūno. Tik tokiais ji dabar ir prekiauja. O auginant vaikutį, patalėliai tiesiog privalo būti  natūralūs!

Į madą grįžta satinas

Vis daugiau pirkėjų pamėgsta satiną – ploną, lengvą ir tankų medvilnės pluošto audinį, kuris į miegamąjį įneša kokybės ir net prabangos dvelksmo. Šis audinys itin tankus, apdirbtas specialia technologija, suteikiančia audiniui žvilgesio.

Dažnas pirkėjas satino baidydavosi dėl praeityje išbandytų šio audinio padirbinių. Ryškiaspalviais piešiniais marginti itin blizgūs ir slidūs sintetikos komplektai kartais būdavo pristatomi satinu, nors nė iš tolo neprilygdavo šiam natūraliam audiniui. Pamiegojus tokioje patalynėje, kuri nemaloni kūnui, nelaidi orui ir kartais net elektrinasi, norisi vengti bet ko, kas vadinama satinu. „Rustilė“ šviečia pirkėjus ir skatina nebijoti tikrojo satino bei rinktis lietuviškas įmones, kurios užtikrins audinio kokybę ir natūralią sudėtį.

„Rustilės“ produkcijos galite įsigyti jų internetinėje parduotuvėje www.rustile.lt arba paskambinus telefonu (8 5) 210 4435. Malonūs darbuotojai jus pakonsultuos ir padės išsirinkti geriausius patalynės užvalkalus, o pasinaudoję tik Mamos žurnalo skaitytojams skirtu nuolaidos kodu „mamoszurnalas“ gausite net -15% nuolaidą visam nenukainotam asortimentui iki 2021 m. birželio 30 dienos.

Su kolekcijomis susipažinkite ČIA

mamoszurnalas.lt_630x400

Susiję straipsniai

Žymos: , , , ,

Sponsored Video

Komentarų nėra.

Palikite atsiliepimą


− penki = 3

Kitos temos: